• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güz Etkinliği

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34843

Guest
reis tam yerini tarif edebilir misin... forma geri döndüm ama bulamadım...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser35412

Guest
1. Görev Grubu

Görev 1:
Greva Darn: "100 Para Toplayın" & "2 FP Harcayın"
Ödül: 20 Elma

Görev 2:
Greva Darn: "20 Ürün Toplayın" & "3 FP Harcayın"
Ödül: 25 Elma

Görev 3:
Greva Darn: "2 FP Satın Alın" & "4 FP Harcayın"
Ödül: 20 Elma ve %50 Para Desteği ( Coin Boost )

Görev 4:
Greva Darn: "Envanterinizden 1 Destek (Boost) Öğesi Kullanın veya Taverna 1 Bonusu Aktif Edin " & "5 FP Harcayın"

Görev 5:
Greva Darn: "8 Adet 5 dklık Üretim Yapın" & "5 FP Harcayın"

Görev 6:

DeletedUser35412

Guest
Greva Darn: "Halkınızı Coşturun" & "5 FP Harcayın"

Görev 7:
Greva Darn: "Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Asker Yetiştirin" & "6 FP Harcayın"
Reward:30 Elma

Görev 8:
Greva Darn: "20 Binayı Cila veya Motive Edin" & "6 FP Harcayın"

Görev 9:
Greva Darn: "10 Adet 1 Saatlik Üretim Yapın" & "7 FP Harcayın"

DeletedUser35412

Guest
Ödül: 30 Elma

Görev 10:
Greva Darn: "1 Teknoloji Araştırın veya Lonca Hazinesine Çağınıza Ait 300 Ürün Bağışlayın" & "7 FP Harcayın"
Ödül: 35 Elma ve Eddie Portresi
35

DeletedUser35412

Guest
Görev 1:
Greva Darn: "100 Erzak Toplayın" & "8 FP Harcayın"

Görev 2:
Greva Darn: "10 Adet 15 Dklık Üretim Yapın" & "8 FP Harcayın"

Görev 3:
Greva Darn: "4 FP Satın Alın" & "8 FP Harcayın"

Görev 4:
Greva Darn: "1 Sektörü Savaşmadan Ele Geçirin veya Savaşlarda 50 Birimi Yok Edin" & "9 FP Harcayın"

Görev 5:
Greva Darn: "600 Taverna Gümüşü Toplayın veya 8 FP Satın Alın" & "9 FP Harcayın"

1. Görev 6:
    Greva Darn: "Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Dekorasyon İnşa Edin" & "9 FP Harcayın"

Görev 7:
    Greva Darn: "Çağınıza Ait Binalarda 15 veya Önceki Çağa Ait Binalarda 20 Üretim Yapın" & "10 FP Harcayın"

Görev 8:
    Greva Darn: "3 Sektörü Savaşmadan Ele Geçirin veya 7 Savaş Kazanın" & "10 FP Harcayın"
    Ödül: 35 Elma

Görev 9:
    Greva Darn: "Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Konut Binası İnşa Edin" & "10 FP Harcayın"

Görev 10:
    Greva Darn: "Çağınıza Ait 4 veya Önceki Çağa Ait 6 Asker Yetiştirin" & "10 FP Harcayın"

Görev 11:
    Greva Darn: "1 Eyalete Keşif Kolu Gönderin veya Lonca Seferinde 12 Savaş Kazanın" & "10 FP Harcayın"

Görev 12:
    Greva Darn: "10 Taverna Ziyareti Gerçekleştirin" & "10 FP Harcayın"

Görev 13:
    Greva Darn: "Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Kültür Binası İnşa Edin" & "10 FP Harcayın"

Görev 14:
    Greva Darn: "1 Teknoloji Araştırın veya Lonca Hazinesine Çağınıza Ait 350 Ürün Bağışlayın " & "10 FP Harcayın"

Görev 15:
    Greva Darn: "10 Dekorasyon İnşa Edin" & "10 FP Harcayın"

Görev 16:
    Greva Darn: "15 Adet 1 Saatlik Üretim Yapın" & "10 FP Harcayın"

Görev 17:
    Greva Darn: "50 Binayı Cila veya Motive Edin" & "10 FP Harcayın"

Görev 18:
    Greva Darn: "Çağınıza Ait 1 veya Önceki Çağa Ait 2 Ürün Binası İnşa Edin" & "10 FP Harcayın"

Görev 19:
    Greva Darn: "4 Sektöre Sızın veya 10 FP Satın Alın" & "10 FP Harcayın"

Görev 20:
    Greva Darn: "1 Eyaleti Ele Geçirin veya Lonca Hazinesine Çağınıza Ait 900 Ürün Bağışlayın" & "10 FP Harcayın"
    Büyük Ödül :
    30
    Cider Mill Yükseltme Öğesi ve 100 Elma
    20

3. Görev Grubu

Büyük Ödül :
    24
    1 Cider Mİll ve
    30
    1 Cider Mill Yükseltme Öğesi

Son düzenleme: Bugün: 01:55
    Mavisis, Bugün: 01:05Yönetime Bildir
    #1Beğenmekten VazgeçYanıtla
    Bunu beğendiniz.

serdalca08

Well-Known Member
Şunların cevaplarını spoiler vererek foruma ekleseniz daha uygun olur.
Elma değilde karpuz ,domates etkinliği felan olsaa fena olmaz ..ben sevmiyom elma .xd

DeletedUser35238

Guest
Merhabalar ,3.grup görevlerde " bir hikaye görevi yap" varmış ve mobilden giren arkadaşlar bizim ekranın solunda gördüğümüz "yan görev-hikaye görev " bölümünü göremiyorlarmış.
Bu görevi nasıl yapabilirler ,fikri olan lütfen yardımcı olabilir mi ? Teşekkürler

DeletedUser35008

Guest
C , D ve E dünyalarında yaklaşık 20 kez 135 lik kasa açmama rağmen 1 tane bile lanet tapınağı yakalayamadım. Kafası basan birisi bana izah edebilir mi % 20 olasılıklı bir binanın hiç çıkmayıp % 10 olasılıklı kıytırık hediyeler helede zafer kulesi sürü ile nasıl çıkar. İyice içine ettiniz. Kardeşim uğraşacaksanız uğraşın bizden size adam gibi ödül falan yok deyin. bu son olsun bidaha da etkinlik falan takip etmem. Hatta son günler siliyorum oyunu. Bu kadarda olmaz be. aklımızla dalga geçiliyor resmen.

serdalca08

Well-Known Member
Orhan arz talep piyasa kanunu diye bişey var nasıl mı; oyunun istatistiklerine bakıyor oyun yapımcıları etkinlikler çok kişi uğraşıp yaparlarsa ödülleri azaltıyorlar.Az kişi yapan olursa rağbet görsün etkinlik diye ödülleri kaydadeğer yapıyorlar.Lonca seferinde de aynı adam bakıyo istatistiğe kaç lonca katılmış ,kaç lonca 4 zorluğu aşmış ona göre 100 FP azaltım veya artırıma gidiliyor .

DeletedUser35008

Guest
O zaman nasıl oluyorda bilgi t. çıkma ihtimali % 20 oluyor onunda açıklamasını yaparmısınız. Tamam arz talebe göre toplam havuzdaki bilgi tapınağının sayısı düştü e o zaman yüzdelik dilimde düşer. o zaman adam gibi hesaplayıp yazsınlar bilgi tapınağı alacağız diye uğraşmayalım. onur listesi alırız başka şey alırız. Bunlarınki düpedüz üçkağıda getirme değil mi bu durumda. oyun bu yav kıytırık bilgi tapınağının arzı talebi mi olur.