• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

günlük bonus veren üretim binası

• Konuyu başlatan DeletedUser35412
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35412

Guest
Merhabalar deyerli oyuncular ben bi teklifde sunulmak istiyorum umarım beyenirsiniz etkinlikden biz bina kapıyoruz ya ben isterim ki su temmuz ayında ola bilecek etkinlillerden birinde günlük bonus veren bi bina olsun ve her hafta yeni bi odulle karsımıza sunsun yani 1 ci gün mesela 1 ci gün olsun para 2 ci gün olsun erzak 3 cü gün olsun elmas ve baskaları nasıl bi teklif günlük bonus veren bi bina bence cok iyi elmas da 100 verse iyi olur bence:D hepinize iyi oyunlar bence gayet iyi fikir

DeletedUser35412

Guest
Oyuncular su teklifimi beyeniyomusunuz yanit verseniz sevinirim ses cok olursa duzenlenecek insALLAH yanitlariniz cok ve iyi olur sadece yanitlara ihtiyacim var iyi olmazmi her hafta belirlenmis elmas

DeletedUser35572

Guest
Forumun aktifliği biraz az, eminim oyuncuların hepsi böyle bir öneriyi destekler sayın yetkililer duyun sesimizi :)

DeletedUser35412

Guest
oyuncula saolun ama bana bildirdilerki olamaz elmas sıradışı

DeletedUser34843

Guest
sabitlenmiş ve seviyesi arttıkça artan elmas durumu olursa eğer, herkes arkı bırakır bu binaya yüklenir bence... sistem kesinlikle böyle bir şeyi yapmaz diye düşünüyorum... yoksa kim istemez ki...