• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.175 Hakkında Geri Bildirimleriniz

xmen

Emekli Takım Üyesi
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız 1.175 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Yaklaşan arkeoloji etkinliği için çalışıyoruz demişsiniz,5 gün sonraki bahar etkinliği ile karıştırdınız mı yoksa ondan bağımsız ve sonrasında gelecek etkinlik mi?

xmen

Emekli Takım Üyesi
Dün Arkeoloji etkinliği beta da başladı, bundan sonra gelecek. Keyifli oyunlar dilerim.

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Teşekkürler, bahar etkinliğinin büyük ödülü beklentilerimizi karşılamıyor,yeni çağ ve antik mısır uğraşınıza verdik,çok üstünüze gelmeyelim dedik,günlük ödülle açığı kapatacağız artık :)) arkeoloji etkinliğinde eminim tüm oyuncuların beklentisi saldırı ordusuna saldırı veya savunma bonusu.

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Yokmuş,7*3 alana 11. seviyede 8 fp altın erzak ve ürün yanına ekstra lonca hazinesine ürün var. Üzücü bir durum bence.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Yahu Sıkıldık Tek Duzelikten farklılık istiyoruz dedik gelmişsiniz Dünyaların Genel Chatlerinde Yarışma yapıyoruz. Güzel. 1 saat önceden ne duyuru ne bisey hak getire.. Onu gectim C genel chatine yazıyorsunuz. Aklının olmayışının farkinda bile değillerken cevaplamaya çalısırlarken ki sudan cıkmış balık gibi çırpınışları çok mutlu ediyor olsa gerek :D sizleri anlıyorum zira bende kahkaha atarak gülüyorum (içimden soylediklerimi siz tahmin edin):cool:.. Ama biraz düzensiz 6 dunya var her gun bir dunyada yapsanız belirli bir saati ve tarihi ya da hangi gunler hangi dunyada olacak oyuncular buna gore hareket edebilir ama genel chatte biraz iğreti duruyor işte..Daha yaratıcı olabileceğinizi umuyorum;);)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Yokmuş,7*3 alana 11. seviyede 8 fp altın erzak ve ürün yanına ekstra lonca hazinesine ürün var. Üzücü bir durum bence.

Görüşleriniz bizim için değerlidir, bu durumu ilgili etkinlik geldiğinde rapor edebilirim, belirlenen bina özellikleri farklı ülkelerden gelen talepler doğrultusunda oluşturuluyor, oyuncularımızı çok iyi anlıyoruz genelde saldırı veren binaların ağırlıklı olmasını istiyorlar. Bu durum bazı etkinliklerde gerçekleşirken bazılarında farklı özellikte binalar geliyor. Burada unutmamamız gereken, oyunu sadece farmville tarzında oynayan oyuncularımızın da olduğudur, sizim harika fikirlerinizle daha güzel etkinlik binaları mutlaka gelecektir. Bizim görevimiz ise bunu geliştiricilere iletmektir. Keyifli oyunlar dilerim.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Yahu Sıkıldık Tek Duzelikten farklılık istiyoruz dedik gelmişsiniz Dünyaların Genel Chatlerinde Yarışma yapıyoruz. Güzel. 1 saat önceden ne duyuru ne bisey hak getire.. Onu gectim C genel chatine yazıyorsunuz. Aklının olmayışının farkinda bile değillerken cevaplamaya çalısırlarken ki sudan cıkmış balık gibi çırpınışları çok mutlu ediyor olsa gerek :D sizleri anlıyorum zira bende kahkaha atarak gülüyorum (içimden soylediklerimi siz tahmin edin):cool:.. Ama biraz düzensiz 6 dunya var her gun bir dunyada yapsanız belirli bir saati ve tarihi ya da hangi gunler hangi dunyada olacak oyuncular buna gore hareket edebilir ama genel chatte biraz iğreti duruyor işte..Daha yaratıcı olabileceğinizi umuyorum;);)

Duyuru yapmıştık :)

Görselin yapıştırılması 2020-3-21 14-17.jpg
Önerileriniz dikkate alacağız keyifli oyunlar dileriz.

Son düzenleme:

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Görüşleriniz bizim için değerlidir, bu durumu ilgili etkinlik geldiğinde rapor edebilirim, belirlenen bina özellikleri farklı ülkelerden gelen talepler doğrultusunda oluşturuluyor, oyuncularımızı çok iyi anlıyoruz genelde saldırı veren binaların ağırlıklı olmasını istiyorlar. Bu durum bazı etkinliklerde gerçekleşirken bazılarında farklı özellikte binalar geliyor. Burada unutmamamız gereken, oyunu sadece farmville tarzında oynayan oyuncularımızın da olduğudur, sizim harika fikirlerinizle daha güzel etkinlik binaları mutlaka gelecektir. Bizim görevimiz ise bunu geliştiricilere iletmektir. Keyifli oyunlar dilerim.
Olumlu dönüşünüz ve vakti geleceği zaman rapor edeceğiniz için teşekkür ederim. Elbette oyunun bir çok profilde oyuncu barındırdığını biliyorum ama art arda iki etkinlik ana binası benim profilinde olduğum oyuncu grubunun beklentisini karşılamadı. Bir etkinlik ana binası savaşmayı sevmeyen inşa ile ilerleyen oyuncu profiline hitap etsin sonraki etkinlik ana binası savaşan oyuncu profiline hitap etsin. Ya da ana bina son seviyede iki veya üç seçimlik bina ile kurulabilsin,bu halde tadından yenmez ,her oyuncunun keyifle katılması sağlanır :) Tabi oyun yönetimi için ne kadar olası onu bilmiyorum. Tekrar görüşleri dikkate alıp rapor ettiğiniz,elinizden geleni yaptığınız için teşekkürler.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Olumlu dönüşünüz ve vakti geleceği zaman rapor edeceğiniz için teşekkür ederim. Elbette oyunun bir çok profilde oyuncu barındırdığını biliyorum ama art arda iki etkinlik ana binası benim profilinde olduğum oyuncu grubunun beklentisini karşılamadı. Bir etkinlik ana binası savaşmayı sevmeyen inşa ile ilerleyen oyuncu profiline hitap etsin sonraki etkinlik ana binası savaşan oyuncu profiline hitap etsin. Ya da ana bina son seviyede iki veya üç seçimlik bina ile kurulabilsin,bu halde tadından yenmez ,her oyuncunun keyifle katılması sağlanır :) Tabi oyun yönetimi için ne kadar olası onu bilmiyorum. Tekrar görüşleri dikkate alıp rapor ettiğiniz,elinizden geleni yaptığınız için teşekkürler.

Biz teşekkür ederiz, Bu son yorumunuzu da rapora ekliyoruz. :)

serdalca08

Well-Known Member
Komşu saldırıya manüel olarak bastım, oyun dondu sayfa yenileyince de bu hakkı kaybetmiş buldum.Savasi kaybetmiş olarak düşünerek ordu sekmesine tıkladım askerlerin tümü yerinde duruyor .Bu hata mi yoksa sistemsel açık midir.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Komşu saldırıya manüel olarak bastım, oyun dondu sayfa yenileyince de bu hakkı kaybetmiş buldum.Savasi kaybetmiş olarak düşünerek ordu sekmesine tıkladım askerlerin tümü yerinde duruyor .Bu hata mi yoksa sistemsel açık midir.

Oyun donduğunda, yeniden girdiğinizde savaşa devam ediyor şeklinde uyarı geliyor, ticket açarsanız inceleyebiliriz. Keyifli oyunlar dilerim.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Yau bu savaş oyunu inek koyun yokki bakılacak ne farmville tarzı oynayanı. Açın savaşanların önünü :D

Benim savaş yapmadan oynayan tanıdıklarım var :) saldırı nedir bilmiyorlar, sırf animasyonlarını sevdiği için oynayan var, onlar için bu tabiri kullandım :)

Dolay

New Member
güncellemeden sonra oyuna giremiyorum hata veriyor ( shared/gui/chat/yüklemesi başarısız ):confused:

DeletedUser35413

Guest
shared/buttons/buttons yüklemesi başarısız hatası görünüyor oyuna giremiyorum