• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güz Etkinliği 2018

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Yeni şıra binasının ve değirmen binalarının ne verdiğini bulamadım. Ozalit gibi tapınak parçalarının toplanma özelliği iyi olmuş. İnşallah cm yaparken bu parçalardan düşürme özelliğini eklersiniz. Güzel Bi etkinlik olucak yine. Merakla bekliyorum

itsme

Well-Known Member
sonbahar değirmeni yükseltmesi gibi yükseltmelerde malesef herkes şanslı olmuyor. bazıları 2- 3 tane kurabiliyor. para da harcayabilen var harcayamayan var. en azından etkinlik görevlerini tamamlayabilen herkes 1 tam geliştirmeye ulaşabilmeli.

DeletedUser22094

Guest
sonbahar değirmeni yükseltmesi gibi yükseltmelerde malesef herkes şanslı olmuyor. bazıları 2- 3 tane kurabiliyor. para da harcayabilen var harcayamayan var. en azından etkinlik görevlerini tamamlayabilen herkes 1 tam geliştirmeye ulaşabilmeli.

Bu seferki etkinlikte gorevleri yapan herkes bir tam gelismis bina kurabilecekmis. Oyle bir soylenti duydum :D

DeletedUser36103

Guest
1 Bazı Forge Puanlarını Harca
2 Yaşınızdan 4, önceki yaşlardan 6 tane süs yap
3 Üretim binalarında, 15 saatlik 1 saatlik yapımları bitirin
4 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir Sektör Edinme"
5 Üretim binalarında, 5 dakikalık üretim seçeneklerini 10 kez bitirin ve "Bazı paraları toplayın"
6 "Bazı Forge Noktalar harcama" ve "kaybetmeden 5 savaşı ardarda VEYA 2 sektörleri Negotiate"
7 "Bazı paraları öde" ve "16 Forge Puanını Ödüllendir "
8 Üretim binalarında, 8 saatlik yapımları 12 kez bitirin
9 Bazı Forge Puanlarını Harca
10 yaşınıza 1 askeri bina yapın VEYA 1 sektörünü pazarlık ve "Büyük Binalar için 8 Forge Noktalar Katkıda VEYA 1 adet önceki yaşından itibaren yaşınız veya 2'den Recruit"
11 Bazı paraları topla
12 15 Arkadaş Tavernasını Ziyaret Edin VEYA 20 Forge Puanı Harcama ve "Yaşınız veya bir önceki yaştan 2 konut inşa edin"
13 8 Forge Puanı Satın Alın ve "Diğer oyuncuların 40 binasını motive edin veya parlatın"
14 "Bazı malzemeleri topla" ve "Üretim binalarında, 4 saatlik yapımları 22 kez bitir"
15 "5 birim yenileyin VEYA 170 malları lonca hazinesine bağışlayın" ve "Yaşınızdan 3 birim veya önceki yaştan 5 tane alın"
16 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "220 binadan malları toplayın veya ticaret yapın"
17 Yaşından itibaren 1 üretim binası veya önceki yaştan 2 tane inşa edin
18 Bazı paraları toplayın ve "Savaşmaksızın 3 sektöre katılın VEYA Guild Expeditions'da 5 karşılaşmayı çözün"
19 Yaşından itibaren 1 kültürel bina ya da önceki yaştan 2 tane inşa et ve "800 Tavern Gümüş harcayın VE 8 Forge Puanı Satın Alın"
20 Yaşınızdaki üretim binalarında 15 veya daha önceki yaşlardan 20 yapım işi bitirin
21 10 savaş kazanın VEYA lonca hazinesine 390 eşya bağışlayın
22 Diğer oyuncuların 50 binasını motive etmek veya cilalamak ve "220 binadan malları toplayın veya ticaret yapın"
23 20 Forge Puanı Harcama ve "Bazı Malzemeleri Topla"
24 Üretim binalarında, üretim seçeneklerinin her birini bir kez bitirin ve "İnsanları hevesli hale getirin"
25 Biraz para ödeyin ve "Biraz mutluluk kazanın"
26 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "7 birim Recruit"
27 Bazı paraları ödeyin ve "1,100 Tavern Gümüş toplayın VEYA 8 Forge Puanı Satın Alın"
28 Build 8 decorations ve "Bazı malzemeleri ödeyin"
29 Bir üretim binasında, 15 saatlik 1 saatlik bir üretim bitirin ve "Bazı Forge Puanlarını Ödeyin "
30 Mücadele edilmeden 2 sektöre katılın VEYA mallardan ya da ticaret yoluyla bazı malları toplayın
31 Yaşından veya bir önceki yaştan 2 üretim binası inşa et
32 "Bazı Forge Noktalarını Harcama" ve "Yaşınızdaki üretim binalarında 15 veya daha önceki yaşlardan 20 ürünü bitirin"
33 8 Arkadaş Tavernalarını Ziyaret Edin VEYA diğer oyuncuların 40 binasını motive edin veya cilalayın ve "İnsanları hevesli hale getirin"
34 5 Forge Puanı Satın Al ve "Friends Tavern'de 2 Arttırma Etkinleştirin VEYA Kaybedilmeden 4 Savaş Kazanın"
35 2 Forge Puanı Satın Al ve "Guild Expeditions'da 6 karşılaşma çöz veya ORTA bir üretim binasında 24 saat üretim yap"
36 Bazı paraları toplayın ve "40 ünite yenin VEYA yaşınız veya lonca hazineye önceki yaşlardan itibaren 100 mal Bağış"
37 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında, 1 saat süren bir üretimi 18 kez bitirin"
38 5 savaş kazanın VEYA lonca hazinesine 150 eşya bağışlayın ve "Friends Tavern'de 2 artışı etkinleştirin VEYA 4 sektöre sızın"
39 Yaşından itibaren 1 eşya inşa et VEYA yaşından ya da önceki yaşından 4 birim al
40 Yaşınızdaki veya 15 yaşından itibaren üretim binalarındaki 10 yapım işini bitirin ve "Yaşınızdan itibaren 2 konut inşa edin veya önceki yaştan 3 tane inşa edin"
41 Guild Expeditions'da 5 karşılaşmayı çözün veya 5 savaşı kaybetmeden kazanın
42 Bir üretim binasında, 5 dakikalık bir üretimi 10 kez bitirin ve "30 birimi yenin ya da 2 sektörde pazarlık et"
43 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Malların bazı mallarını veya ticari malları topla"
44 12 Arkadaş Tavernalarını ziyaret edin VEYA diğer oyuncuların 50 binasını motive edin veya cilalayın ve "Bir üretim binasında 15 dakikalık bir üretimi 12 kez bitirin"
45 Yaşınızdan 3 ünite veya önceki yaştan 5 tane alın
46 Bazı malzemeleri ödeyin
47 Bazı malzemeleri topla ve "5 Forge Puanı Al"
48 400 Tavern Gümüş toplayın VEYA motive veya diğer oyuncuların cila 30 binalar ve "4 sektörleri sızmak VEYA 6 Forge Puan satın al"
49 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında 8 saatlik bir üretim 8 kez bitirin"
50 Friends Tavern'de 2 tane artışı etkinleştirin VEYA 6 Forge Puanı Alın
51 Bir üretim binasında, 8 saatlik bir üretim 5 kez bitirin ve "Bazı Forge Puanlarını Ödün "
52 6 dekorasyon yap ve "bazı malzemeleri topla"
53 "Bazı paraları ödeyin" ve "Bir üretim binasında, 4 saatlik bir üretimi 12 kez bitirin"
54 Bazı Forge Puanlarını Harca
55 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında 30 dakikalık bir 5 dakikalık bir prodüksiyon bitirin"
56 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "5 Forge Puanı"
57 Bazı Forge Puanlarını harcayın ve "5 savaşı kaybetmeden kazanın VEYA 2 sektöre kavga etmeden savaşın"
58 Bazı Forge Noktalar harcama ve "750 Tavern Silver toplayın VEYA lonca hazineye 75 mal Bağış"
59 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bazı malzemeleri ödeyin"
60 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdan veya bir önceki yaşınızdan 1 askeri bina inşa et"
61 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Diğer oyuncuların 40 binasını motive etme veya cilalama"
62 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdan 3 birim veya önceki yaştan 4 tane al"
63 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında 30 saatlik 1 saatlik üretim bitir"
64 Guild Expeditions'da 1. zorluk seviyesini tamamlayın VEYA Kampanya Haritasının 5 sektörüne sızın
65 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Malların bazı mallarını veya ticari malları topla"
66 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdaki üretim binalarında 15 veya daha önceki yaşlardan 20'yi bitirin"
67 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdan itibaren 4 dekorasyon binası veya önceki yaştan 6 bina"
68 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bazı malzemeleri topla"

Queenie

Member

Kesinlikle katılıyorum. Diğer türlüsü adil değil.

Queenie

Member
Açıkçası benim anlamadığım şöyle bir konu var ; ingilizce olan Forge Wikisinde görev dizisi ve etkinlikle ilgili detaylı anlatımı bulabiliyor. Türkçe Wiki'de bu neden yok ?

@AGADAYI ya teşekkürler ama buradaki herşey anlaşılmıyor bile, google translate sanırım. Ben bunu oturup anlaşılır Türkçe'ye çevirmek zorunda kalıyorum.

serdalca08

Well-Known Member
75 tane görev az ,25675 tane görev yapın ,yapın ki insanlar üşenip görev yapmasınlar elmas ile elmaya yönelsinler.Foe sana söylüyorum inno sen anla.

DeletedUser35597

Guest
5 Üretim binalarında, 5 dakikalık üretim seçeneklerini 10 kez bitirin ve "Bazı paraları toplayın"
6 "Bazı Forge Noktalar harcama" ve "kaybetmeden 5 savaşı ardarda VEYA 2 sektörleri Negotiate"
10 yaşınıza 1 askeri bina yapın VEYA 1 sektörünü pazarlık ve "Büyük Binalar için 8 Forge Noktalar Katkıda VEYA 1 adet önceki yaşından itibaren yaşınız veya 2'den Recruit"
11 Bazı paraları topla
12 15 Arkadaş Tavernasını Ziyaret Edin VEYA 20 Forge Puanı Harcama ve "Yaşınız veya bir önceki yaştan 2 konut inşa edin"
13 8 Forge Puanı Satın Alın ve "Diğer oyuncuların 40 binasını motive edin veya parlatın"
14 "Bazı malzemeleri topla" ve "Üretim binalarında, 4 saatlik yapımları 22 kez bitir"
15 "5 birim yenileyin VEYA 170 malları lonca hazinesine bağışlayın" ve "Yaşınızdan 3 birim veya önceki yaştan 5 tane alın"
16 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "220 binadan malları toplayın veya ticaret yapın"
18 Bazı paraları toplayın ve "Savaşmaksızın 3 sektöre katılın VEYA Guild Expeditions'da 5 karşılaşmayı çözün"
19 Yaşından itibaren 1 kültürel bina ya da önceki yaştan 2 tane inşa et ve "800 Tavern Gümüş harcayın VE 8 Forge Puanı Satın Alın"
20 Yaşınızdaki üretim binalarında 15 veya daha önceki yaşlardan 20 yapım işi bitirin
22 Diğer oyuncuların 50 binasını motive etmek veya cilalamak ve "220 binadan malları toplayın veya ticaret yapın"
24 Üretim binalarında, üretim seçeneklerinin her birini bir kez bitirin ve "İnsanları hevesli hale getirin"
27 Bazı paraları ödeyin ve "1,100 Tavern Gümüş toplayın VEYA 8 Forge Puanı Satın Alın"
29 Bir üretim binasında, 15 saatlik 1 saatlik bir üretim bitirin ve "Bazı Forge Puanlarını Ödeyin "
30 Mücadele edilmeden 2 sektöre katılın VEYA mallardan ya da ticaret yoluyla bazı malları toplayın
32 "Bazı Forge Noktalarını Harcama" ve "Yaşınızdaki üretim binalarında 15 veya daha önceki yaşlardan 20 ürünü bitirin"
33 8 Arkadaş Tavernalarını Ziyaret Edin VEYA diğer oyuncuların 40 binasını motive edin veya cilalayın ve "İnsanları hevesli hale getirin"
34 5 Forge Puanı Satın Al ve "Friends Tavern'de 2 Arttırma Etkinleştirin VEYA Kaybedilmeden 4 Savaş Kazanın"
35 2 Forge Puanı Satın Al ve "Guild Expeditions'da 6 karşılaşma çöz veya ORTA bir üretim binasında 24 saat üretim yap"
36 Bazı paraları toplayın ve "40 ünite yenin VEYA yaşınız veya lonca hazineye önceki yaşlardan itibaren 100 mal Bağış"
37 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında, 1 saat süren bir üretimi 18 kez bitirin"
38 5 savaş kazanın VEYA lonca hazinesine 150 eşya bağışlayın ve "Friends Tavern'de 2 artışı etkinleştirin VEYA 4 sektöre sızın"
39 Yaşından itibaren 1 eşya inşa et VEYA yaşından ya da önceki yaşından 4 birim al
40 Yaşınızdaki veya 15 yaşından itibaren üretim binalarındaki 10 yapım işini bitirin ve "Yaşınızdan itibaren 2 konut inşa edin veya önceki yaştan 3 tane inşa edin"
42 Bir üretim binasında, 5 dakikalık bir üretimi 10 kez bitirin ve "30 birimi yenin ya da 2 sektörde pazarlık et"
43 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Malların bazı mallarını veya ticari malları topla"
44 12 Arkadaş Tavernalarını ziyaret edin VEYA diğer oyuncuların 50 binasını motive edin veya cilalayın ve "Bir üretim binasında 15 dakikalık bir üretimi 12 kez bitirin"
48 400 Tavern Gümüş toplayın VEYA motive veya diğer oyuncuların cila 30 binalar ve "4 sektörleri sızmak VEYA 6 Forge Puan satın al"
49 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında 8 saatlik bir üretim 8 kez bitirin"
51 Bir üretim binasında, 8 saatlik bir üretim 5 kez bitirin ve "Bazı Forge Puanlarını Ödün "
53 "Bazı paraları ödeyin" ve "Bir üretim binasında, 4 saatlik bir üretimi 12 kez bitirin"
55 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında 30 dakikalık bir 5 dakikalık bir prodüksiyon bitirin"
57 Bazı Forge Puanlarını harcayın ve "5 savaşı kaybetmeden kazanın VEYA 2 sektöre kavga etmeden savaşın"
58 Bazı Forge Noktalar harcama ve "750 Tavern Silver toplayın VEYA lonca hazineye 75 mal Bağış"
60 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdan veya bir önceki yaşınızdan 1 askeri bina inşa et"
61 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Diğer oyuncuların 40 binasını motive etme veya cilalama"
62 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdan 3 birim veya önceki yaştan 4 tane al"
63 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Bir üretim binasında 30 saatlik 1 saatlik üretim bitir"
64 Guild Expeditions'da 1. zorluk seviyesini tamamlayın VEYA Kampanya Haritasının 5 sektörüne sızın
65 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Malların bazı mallarını veya ticari malları topla"
66 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdaki üretim binalarında 15 veya daha önceki yaşlardan 20'yi bitirin"
67 Bazı Forge Puanlarını Harcama ve "Yaşınızdan itibaren 4 dekorasyon binası veya önceki yaştan 6 bina"

AVŞARBEYi

Member
Betada etkinlikleri yapıp görevleri de günü gününe not eder loncamla ve arkadaşlarımla paylaşırdım ama bazı sağlık nedenleri ile bu defa bu olmadı maalesef.Burada görev listesi diye paylaşılan şeyin de betada event sayfasındaki quest lsitesinin translate olarak çevrilmişi olduğunu görüyorum.Ya Türkler betada etkinlik yapmıyor ya da aman boşver mantığı ile not almıyor

DeletedUser36377

Guest
11 Bazı paraları topla

DeletedUser31283

Guest
75 görevde olsa tüm görevler önceden bilmeden yapılabilecek düzeyde.. 3 asker üret, 10 tane 5 dk'Lık üretimler taş devrindeki adamın bile yapabileceği kolaylıkta.. Bence liste bulmak için boşuna çaba sarfetmeyin.. Olacak 100 asker üret, yada 200 asker yen o zaman tadı çıkacak oyunun.. görevlerde 900k altın topla diyo ee zaten tek binada alıyorum 900k.. yap onu 9M ki bi işe yarasın keyifli olsun..

DeletedUser36474

Guest
Buyrun sizler için yaptığım çeviri;

Önemli Not: "Bir Miktar" yazan görevlerdeki miktar bulunduğunuz çağa göre değişir.
1: Bir miktar FP harca.
2: Çağından 4 veya önceki çağdan 6 süsleme inşa et.
3: Üretim binalarında 15 kez 1 saatlik üretim tamamla.
4: Bir miktar FP harca veya 1 sektörü ele geçir.
5: Bir miktar FP harca ve kaybetmeden 5 savaş kazan veya 2 sektörü müzakere ile ele geçir.
6: Üretim binalarında 10 kez 5 dakikalık üretim tamamla ve bir miktar altın topla.
7: Üretim binalarında 12 kez 8 saatlik üretim tamamla.
8: Bir miktar altın öde ve 16 FP harca.
9: Çağından 1 askeri bina inşa et veya 1 sektörü müzakere ile ele geçir ve Devasa Binalara 8 FP harca veya çağından 1 veya bir önceki çağdan 2 asker yetiştir.
10: Bir miktar FP harca.
11: Bir miktar altın topla.
12: 15 taverna ziyaret et veya 20 FP harca ve Çağından veya bir önceki çağdan 2 konut inşa et.
13: 8 FP satın al ve diğer oyunculara ait 40 binayı cilala veya motive et.
14: Bir miktar erzak topla ve üretim binalarında 22 kez 4 saatlik üretim tamamla.
15: 5 birlik yen veya lonca hazinesine 170 ürün bağışla ve Çağından 3 veya bir önceki çağdan 5 asker yetiştir.
16: Bir miktar FP harca ve ürün binalarından veya ticaretle 220 ürün topla.
17: Çağından 1 veya bir önceki çağdan 2 üretim binası inşa et.
18: Bir miktar altın topla ve savaşmadan 3 sektör ele geçir veya Lonca Seferinde 5 çatışma çöz.
19: Çağından 1 veya bir önceki çağdan 2 kültür binası inşa et ve 800 Taverna gümüşü harca veya 8 FP satın al.
20: Üretim binalarında Çağından 15 veya bir önceki çağdan 20 üretim tamamla.
21: 10 savaş kazan veya lonca hazinesine 390 ürün bağışla.
22: Diğer oyunculara ait 50 binayı cilala veya motive et ve ticaretle veya ürün binalarından 220 ürün topla.
23: 20 FP harca ve bir miktar erzak topla
24: Üretim binalarında tüm üretim seçeneklerini birer kez tamamla ve Halkını coştur.
25: Bir miktar erzak öde ve bir miktar Halkını coştur
26: Bir miktar FP harca ve 7 asker yetiştir.
27: Bir miktar altın öde ve 1.100 taverna gümüşü topla veya 8 FP satın al.
28: 8 süsleme inşa et ve bir miktar erzak öde.
29: Üretim binalarında 15 kez 1 saatlik üretim tamamla ve bir miktar FP harca.
30: Savaşmadan 2 sektör ele geçir veya ürün binalarından veya ticaretle bir miktar ürün topla
31: Çağından veya bir önceki çağdan 2 üretim binası inşa et.
32: Bir miktar FP harca ve çağından üretim binalarında 15 kez veya bir önceki çağdan 20 üretim tamamla.
33: 8 arkadaş tavernası ziyaret et veya diğer oyunculara ait 40 binayı cilala veya motive et ve Halkını coştur.
34: 5 FP satın al ve tavernada 2 artış etkinleştir veya kaybetmeden 4 savaş kazan.
35: 2 FP satın al ve lonca seferinde 6 çatışma çöz veya üretim binalarında 6 kez 24 saatlik üretim tamamla.
36: Bir miktar altın topla ve 40 birlik yen veya lonca hazinesine Çağından veya bir önceki çağdan 100 ürün bağışla.
37: Bir miktar FP harca ve üretim binalarında 18 kez 1 saatlik üretim tamamla.
38: 5 savaş kazan veya lonca hazinesine 150 ürün bağışla ve tavernada 2 artış etkinleştir veya 4 sektöre sız.
39: Çağından bir ürün binası inşa et veya kendi çağında veya bir önceki çağdan 4 asker yetiştir.
40: Üretim binalarında Çağından 10 veya bir önceki çağdan 15 üretim tamamla ve Çağından 2 veya bir önceki çağdan 3 konut inşa et.
41: Lonca seferinde 5 çarpışma çöz veya kaybetmeden (herhangi) 5 savaş kazan.
42: Üretim binalarında kendi 10 kez 5 dakikalık üretim tamamla ve 30 birlikni yen veya 2 sektörü müzakereyle ele geçir.
43: Bir miktar FP harca ve ürün binalarından veya ticaretle bir miktar ürün topla.
44: 12 arkadaş tavernası ziyaret et veya diğer oyunculara ait 50 binayı cilala veya motive et ve üretim binalarında 12 kez 15 dakikalık üretim tamamla.
45: Çağından 3 veya bir önceki çağdan 5 asker yetiştir.
46: Bir miktar erzak öde.
47: Bir miktar erzak topla ve 5 FP satın al.
48: 400 taverna gümüşü topla veya diğer oyunculara ait 30 binayı cilala veya motive et ve 4 sektöre sız veya 6 FP satın al.
49: Bir miktar FP harca ve üretim binalarında 8 kez 8 saatlik üretim tamamla.
50: Tavernada 2 artış etkinleştir veya 6 FP satın al.
51: Üretim binalarında 5 kez 8 saatlik üretim tamamla ve bir miktar FP harca
52: 6 süsleme inşa et ve bir miktar erzak topla.
53: Bir miktar altın öde ve üretim binalarında 12 kez 4 saatlik üretim tamamla.
54: Bir miktar FP harca.
55: Bir miktar FP harca ve üretim binalarında 30 kez 5 dakikalık üretim tamamla.
56: Bir miktar FP harca ve 5 FP satın al.
57: Bir miktar FP harca ve kaybetmeden 5 savaş kazan veya müzakere ederek 2 sektörü ele geçir.
58: Bir miktar FP harca ve 750 taverna gümüşü topla veya lonca hazinesine 75 ürün bağışla.
59: Bir miktar FP harca ve Bir miktar erzak öde
60: Bir miktar FP harca ve kendi çağında veya bir önceki çağdan 1 askeri bina inşa et.
61: Bir miktar FP harca ve diğer oyunculara ait 40 binayı cilala veya motive et.
62: Bir miktar FP harca ve Çağından 3 veya bir önceki çağdan 4 asker yetiştir.
63: Bir miktar FP harca ve üretim binalarında 30 kez 1 saatlik üretim tamamla.
64: Lonca seferinde 1. zorluk seviyesini tamamla veya kıta haritasında 5 sektöre sız.
65: Bir miktar FP harca ve ürün binalarından veya ticaretle bir miktar ürün topla.
66: Bir miktar FP harca ve üretim binalarında Çağından 15 veya bir önceki çağdan 20 üretim tamamla.
67: Bir miktar FP harca ve Çağından 4 veya bir önceki çağdan 6 süsleme inşa et.
68: Bir miktar FP harca ve bir miktar altın topla.
69: Bir miktar FP harca ve üretim binalarında 12 kez 4 saatlik üretim tamamla.
70: Bir eyaleti keşfet (gözcü) veya 10 kez 24 saatlik üretim tamamla.
71: Bir miktar FP harca ve 7 taverna ziyaret et veya diğer oyunculara ait 40 binayı cilala veya motive et.
72: Bir miktar FP harca ve bir miktar erzak öde.
73: Bir miktar FP harca ve 1.100 taverna gümüşü harca veya kaybetmeden ard arda 3 savaş kazan.
74: Bir eyaleti ele geçir veya lonca hazinesine çağından veya bir önceki çağdan bir miktar ürün bağışla
75: Bir miktar FP harca ve bir miktar altın öde.

DeletedUser31283

Guest
bu sıralamaya bakarsanız hata yaparsınız arkadaşlar.. çift görev olduğu için sıralar karışıyor..
37. görev diye yazılan görev bana 43.
49. görev diye yazılan görev bana 44. olarak geldi..

DeletedUser36474

Guest
İlk görevler zaten birkaç saat içerisinde tamamlanabilecek nitelikte ve ikili görevler de 49'a kadar.
50. görevden sonra zorluk tırmanıyor ve asıl o zaman bu görev listesi yararlı olacak.
Bir sonraki görev için elinizdeki kaynakların ve ürünlerin hasat ve harcama kararını vermeden önce bu listeye göz atmanız yerinde olacak.

serdalca08

Well-Known Member
En iyi pişirici yüzdelik dilime göre ödüller veriliyor %1 e 200 forge puan gibi nasıl oluyor ,bu ödüle ulaşmak için ne yapmak gerekiyor.

DeletedUser36474

Guest
En iyi pişirici yüzdelik dilime göre ödüller veriliyor %1 e 200 forge puan gibi nasıl oluyor ,bu ödüle ulaşmak için ne yapmak gerekiyor.

Topladığınız Elma, Tarçın, Krema gibi içeriklerle mümkün olduğunca fazla pişirme yapıp yıldızlar toplayarak oynadığınız dünyadaki (Arvahal, Nagach) en iyi %1'lik dereceye girmeniz gerekiyor.