• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.203 Hakkında Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.203 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri yayınlanmış olan son güncellemeyi yükledikten sonra oyunda kasmalar olmaya başladı hiç bir şekilde ne şehirde gezinme ne büyültme ne de küçültme işlemi yapamıyorum hiçbir şekilde oyunumu yönetemiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum

61HAYLAZ61

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri yayınlanmış olan son güncellemeyi yükledikten sonra oyunda kasmalar olmaya başladı hiç bir şekilde ne şehirde gezinme ne büyültme ne de küçültme işlemi yapamıyorum hiçbir şekilde oyunumu yönetemiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum
Arkadaş a katılıyorum.iPhone se2020 kullanıyorum.güncellemeden önce mermi hızında olan uygulama güncellemeden sonra bazı alanlara kasarak giriyor.çok bekletiyor girerken.örneğin müzayede alanına tıkladığımda kasmalar oluyor…

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
desteğin için teşekkür ederim bende iPhone 5s kullanıyorum tam etkinlik zamanı umarım sorunu en kısa zamanda çözüme ulaştırırlar

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Müzayede alanı , etkinlik alanı, lsa da savaşırken ki ekran … güncellemeden sonra bu saydığım alanlara girebilmek tam bir işkence rezalet olmuş ! Derhal düzeltilmesi gereken çok büyük bir hata bu …

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
şu an mısır yerleşimini oynuyorum mısır yerleşimine geçerken bekletiyor fakat açıldığında hiç bir şekilde kasma olmuyor yerleşim yerinde her şey eskisi gibi şehire döndüğümde başlıyor kasmaya oyunu iki kez kaldırıp tekrar kurdum hala aynı

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Konu hakkında uzun bir teknik rapor hazırlanıp tarafımızdan iletildi. Bize gelen şikayetlerden, genelde büyük, gelişmiş, binaların çok olduğu şehirlerde bu kasma probleminin yaşandığını anladık. Şimdilik animasyonları kapatmanızı önerebiliyoruz sadece.

Teknik birimden geri bildirim aldığımızda sizlerle paylaşacağız.

Durumun yarattığı rahatsızlıktan dolayı gerçekten üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz, keşke bizlerin çözebileceği bir problem olsaydı :(

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Konu hakkında uzun bir teknik rapor hazırlanıp tarafımızdan iletildi. Bize gelen şikayetlerden, genelde büyük, gelişmiş, binaların çok olduğu şehirlerde bu kasma probleminin yaşandığını anladık. Şimdilik animasyonları kapatmanızı önerebiliyoruz sadece.

Teknik birimden geri bildirim aldığımızda sizlerle paylaşacağız.

Durumun yarattığı rahatsızlıktan dolayı gerçekten üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz, keşke bizlerin çözebileceği bir problem olsaydı :(
Animasyonlar kapalı olduğu halde inanılmaz donma var.şuan dineguda etkinlik ekranında dondu kaldı benim oyun.kesinlikle patlayıcı kürek ve fırçalar kullanılamıyor.etkinlik ekranına girince ekran donuyor.oyunu yeniden başlatıp aynı ekrana girince yine donuyor.yani etkinlikte ilerlemeK şuan imkansız hale gelmiş :(

Blackies

New Member
Oyunu silip baştan yüklemeyin ben denedim yine aynısı düzelmiyor .. oyun oynanmaz hale geldi umarım kısa zamanda düzeltirler..

Etkinlik kısmında lsa kısmında şehirde gezerken kasma var viking yerleşim yerinde kasma olmuyor tamamen sorun bina çokluğu nedeniyle bu konuya yönlenilsin

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Teknik birimden geri bildirim aldık; 1.203 güncellemesinden sonra yaşanan bu sorun için hemen çalışmalara başlanmıştır, yeni bir güncelleme ile düzeltileceği bildirildi. Size tekrar geri dönüş yapacağız

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Google Play ve IOS versiyonlarına güncelleme geldi, lütfen kontrol ediniz
Ancak Huawei mağazası üzerinden oynayan oyuncularımız biraz daha beklemek durumunda maalesef

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri ve yurt dışı merkez çalışanları yayınlanan son güncelleme ile kasma sorunu ortadan kalkmıştır çabalarınızla elinizden gelen en kısa zamanda sorunu giderdiğiniz ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

61HAYLAZ61

Well-Known Member
İos kullanıyorum marketten güncelledim ama halen devam ediyor bende hata. ayrıyetten bi ek içerik indirmesi gelmedi ama .hatanın gittiği kişilere ek güncelleme mi geldi acaba.dünden beri uyuz oldum oyuna elim kolum bağlandı adeta.