• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.147 yorumları

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız, 1.147 güncellemesi ile alakalı tecrübe ve fikirlerinizi lütfen bizimle burada paylaşın.​

Gospodar

Well-Known Member
Cm konusu can sıkıcı. Bilgi tapınağı, kgb gibi binalar motivasyona ihtiyaç duymadan fp versin ya da arkadaş sayısı 200 e çıkarılsın. Bu şekilde binalar işe yaramıyor, yarısı çöp. Önceden etkinliklerde tapınak düşürmek için can atardık, şuan envanterdekileri bile kurmuyorum çünkü kurulu olanlar bile işe yaramıyor.

DeletedUser36425

Guest
Cm konusu can sıkıcı. Bilgi tapınağı, kgb gibi binalar motivasyona ihtiyaç duymadan fp versin ya da arkadaş sayısı 200 e çıkarılsın. Bu şekilde binalar işe yaramıyor, yarısı çöp. Önceden etkinliklerde tapınak düşürmek için can atardık, şuan envanterdekileri bile kurmuyorum çünkü kurulu olanlar bile işe yaramıyor.

Değerli Oyuncumuz:

Öneriniz için teşekkür ederiz :)

Sensei

Well-Known Member
arkadaşlar oyun bende yaklaşık 2 haftadır baya donarak oynanıyor. yardım bölümünde destek aldım çerezleri temizledim vs. ama çözüm olmadı. hala çok ağır işliyor yavaş oynuyorum. sizlerde aynı durum varmı? yada bu sorun son güncellemeyle alakalımıydı? veri tabanı güncellemesi bununla alakalımı bişlen varmı

DeletedUser36355

Guest
arkadaşlar oyun bende yaklaşık 2 haftadır baya donarak oynanıyor. yardım bölümünde destek aldım çerezleri temizledim vs. ama çözüm olmadı. hala çok ağır işliyor yavaş oynuyorum. sizlerde aynı durum varmı? yada bu sorun son güncellemeyle alakalımıydı? veri tabanı güncellemesi bununla alakalımı bişlen varmı

Değerli oyuncumuz;
Bilgisayar ile oyuna bağlanıyorsanız; Ayarlar Menüsüne girerek "HTML5" Eklentisi aktif durumda ise inaktif duruma getiriniz. Sorununuz bu şekilde çözülecektir. Eğer Mobil bağlantı ile oyuna giriş sağlıyorsanız muhtemelen otomatik güncelleştirmeleriniz kapalıdır. Manuel olarak mobil cihazınızın güncelleştirmelerine girerek oyunu güncelleyiniz. Bir sorun kalmadığını göreceksiniz. :)
FoE Ekibi iyi oyunlar diler.

Sensei

Well-Known Member
Değerli oyuncumuz;
Bilgisayar ile oyuna bağlanıyorsanız; Ayarlar Menüsüne girerek "HTML5" Eklentisi aktif durumda ise inaktif duruma getiriniz. Sorununuz bu şekilde çözülecektir. Eğer Mobil bağlantı ile oyuna giriş sağlıyorsanız muhtemelen otomatik güncelleştirmeleriniz kapalıdır. Manuel olarak mobil cihazınızın güncelleştirmelerine girerek oyunu güncelleyiniz. Bir sorun kalmadığını göreceksiniz. :)
FoE Ekibi iyi oyunlar diler.

sorun çözüldü, teşekkürler