• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Futbol Kupası Etkinliği

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

GodOfDarkness

Active Member
Oyun yönetimi 4000 civarı elmas ve 1000 civarı içecek kullanıp 1 tane genişleme verilmez mi nasıl bir sistem dir anlam veremiyorum.Bu durumu yaşayan bi daha elmas kullanır mı bu tarz etkinliklerde artık siz düşünün.Yazıklar olsun

Ort. 1150 enerji ile bir gol atılabiliyor ve nerden bakarsan 10 ödül kazanmışsınızdır. Oyuncuların verdiği hediye oranlarına göre hiç değilse 1 geliştirme kazanmanız gerekli. Ancak bende bir dünyada 1 golde 3 geliştirme alırken diğerinde hiç alamadım. Bu yüzden yükseltme ödülü zamanında toplu enerji kullanmak en mantıklısı. Onun için F dünyasında şu anda 497 enerjim olmasına rağmen 2.geliştirmenin geleceğin günü bekliyorum. O zaman daha şans yakalamış olacağım.
Geliştirme kazanmadığınıza üzüldüm. 2. geliştirme geldiğinde bol şans dilerim size.

DeletedUser30805

Guest
4000 civarı elmas + 1000 civarı içecek kullandım belkide daha fazlası gelen ya zafer kulesi ya 5 ilerleme şaka gibi genişleme hayalet oldu ortada yok mantıklı bir açıklamasını yaparlar umarım