• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güz Etkinliği

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

serdalca08

Well-Known Member
Olay basit arkadaşım, bir örnekle açıklayayım; mesela Türkiye sunucuya 100 tane bilgi tapınağı materyal yüklenir .100 tane bilgi tapınağı dağıtılır.sen 100 /100 şansın varsa , alacağın sadece bir bardak su olur çünkü 100 tane bilgi dağıtılmıştır.Sende çok beklersiniz xd

DeletedUser33788

Guest
20 eylül dilek kuyusu
21 eylül pazar
27 eylül bilgi tapınağı cıkacak.

Elmaları harcamak için güzel günler. Geçen sene ki güz etkinliği güzeldi, bu onun kadar güzel değil. Her yıl daha kötüye gidiyor etkinlikler.

DeletedUser35008

Guest
Olay basit arkadaşım, bir örnekle açıklayayım; mesela Türkiye sunucuya 100 tane bilgi tapınağı materyal yüklenir .100 tane bilgi tapınağı dağıtılır.sen 100 /100 şansın varsa , alacağın sadece bir bardak su olur çünkü 100 tane bilgi dağıtılmıştır.Sende çok beklersiniz xd
Nasıl dağıtılıyor peki bu 100 bilgi tapınağı. Ben saati bekledim zaten. Belkide tapınak için ilk elmaları harcayanlardanım. Şimdi nasıl açıklayacaksınız. Ne ara dağıtıldı bu tapınaklarda 2-3 dakika sonra bana bişey çıkmadı o kadar elmaya.

DeletedUser34338

Guest
güz etkinliğinde, ikinci faslın son görevi bir eyalet ele geçir veya loncana çağına ait 900 ürün bağışla idi. eyalet ele geçirdim çünkü ürün yatağı az olduğu ve üretim çeşidini verimli ürünlere yönlendirmek zorunda olduğum, aynı zamanda da bilimsel araştırma yapmam gerektiği için yeterli ürünüm yoktu. nihayet üçüncü fasıla geçtiğimde, üçüncü oyun olarak iki sektörü savaşmadan ele geçir veya 70 düşman birliğini yen diye bir şey çıktı karşıma. daha eyaleti birkaç saat önce ele geçirdim ve şansıma bu bölgedeki eyaletler bitti, gemime dönmem 2 günden fazla sürecek, oradan yeni bir bölgeye gitmem de herhalde birkaç gün sürer, bir de gemiden inip eyalete gitmek yine bir o kadar sürecek veya her seferinde 50 elmas verip süreci hızlandıracağım...

DeletedUser32300

Guest
nihayet üçüncü fasıla geçtiğimde, üçüncü oyun olarak iki sektörü savaşmadan ele geçir veya 70 düşman birliğini yen diye bir şey çıktı karşıma. daha eyaleti birkaç saat önce ele geçirdim ve şansıma bu bölgedeki eyaletler bitti, gemime dönmem 2 günden fazla sürecek, oradan yeni bir bölgeye gitmem de herhalde birkaç gün sürer, bir de gemiden inip eyalete gitmek yine bir o kadar sürecek veya her seferinde 50 elmas verip süreci hızlandıracağım...
Seferlerde yer geçerekte 70 düşman askeri öldürüp o görevi geçebilirsiniz. elmas almanıza gerek kalmaz.