• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.154 geri bildirimleri

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız 1.153 güncellemesi ile alakalı tecrübe ve fikirlerinizi bizimle burada paylaşınız...​

DeletedUser36735

Guest
vikings görevlerinde ilerledikçe gün azalıyor suan 9 günde bitirin diyor ama sadece 3 gün ilk 3 binayı açmakla geçiyor ve yetişmiyor örnek vereyim şuan 3 saat kaldı ama daha son 2 tekno gelişimim duruyor sehrımde 4 tane üretim yerim olmasına rağmen durum böyle çünkü 4x patlamıyor 14 gün iken bitiyor ve yetiyordu ama 9 gün iken en hızlı yapanlardan olan ben bile bitiremiyorum suanda

serdalca08

Well-Known Member
İlk 5 görevi tamamlayıp 25 forge puan alıyordum bakıyorumda oyuncuların 3_5 forge alması zorunuza gitmiş ,sebebi neydiki acaba çok merak ettim inno?

DeletedUser29334

Guest
Zaten zaman yetersiz üstüne üstlük ..1 saat olan Kültürel Ürün binalarının inşa sürelerinin 4 saat olarak değiştiriyorsunuz.. işi zorlaştırıyor oyunuda oynamayın diyorsunuz..

DeletedUser36735

Guest
valla eger her bına kurulumu 4 saat olacaksa ilk binaları nasıl kurucaz 30 isteyen ilk bina diyelim kurması 4 saat üretimi 24 saat olacak toplamda yüzlerce gelişim olacak ama 9 gün yani her hasat da 4x alsam o sürede anca bitmiş olacak
başından beri uğraşmayıp günde 25 fp cepleyenler ile bütün emeği ile taktiksel oynayıp bitirmeye çalışanlar aynı olacaksa oho..

Tulkas

Well-Known Member
Zaten zaman yetersiz üstüne üstlük ..1 saat olan Kültürel Ürün binalarının inşa sürelerinin 4 saat olarak değiştiriyorsunuz.. işi zorlaştırıyor oyunuda oynamayın diyorsunuz..

valla eger her bına kurulumu 4 saat olacaksa ilk binaları nasıl kurucaz 30 isteyen ilk bina diyelim kurması 4 saat üretimi 24 saat olacak toplamda yüzlerce gelişim olacak ama 9 gün yani her hasat da 4x alsam o sürede anca bitmiş olacak
başından beri uğraşmayıp günde 25 fp cepleyenler ile bütün emeği ile taktiksel oynayıp bitirmeye çalışanlar aynı olacaksa oho..
Arkadaşlar çeviride yanlışlık yapmışlar sanırım. Sadece son 3 binanın süreleri değişti. Onlar da 8 saatten 4 saate düşürüldü. Binalar sırasıyla; Klan Evi, Yaşlı Söğüt, Bal Likörü Salonu. Beta'da oynuyorsanız, oradan teyit edebilirsiniz.

DeletedUser34832

Guest

Güncelleme bildiriminden aynen alıntı yaptım....
  • Son olarak, tüm Kültürel Ürün binalarının inşa sürelerini ayarladık, binaların inşası en fazla 4 saat sürecektir.
Bütün binalar denmemiştir....

DeletedUser34832

Guest
İlk 5 görevi tamamlayıp 25 forge puan alıyordum bakıyorumda oyuncuların 3_5 forge alması zorunuza gitmiş ,sebebi neydiki acaba çok merak ettim inno?

Kesin olmamakla birlikte, yerleşke görevlerini tamamlayan pek çok kişi, sadece FP geliri 3-5 görev yapıldığı ve sonrasında yerleşkenin terk edildiği kanaatine istinaden geri bildirim yaptı. Bu sanırım diğer ülkelerde tepki çekmiş olmalı ki görevlerin yerleri değiştirilmiş.
Bence de iyi olmuş bu durumda yerleşke görevlerini yapan her kez o FP leri yine de alacak.
Sadece biraz daha zahmet etmeniz gerekecek.
Ama ben yinede saat başı bedavaya gelen FP için bu kadar mevzu yapmaya gerek görmezdim, doğrusu....

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Yapılan her yeniliğe eyvallah dedik. Gitgide süre kısaldı ona da tamam. Lakin yeni açılan köyde her taraf kaya çıktıbu hafta. Bina kuramıyorum bu yüzden. Her hafta düzenli olarak vikingleri bitiren ben, bu hafta bitiremiyorum. %20 değerlerinde 4x şansımın olmasına rağmen yalnızca 3 defa 4x geldi bu hafta. Bu oranla bu imkansız. Hem süre kisaltiyorsunuz, hem köyü kaya dolduruyorsunuz, hem 4x değerinde oynama yapıyorsunuz. Bunlar yetmezmiş gibi birde bina sürelerini 4 saate cikartmissiniz . 4 koldan bu kadar zorlastirilmaz bir oyun. Madem 4 saat yaptınız bina sürelerini o zaman bitime de +3 gün ekleyin.yggdrasil binami 8 seviye yaptıktan sonra (bu kısıtlamalara rağmen) bir daha viking köyü ile uğraşmayı düşünmüyorum şahsen... Ayrıca bu kadar kısıtlamaya ek olarak köy sınırlarını yeni başlangıçta 3 genişleme daha ekli olarak sunmanız gerek. Aksi taktirde bu kısıtlamalar la kimse zamanın da bitiremez vikingleri. Ha bizim istediğimiz de zaten bu, elmas harcasin oyuncular diye düşünüyorsanız o ayrı. Lakin o bina her hafta elmas harcanarak uzun zamanda elde edilebilecek kadar değerli değil bilesiniz.yaptiginiz güncelleme tamamen oyuncuları vikingler den soğutma amacı gütmekte. Böyle devam ederseniz oynayacak oyuncu bulmakta güçlük çekersiniz...

DeletedUser31283

Guest
Sonunda vikinglerde yapanla yapmayanın ayrılacağı tarzda yenilikler olmuş.. Öncelikle teşekkürler..

İnşallah yygdrasil'İn saldırı ve ürün bonusunu hatırı sayılır derecede arttırmışsınızdır çünkü aylardır bununla uğraşıyoruz.. Ayrıca benimde rahatsız olduğum ilk 5 görev yapılıp iptal edilmesini görev yeri değiştirerek çözmüşsünüz güzel olmuş.. yapan yapsın yapmayan hiç girmesin demişsiniz :D

Süre her halikarda yetiyor bitirmek için şimdiye kadar sadece bir kere gümüş olarak bitirdim..

Rün taşının 5. seviyesindeki %2 lik saldırı bonusunuda yükseltmeniz lazım diye düşünüyorum. Ayrıca 15. görevden sonra ki 50 fplik ödülüde arttırırsanız sonrasında devamı sağlayabilirsiniz yoksa benim 2 turum kaldı. bitirdikten sonra 50 fp için kasmaya değmez diye düşünüyorum

DeletedUser31283

Guest
Arkadaşlar 4 saat olayı ile alakalı yanlış yorumluyorsunuz.. sadece sondaki 3 bina 4 saat oldu.
8 saat olan klan evi ve yaşlı sögüt 4 saate düştü
24 saat olan bal likörü salonu 4 saate düştü..
Bu aslında baktığınızda bizim yararımıza bir gelişme.

çok yargısız infaz modundasınız..

Tulkas

Well-Known Member
Sonunda vikinglerde yapanla yapmayanın ayrılacağı tarzda yenilikler olmuş.. Öncelikle teşekkürler..

İnşallah yygdrasil'İn saldırı ve ürün bonusunu hatırı sayılır derecede arttırmışsınızdır çünkü aylardır bununla uğraşıyoruz..
Kesinlikle hatrı sayılır bir iyileştirme var. İlk 2 seviye 6, 3-4'te 12, 5-6'da 18, 7-8'de 24, son seviyede %30 Ayrıca son seviyedeki ürün miktarı da 10'dan 20'ye yükseldi. Fp ise aynı...

Rün taşının 5. seviyesindeki %2 lik saldırı bonusunuda yükseltmeniz lazım diye düşünüyorum. Ayrıca 15. görevden sonra ki 50 fplik ödülüde arttırırsanız sonrasında devamı sağlayabilirsiniz yoksa benim 2 turum kaldı. bitirdikten sonra 50 fp için kasmaya değmez diye düşünüyorum
50 fp gerçekten az verilen emeği düşününce... Özellikleri iyi ama Rün taşı parçaları biraz daha fazla verilebilir belki.

DeletedUser29334

Guest
Arkadaşlar 4 saat olayı ile alakalı yanlış yorumluyorsunuz.. sadece sondaki 3 bina 4 saat oldu.
8 saat olan klan evi ve yaşlı sögüt 4 saate düştü
24 saat olan bal likörü salonu 4 saate düştü..
Bu aslında baktığınızda bizim yararımıza bir gelişme.

çok yargısız infaz modundasınız..
  • Son olarak, tüm Kültürel Ürün binalarının inşa sürelerini ayarladık, binaların inşası en fazla 4 saat sürecektir.
  • kültürel binaları menüsündeki üretim yaptığımız binalar değilmi .(balta ustası,canavar avcısı,yün tarlası ve bal likörlü bira fab.)
  • senin dediğin gibi açıklanmamış olsa tabiki bizim yararımıza..
  • görüşlerimin yargısız infazla hiç alakası yok..

DeletedUser31283

Guest
  • kültürel binaları menüsündeki üretim yaptığımız binalar değilmi .(balta ustası,canavar avcısı,yün tarlası ve bal likörlü bira fab.)
  • senin dediğin gibi açıklanmamış olsa tabiki bizim yararımıza..
  • görüşlerimin yargısız infazla hiç alakası yok..
Ben betada bütün bina inşa saatlerini inceledim biraz çeviri hatası var evet ama benim dediğim şekilde olmuş değişiklikler.. :)

DeletedUser30784

Guest
Merhabalar,

takım yıldızı projesi devasalında cazip olan açıkcası şehir savunmasında sağlayacağı katkıydı. Yoksa kule savaşlarında 10-15 savaşta rakibin tamamını yok etse ne kadar faydası olur. Kurdulmuş bir devasalın vaat ettiğiniz bir gücünde kısıtlama yapılması haksızlıktır. Artık yola çıkılmıştır. Devasallar kurulmuştur. Mahalle savaşlarında gücünü kısıtlayacaksanız benim devasalımı krkulum masraflarımı iade ederek yıkabilirsiniz.

DeletedUser36735

Guest

İnşallah yygdrasil'İn saldırı ve ürün bonusunu hatırı sayılır derecede arttırmışsınızdır çünkü aylardır bununla uğraşıyoruz.. Ayrıca benimde rahatsız olduğum ilk 5 görev yapılıp iptal edilmesini görev yeri değiştirerek çözmüşsünüz güzel olmuş.. yapan yapsın yapmayan hiç girmesin demişsiniz :D

Süre her halikarda yetiyor bitirmek için şimdiye kadar sadece bir kere gümüş olarak bitirdim..

suan verilen gün sayısı 8 gün mü 8 gün 12 saat mı ne bana sadece 3 gün pazarı açmakla geçiyor ondan sonra sehirde 3-4 üretim kuruluyor ve 4x patlamaz ise yetişmiyor

serdalca08

Well-Known Member
Vikingleri yapan adam forge için oynuyor,ne yapsın adam ürünü bebişim xD.Bu saatten sonra kendiniz çalar kendiniz oynarsınız.Bir müddet sonra "vikinklere rağbet görülmediği içün biz bu olayı kaldırıyoruz" diye forum duyurusunu burdan yayınlayacağınızı biliyorum.Kolay gelsin.

DeletedUser36735

Guest
4x patlama oranı %24 ve 8 defa bina bitirdim 1 defa bile patlamadı :) şuan süre doldu ve daha 2 bina gelişimi var şu süre olayını düzeltin o kadar emek verip viking kastık şuan hiç bir faydası gelmiyor boşuna 10 gün 8 gün kendimizi paralıyoz

DeletedUser31283

Guest
4x patlama oranı %24 ve 8 defa bina bitirdim 1 defa bile patlamadı :) şuan süre doldu ve daha 2 bina gelişimi var şu süre olayını düzeltin o kadar emek verip viking kastık şuan hiç bir faydası gelmiyor boşuna 10 gün 8 gün kendimizi paralıyoz
Aynı konudan bende muzdaribim 3 gün oldu yeni yerleşime başlayalı. 10 defa 4 saatlik üretim bitmiştir ama henüz x4 göremedim. Muhtemelen ayarlarıyla oynamışlar. Binaların katsayıları yükseldi diye

Az önce yine topladım ve yine bişey yok. Bişey yaparken hep öbür tarafı bozuyorsunuz. Madem öyle keşke vikinglere süre koysaydınız. Atıyorum eylül 2019 da etkinlik tamamen biter gibi. Almak isteyende süre bitmeden elmas vs bi şekilde bitirseydi almayanda sonrasında pişman olsaydı. Böyle olucaksa ben 1 tane bile elmas harcamam nasıl olsa 2 sene de sürse tamamlanıcak bina.

Son düzenleme bir moderatör tarafından: