• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

GÜNLÜK MÜCADELE

Günlük Mücadeleler sanki zor oluyor. Biraz daha kolay olsa daha iyi olur sanki . 12 k erzak istiyor bütün gün oynasam anca topluyorum o kadar erzağı 3 bölge ele geçirmemi istiyor. Bütün bunları yaptın ödüllerin içinde en dandik olanı veriyor. Bugün bazı şeyleri tamamlayayım diye bazı şeyleri elmasla aldım hızımı alamayıp 150 elmas harcamışım ödüller güzel dedim sonra sandığı açtım en dandik olan geldi .

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Günlük Mücadeleler sanki zor oluyor. Biraz daha kolay olsa daha iyi olur sanki . 12 k erzak istiyor bütün gün oynasam anca topluyorum o kadar erzağı 3 bölge ele geçirmemi istiyor. Bütün bunları yaptın ödüllerin içinde en dandik olanı veriyor. Bugün bazı şeyleri tamamlayayım diye bazı şeyleri elmasla aldım hızımı alamayıp 150 elmas harcamışım ödüller güzel dedim sonra sandığı açtım en dandik olan geldi .

Hayattaki şansım o_O

Fx=7

Member
Aynen dediğiniz gibi. Günlük mücadelede benden 220 ürün toplamamı istiyor ve bana 22 saat veriyor. 4 ürün binası ile 8 saatlik üretimle 40 ürün geliyor. 220 ürün için 5 defa 8 saatlik, 1 defa da 4 saatlik üretim yapmam lazım. Oldu sana 44 saat. :D
Ekstra üretim binası yapmak için şehirde yer açmaya çalışıp para harcamak ne kadar mantıklı. Sonuçta sizinde dediğiniz gibi dandik bir ödül için olacak bu kadar çaba.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Aynen dediğiniz gibi. Günlük mücadelede benden 220 ürün toplamamı istiyor ve bana 22 saat veriyor. 4 ürün binası ile 8 saatlik üretimle 40 ürün geliyor. 220 ürün için 5 defa 8 saatlik, 1 defa da 4 saatlik üretim yapmam lazım. Oldu sana 44 saat. :D
Ekstra üretim binası yapmak için şehirde yer açmaya çalışıp para harcamak ne kadar mantıklı. Sonuçta sizinde dediğiniz gibi dandik bir ödül için olacak bu kadar çaba.

Arkadasim yorma kendini teklif kur 110 tane X urun ver 110 Y urun iste sonra ayni teklifin tersini kur Y urun ver X urun iste. Bu sekilde bir dk da gorevi yapmis olursun. :)

DeletedUser36259

Guest
İyi bir lonca ya girmeye bak. Orada herşeyi kısa sürede öğretirler sana.