• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1,165 ilgili geri bildirimler

• Konuyu başlatan DeletedUser36430
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36430

Guest
index.php

Değerli oyuncularımız 1.165 güncellemesi geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.​

DeletedUser34820

Guest
Devasa binalara yapılacak bağış miktarı seçimi için mobil cihazlara da bir güncelleme yapılmayacak mı ?

DeletedUser25664

Guest
Atılacak fp yi yazarken kutuya bastığımızda 0 rakamı otomatik kaybolsa daha iyi olur. Eğer unutulursa sıkıntı yaşatır.

DeletedUser37137

Guest
Geri bildirim mi olur bilemicem ama telefondan oynayan biriyim herhangi birşey olunca oyundan bildirim geliyordu ama şu anda gelmiyor oyunu kaldırdım bir daha kurdum düzelmedi

DeletedUser36430

Guest
Geri bildirim mi olur bilemicem ama telefondan oynayan biriyim herhangi birşey olunca oyundan bildirim geliyordu ama şu anda gelmiyor oyunu kaldırdım bir daha kurdum düzelmedi
evet kimi zaman üretim ve oyun bilgisi bildirimleri bilhassa ıpon telefonlarda aksaya biliyor bu aksaklığı ileteceğiz

DeletedUser25664

Guest
Atılacak rakam girildikten sonra fp paketleri kullanıldığında 6 veya 8 le biten sayılarda bir 5 lik paket ve bir tane veya iki tane 2 lik paket kullanıyor. Fp barında 1 fp fazlalık kalıyor. Çift sayılarda önceliğin 2 fp ye verilmesi gibi bir düzenleme yapılabilir mi?

DeletedUser35572

Guest
yazarak fp atmada çakışmaları önlemek adına,

iki oyuncu tarafından aynı sayıda aynı anda fp yazılıp atıldığında sistem tarafından '' daha önce aynı sayıda fp atılmış devam edilsin mi '' die uyarı çıkabilir