• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.154 geri bildirimleri

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Tulkas

Well-Known Member
Artık totem midir, rastlantı mıdır bilmiyorum ama ben tüm binaları(bakır para verenler dahil) beraber topluyorum. Bakır paraları sürükleyip, ardından ürünleri sürükleyince sanki x4 çıkma ihtimali daha yüksek gibi geldi bana :))

DeletedUser36592

Guest
ben şuna eminim her bir kültürel yerleşke tamamladığımızda x4 ürün çıkma ithimalı +%1.5 artıyor gözüküyor ya tamamen kandırmacadan ibaret x4 çıkma ihtimali artıyor gibi gözüksede git gide azalıyor muhtemelen abartığımı veya yalan söylediğimiz sanacaksınız ama kesinlikle gerçek benim ilk oynayışımda çıkan x4 ürün sayısı en fazlaydı ve git gide azaldı şuan 13 . oynayıştayım %21 x4 çıkma şansı var ve 1 kere bile çıkmadı :) 4 gün geçti bu arada git gide azalıyor günler ürün çıkma ihtimalide aynı oranda azalıyor güzel mantık

Tulkas

Well-Known Member
Son görev olan "2500 bakır para ve her üründen 10 tane topla" görevi efsanevi derecede zor ve alakasız olmuş. Bence istenen en kısa süredeki tamamlama şansımızı sıfıra indiren tek şey bu.

DeletedUser31283

Guest
X4 lerle oynanmasaydı bu yüzdelerle erken bitme ihtimali devam ederdi. O görevde bu kadar zor gözükmezdi gözümüze ama şu anda baya baya imkansız (elmassız).

4 gün oldu göreve başlayalı en az 20 kere ürün üretmişimdir sadece 2 kere geldi x4. %22,5 şansla komik bu durum.

Ama hiç elmas kullanma niyetim yok eskiden kullanırdım ara yerlerde. Şimdi birde süre olmayınca nasıl olsa 2 senede sürse son seviyeyi bitirip binayı kurabilirim acele edecek bi durum yok. Binayı kurmak için uğraşanla uğraşmayan hep aynı kefede bu oyunda.

DeletedUser29334

Guest
Artık totem midir, rastlantı mıdır bilmiyorum ama ben tüm binaları(bakır para verenler dahil) beraber topluyorum. Bakır paraları sürükleyip, ardından ürünleri sürükleyince sanki x4 çıkma ihtimali daha yüksek gibi geldi bana :))
Aynısı bende de oluyor...mausu ard arda tıklayınca

DeletedUser29334

Guest
Vikinglerin son görevi:
2500 Bakır Para ve her viking ürününden 10 tane topla...

DeletedUser31283

Guest
Neden yönetici arkadaşların hiçbiri bu x4 çıkma ihtimali ile oynanmasıyla alakalı cevap vermiyor %24 demek 4 üretimde bir kere demek eski haliyle 3 üretimde 1 kere gelirdi yaklaşık olarak. Ama şu anda 10 üretimde 1 kere gelirse geliyor. Dakikası dakikasına takip etmemize rağmen altın sandık mümkün değil bu şartlarda.