• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.110

• Konuyu başlatan DeletedUser26939
  • Başlangıç tarihi

AyToR

Well-Known Member
ark olayı çok kritik olmuş. bu düzenleme en başta olsaydı güzel olurdu. Şimdi biz arkları yükselttik tuzumuz kuru. Fakat ark yükseltmeye çalışan arkadaşlar bu durumda aşırı dezanavtaj yaşayacaklar.

Binalarına sızanları engellemek isteseler, bu sefer ark ödüllerinden mahrum kalacaklar. Binayı açsalar komşuları %100 binalarına sızacak 100lerce fp zarar edecekler. Onlar için artık ark yükseltmek çok zor olacak.

Aslında oyun mantığı bu şekilde olsaydı yenilik kulesinin bağlantısını kesip nüfus görevi, alcatraz'ın bağlantısını kesip mutluluk görevi yapabiliyor olmamız gerekirdi. Sanırım bir mantık kargaşası yaşanmış.

DeletedUser32996

Guest
güncelemede ki böyle önemli konuları mesajlar bölümündeki sizlerin duyurular kısmınde yazarak oyuncuları ikaz etmeniz gerekmez mi? benim 1000 fp kaybım oldu.
güncelleme ile getirdiginiz ark binası ile ilgili düzenleme ya baştan olmalıydı yada bu düzenleme getirilmemeliydi.genellikle yüksek puanlı oyuncular ark seviyelerini % 90 yaptıktan sonra bu düzenlemeyi betirmek kanımca yüksek puanlı oyuncuları koruyacak aradaki farklar daha açılacak ark seviyesi 40 ile 60 arasında olan oyuncuların binasına kimse fp atmadıgı halde yarısı kadar % 90 bonuslu fp atıldıgında 100 ile 200 fp arasında haksız fp kazanıyor bu ark % 90 olan oyuncular ( çogu yüksek puanlı ) ile digerleri arasındaki farkı çok fazla açacak oyundan kopmaları başlatacak

AyToR

Well-Known Member
daha deneme fırsatım olmadı, ark yolu kesikken şimdi 1,90 orandan değil de 1,00 orandan mı geri dönüş oluyor?

AyToR

Well-Known Member
üf denedim 1,00 orandan geri döndü fp.

artık tatile giderken şehrin yolları da kesilmeyecek sanırım :)

AyToR

Well-Known Member
ayrıca bukadar önemli bir konuda insanların fikirlerini söylemesi gerektiğini düşünüyorum.

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Ark ile ilgili olan konu duyurularda da yazdığı gibi bir düzenleme değildir. Hata düzeltmesidir. Var olan hata düzeltilmiştir.
Yorumlarınızı paylaşın ve bu konu hakkında konuşabilin diye bu başlığı açtık zaten.

DeletedUser35356

Guest
Güncellemeleri daha büyük zaman aralıklarıyla yapsanız daha iyi olur.Güncellemelerin çoxu bir-birine benziyor ve yalnızca çoğumuzun görmediyi hataları düzeltiyor.