• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Görevler olduğunda Olayların Sehirden Yokolması

AlphaMax

Active Member
Neredeyse şehrimde olan olay malzemeleri okadar çokki hasat etmeye tıklayınca bile yanlıslıkla olayları topluyoruz. Ancak Etkinlikler olunca olay toplama görevleri gelince etrafta 1 bilemedin 2 olay anca bulunuyor. bırakında etkinliksiz günlerdeki gibi olsun bu olaylar meselesi

prejiva

Member
sıklıkla girip kontrol etsinler oyunda zaman geçirsinler diye yapıyo olabilirler ya da psikolojik olarak görevler süresince olayları beklediğimizden bi türlü olay çıkmıyo gibi hissediyo olabiliriz bilemiyorum görev zamanı olaylar kasıtlı olarak azaltılıyo mu ona yetkililer cevap versin ama basit bir taktik olarak şunu söyleyebilirim görevler yaklaşınca olay toplamamak, rastgele cila yapmamak, tavernalara oturmamak, taverna gümüşünü toplamamak ve bekletmek, nalbanttan sebepsiz yere 4-8 saatlik üretim başlatmak faydalı olabilir yani buradaki amaç bu tarz görevlerin her an etkinlikte karşımıza çıkabileceğini düşünmek ve hazırlıklı olmak ben böyle yapıyorum en azından

DeletedUser36259

Guest
Çaydanlığın başında suyun kaynamasını beklersen su kaynamaz. Bize öyle geliyor. Oyunun programlanmış belli döngüleri var. Tek tek onca oyuncu ile kimsenin uğraştığını sanmıyorum.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Neredeyse şehrimde olan olay malzemeleri okadar çokki hasat etmeye tıklayınca bile yanlıslıkla olayları topluyoruz. Ancak Etkinlikler olunca olay toplama görevleri gelince etrafta 1 bilemedin 2 olay anca bulunuyor. bırakında etkinliksiz günlerdeki gibi olsun bu olaylar meselesi
Kesinlikle katılıyorum buna. Etkinlik başlayınca şehir etrafındaki olaylar sifirlaniyor galiba. Bu çok saçma.