• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.180 Hakkında Geri Bildirimleriniz

xmen

Emekli Takım Üyesi
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız 1.180 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

DeletedUser36259

Guest
İnşallah müzakerenin iki savaş yerine geçmesi değiştirilir. Bire bir olurlar.

espresso

New Member
Merhaba xmen,

Son güncelleme duyurusunda şu ibareyi yazmışsınız: " Bu arada, geliştirme ekibimiz Futbol Etkinliği ve daha fazla Lonca Savaş Alanı özelliği üzerinde çalışmaya devam ediyor. Her zaman güncel kalabilmek için Beta sayfamızı kontrol edin. "

Bunu yazmanızı çok şaşırtıcı buldum. Bence çok yanlış bu sebeple değiştirin. Bundan sonra Innogames şirketi "etkinlik hakkında güncel kalmak için beta sunucuyu takip edin" diye belirtemez. Bilmiyor olamazsınız, son etkinlikte günlük özel ödül olarak Şah Mat Meydanı çıkacağı beklentisi vardı. Çünkü beta sunucusunda günlük özel ödül olarak verilmişti. Yurtdışında ve Türkiye sunucusunda bir çok kişi Şah Mat Meydanı verileceği beklentisiyle etkinliğin para birimi olan 'Parşömenleri' harcamayıp son güne kadar bekletti. Ama Şah Mat Meydanı günlük özel ödül olarak verilmedi. Onun yerine 'Gondol Limanı Pazar Yeri' verildi. Bununla ilgili forumlarda şikayetler olunca, şirket: "Beta sunucusunda olanların normal sunucularda da olacağının garantisi yok" diye ifade etti. Bu sebeple artık sizler burada yetkili olarak beta sunucusundan etkinlikler konusunda bahsetmemelisiniz. Bu şekilde yanlış bir beklenti oluşturmayın lütfen.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhaba xmen,

Son güncelleme duyurusunda şu ibareyi yazmışsınız: " Bu arada, geliştirme ekibimiz Futbol Etkinliği ve daha fazla Lonca Savaş Alanı özelliği üzerinde çalışmaya devam ediyor. Her zaman güncel kalabilmek için Beta sayfamızı kontrol edin. "

Bunu yazmanızı çok şaşırtıcı buldum. Bence çok yanlış bu sebeple değiştirin. Bundan sonra Innogames şirketi "etkinlik hakkında güncel kalmak için beta sunucuyu takip edin" diye belirtemez. Bilmiyor olamazsınız, son etkinlikte günlük özel ödül olarak Şah Mat Meydanı çıkacağı beklentisi vardı. Çünkü beta sunucusunda günlük özel ödül olarak verilmişti. Yurtdışında ve Türkiye sunucusunda bir çok kişi Şah Mat Meydanı verileceği beklentisiyle etkinliğin para birimi olan 'Parşömenleri' harcamayıp son güne kadar bekletti. Ama Şah Mat Meydanı günlük özel ödül olarak verilmedi. Onun yerine 'Gondol Limanı Pazar Yeri' verildi. Bununla ilgili forumlarda şikayetler olunca, şirket: "Beta sunucusunda olanların normal sunucularda da olacağının garantisi yok" diye ifade etti. Bu sebeple artık sizler burada yetkili olarak beta sunucusundan etkinlikler konusunda bahsetmemelisiniz. Bu şekilde yanlış bir beklenti oluşturmayın lütfen.

Merhabalar, bunu raporda mutlaka belirteceğiz, FoE geliştiricileri oyuncu talep ve şikayetlerine çok önem veriyor. Bundan sonrakiler için en azından daha güzel olabilir. keyifli oyunlar dilerim.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Ve bu güncellemede de şehri 5 elmasa toplama gelmedi. ne kadar basit ama olmayınca alışan için can sıkıcı bir özellik...

Mantığı size anlatayım,
Yaklaşık 25 ülkeden talepler toparlanıyor ve değerlendiriliyor, değerlendirmeden olumlu sonuç çıkarsa Beta2 sunucusunda test ediliyor. Testler başarılı olursa Beta sunucusunda tekrar test ediliyor. Buradan geri dönüşler olumlu olursa, teknik bir sorun olmazsa canlı sunuculara aktarılıyor.

Bir önerinin hayata geçmesi uzun zaman alıyor. Gelecek olan yeniliklerden haberdar olmak için, duyurular bölümünü takip edebilrisiniz.

Keyifli oyunlar dilerim.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
5 elmas a Köyü toplama özelliği umarım Bi sonraki güncelleme ile oyuna eklenir. Artik oyunu mobil uygulamadan oynayanların sayısı bilgisayar dan oynayanlar dan fazladır. Bilgisayarda kullanılabilen özelliklerin mobilde de kullanılması gerekir. Bi nevi ayrımcılık oluyor bu durum.

Opinion

Member
Merhaba,
Oyunu Ios üzerinden oynuyordum, bilgisayarda denemeye başladım.
Bahsettiğiniz beta'ya nereden erişebilirim?

Opinion

Member
Beta Sunucumuz için : http://zz0.forgeofempires.com/ Buradan kayıt olabilirsiniz.
İngilizcedir.
Keyif oyunlar dilerim.

Bildirim için teşekkürler. Fakat beta sürüm ile normal sürüm arasında tek fark güncellemelerin kısa süre önce gelmesi sanırım?
Beta genelde normal oyunlarda yapabildiğimiz bir çok şeyi ücretsizi hızlı ve çeşitli şekilde test edebileceğimiz alanlar olması gerek diye düşünüyorum. Teşekkürler.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bildirim için teşekkürler. Fakat beta sürüm ile normal sürüm arasında tek fark güncellemelerin kısa süre önce gelmesi sanırım?
Beta genelde normal oyunlarda yapabildiğimiz bir çok şeyi ücretsizi hızlı ve çeşitli şekilde test edebileceğimiz alanlar olması gerek diye düşünüyorum. Teşekkürler.

Arasındaki farklar, güncellemeleri önce almanız ve test edebilme imkanınızın olmasıdır.
Bazı zamanlarda yeni gelen bir özelliği test edebilmeniz için hesabınıza elmas yükleniyor.
Bazen bir etkinlik test edilirken erken bitirilebiliyor. (Örnek vermem gerekirse Mısır Antik Yerleşimi erken bitirildi ve bir çok kişi ilk yerleşim ödüllerini yerleşim yerini tamamlamadan elde etti.) Erken bitirilmesinin sebebi ise, verilen ödüllerinde test edilebilmesidir.

Buna benzer bir kaç küçük detaylarda var. Fakat sizin söylediğiniz gibi ücretsiz ve çeşitli alanlar yok. Keyifli oyunlar dilerim.

Opinion

Member
Arasındaki farklar, güncellemeleri önce almanız ve test edebilme imkanınızın olmasıdır.
Bazı zamanlarda yeni gelen bir özelliği test edebilmeniz için hesabınıza elmas yükleniyor.
Bazen bir etkinlik test edilirken erken bitirilebiliyor. (Örnek vermem gerekirse Mısır Antik Yerleşimi erken bitirildi ve bir çok kişi ilk yerleşim ödüllerini yerleşim yerini tamamlamadan elde etti.) Erken bitirilmesinin sebebi ise, verilen ödüllerinde test edilebilmesidir.

Buna benzer bir kaç küçük detaylarda var. Fakat sizin söylediğiniz gibi ücretsiz ve çeşitli alanlar yok. Keyifli oyunlar dilerim.

Sizi de yoruyorum fakat bir sorum olacak tekrar;
Beta sürümünde oynayan, test eden bir oyuncunun normal oyun dünyasındaki hesabı ile bir etkileşimi var mı?
Örn: Beta'da yeni gelen bir etkinliği vs. test ettim. Buna karşılık olarak normal oyun hesabıma "vs. vs." ürünü gönderildi gibi.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Sizi de yoruyorum fakat bir sorum olacak tekrar;
Beta sürümünde oynayan, test eden bir oyuncunun normal oyun dünyasındaki hesabı ile bir etkileşimi var mı?
Örn: Beta'da yeni gelen bir etkinliği vs. test ettim. Buna karşılık olarak normal oyun hesabıma "vs. vs." ürünü gönderildi gibi.

Estağfurullah severek yardımcı oluyoruz :)
Beta sürümü ve şuan ki sunucular ile ilgili hiç bir bağlantı bulunmuyor. :)