• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Futbol Kupası Etkinliği

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
Forge_of_Empires_Character_Toga_1.3.png
Değerli oyuncularımız, etkinlik hakkında tecrübe ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.
Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim ve oyun gelişimi için çok değerlidir..
index.php

DeletedUser36103

Guest
Etkinlik görevlerini verebilir misiniz veya wiki adresi varsa o da olur...

DeletedUser36103

Guest
FoE Futbol Kupası 2018 etkinliğinde iki farklı durum gözüme çarptı...

1. Oyun formundaki wiki bölümünün etkinlik binalarında; Yarışmacıların Konutu %5 saldırı gözüküyor...
2. Bilgilendirmede ise; Yarışmacıların Konutu %3 saldırı gözüküyor...

HANGİSİ DOĞRUDUR...

DeletedUser35577

Guest
Teşekkürler. Ben de çevirmiştim paylaşayım. Hatamız varsa affola. (Günlük Görevler'de eksik olan görevler de (54-65 arası) eklendi.)

Görev 1: Bir miktar FP harca
Görev 2: Diğer oyunculara ait 40 binaya Cila/Motive yap ve Halkını coştur
Görev 3: 4 adet dekorasyon inşa et ve Bir miktar para topla
Görev 4: Bir üretim binasında, en kısa üretim seçeneğini 20 kez tamamla ve Bir miktar FP harca
Görev 5: Mevcut çağına ait 3 ya da önceki çağa ait 4 birlik yetiştir
Görev 6: 15 taverna ziyaret et VEYA 20 FP harca ve Bir miktar erzak öde
Görev 7: Üretim binalarında, 15 kez 1 saatlik üretim tamamla ve 3 FP satın al
Görev 8: Savaşmadan 3 sektörü ele geçir VEYA Lonca Seferi’nde müzakere ederek 5 çatışma çöz
Görev 9: Mevcut çağına ait 1 ya da önceki çağa ait 2 kültür binası inşa et
Görev 10: Arkadaş Tavernası’nda 450 Taverna Gümüşü harca VEYA 15 FP harca
Görev 11: Bir miktar erzak topla ve Bir miktar FP harca
Görev 12: Bir üretim binasında, en kısa üretim seçeneğini 10 kez tamamla ve 30 birlik yen VEYA Savaşmadan 2 sektörü ele geçir
Görev 13: 4 birlik yetiştir
Görev 14: Diğer oyunculara ait 30 binaya Cila/Motive yap ve Üretim binalarında, 10 kez 4 saatlik üretim tamamla
Görev 15: Lonca Seferi’nde 5 çatışma çöz VEYA Üretim binalarında, 5 kez 1 günlük üretim tamamla ve Bir miktar para topla
Görev 16: Mevcut çağına ait 1 ya da önceki çağa ait 2 üretim binası inşa et ve 5 FP satın al
Görev 17: Üretim binalarında, 8 kez 8 saatlik üretim tamamla ve Bir miktar FP harca
Görev 18: 750 Taverna Gümüşü topla VEYA 8 FP satın al
Görev 19: Bir miktar FP harca ve Üretim binalarında, en kısa üretim seçeneğini 20 kez tamamla
Görev 20: 8 savaş kazan VEYA Lonca Hazinesi’ne 250 ürün bağıla ve Bir miktar para öde
Görev 21: Diğer oyunculara ait 40 binaya Cila/Motive yap ve Bir miktar FP harca
Görev 22: Bir miktar ürün topla ve Bir miktar mutluluk kazan
Görev 23: Üretim binalarında, 15 kez 1 saatlik üretim tamamla ve 5 FP satın al
Görev 24: Kaybetmeden 3 savaş kazan VEYA Üretim binalarında, birkaç kez 8 saatlik üretim tamamla
Görev 25: Arkadaş Tavernası’nda 2 artış etkinleştir VEYA Kaybetmeden art arda 4 savaş kazan
Görev 26: 6 dekorasyon inşa et ve Bir miktar erzak topla
Görev 27: Diğer oyunculara ait 30 binaya Cila/Motive yap ve Bir miktar FP harca
Görev 28: Üretim binalarında, çağına ait 15 ya da önceki çağa ait 20 üretim tamamla ve 5 FP satın al
Görev 29: Çağına ait 3 ya da önceki çağa ait 4 birlik yetiştir
Görev 30: 12 taverna ziyaret et VEYA Diğer oyunculara ait 50 binaya Cila/Motive yap ve Bir miktar FP harca
Görev 31: Üretim binalarında, 10 kez 8 saatlik üretim tamamla ve Bir miktar erzak öde
Görev 32: Çağına ait bir ürün binası inşa et VEYA 5 birlik yetiştir
Görev 33: Bir miktar ürün topla ve 5 FP satın al

(14 HAZİRAN-15 TEMMUZ)
Görev 34: Bir miktar FP harca ve Bir miktar para topla
Görev 35: Bir miktar FP harca ve Üretim binalarında, en kısa üretim seçeneğini 25 kez tamamla
Görev 36: Bir miktar FP harca ve Arkadaş Tavernası’nda 500 Taverna Gümüşü harca VEYA Kaybetmeden 5 savaş kazan
Görev 37: Bir miktar FP harca ve Çağına ait 2 ya da önceki çağa ait 3 Kültür Binası inşa et
Görev 38: Bir miktar FP harca ve Bir miktar para öde
Görev 39: Lonca Seferi’nde 1. zorluğu tamamla VEYA 5 sektöre sız
Görev 40: Bir miktar FP harca ve 7 FP satın al
Görev 41: Bir miktar FP harca ve Diğer oyunculara ait 40 binaya Cila/Motive yap
Görev 42: Bir miktar FP harca ve Bir üretim binasında, her bir üretim seçeneğini birer kez tamamla
Görev 43: Bir miktar FP harca ve Kaybetmeden 5 savaş kazan VEYA Savaşmadan 2 sektörü ele geçir
Görev 44: Bir eyalete keşif kolu gönder VEYA Bir üretim binasında 10 kez 1 günlük üretim tamamla
Görev 45: Bir miktar FP harca ve Çağına ait 1 ya da önceki çağa ait 2 konut binası inşa et
Görev 46: Bir miktar FP harca Bir üretim binasında, 12 kez 4 saatlik üretim tamamla
Görev 47: Bir miktar FP harca ve 300 Taverna Gümüşü topla VEYA 8 FP satın al
Görev 48: Bir miktar FP harca ve Bir miktar para topla
Görev 49: Bir miktar FP harca ve10 savaş kazan VEYA Lonca Hazinesi’ne mevcut çağına ait ya da bir önceki çağa ait 300 ürün bağışla
Görev 50: Bir miktar FP harca ve Ticaretle ya da ürün binalarından bir miktar ürün topla
Görev 51: Bir miktar FP harca Arkadaş Tavernası’nda 700 Taverna Gümüşü harca VEYA 12 FP satın al
Görev 52: Bir miktar FP harca ve Çağına ait 4 ya da önceki çağa ait 6 dekorasyon inşa et
Görev 53: Bir miktar FP harca ve Lonca Seferleri’nde 5 çatışma çöz VEYA Kaybetmeden 5 savaş kazan
Görev 54: Bir miktar FP harca ve Bir üretim binasında, 15 kez 1 saatlik üretim tamamla
Görev 55: Bir miktar FP harca ve Diğer oyunculara ait 50 binaya Cila/Motive yap
Görev 56: Bir miktar FP harca ve Bir miktar erzak topla
Görev 57: Bir miktar FP harca ve Bir miktar erzak öde
Görev 58: Bir miktar FP harca ve Bir sektörü ele geçir VEYA Lonca Hazinesi'ne bir miktar ürün bağışla
Görev 59: Bir miktar FP harca ve 8 taverna ziyaret et VEYA Diğer oyunculara ait 40 binaya Cila/Motive yap
Görev 60: Bir miktar FP harca ve Müzakere ederek 3 çatışma çöz VEYA Bir üretim binasında 3 kez 1 günlük üretim tamamla
Görev 61: Bir miktar FP harca ve Bir üretim binasında, 5 kez 8 saatlik üretim tamamla
Görev 62: Bir miktar FP harca ve Bir miktar para topla
Görev 63: Bir miktar FP harca ve Çağına ya da bir önceki çağa ait 1 askeri bina inşa et VEYA Müzakere ederek bir sektörü ele geçir
Görev 64: Bir miktar FP harca ve Arkadaş Tavernası'nda 2 artış etkinleştir VEYA Kaybetmeden 4 savaş kazan
Görev 65: Bir miktar FP harca ve Bir miktar para öde

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser31283

Guest
Günlük ödllerde toplu motivasyon kiti geldi mi hiç. Gören bilen oldumu acaba ??

DeletedUser34832

Guest
FoE Futbol Kupası 2018 etkinliğinde iki farklı durum gözüme çarptı...

1. Oyun formundaki wiki bölümünün etkinlik binalarında; Yarışmacıların Konutu %5 saldırı gözüküyor...
2. Bilgilendirmede ise; Yarışmacıların Konutu %3 saldırı gözüküyor...

HANGİSİ DOĞRUDUR...
Bu bina büyük ihtimal ile o_O %3 saldırı bonusu sağlayacak, ilgili birime bu hata hakkında bilgi verildi, dikkatiniz ve uyarınız için teşekkürler...

DeletedUser36361

Guest
East nagach da 48 golü atan kişiyi merak ediyorum öğrenme şansımız var mı şehrini ziyaret etmek isterdim.

Mjölnir

Member
Futbol Turnuvasında ''Günlük Görevler'' de her görev ödülü yine 60 enerji mi olacak? 50 de günlük bonusla uçtaki bir futbolcuya pas verme şansı dahi olmuyor çünkü enerji yetmiyor. Oyun bu formatla sürerse hiç albenisi kalmaz bana göre...

DeletedUser35577

Guest
Futbol Turnuvasında ''Günlük Görevler'' de her görev ödülü yine 60 enerji mi olacak? 50 de günlük bonusla uçtaki bir futbolcuya pas verme şansı dahi olmuyor çünkü enerji yetmiyor. Oyun bu formatla sürerse hiç albenisi kalmaz bana göre...
Evet, Günlük Görev ödülü yine 60 enerji.

GodOfDarkness

Active Member
Tüm görev ve atacağımız gollerden maksimum 5 idol yükseltmesi kazanbiliyoruz. Günlük özel ödüllerinden İdol yükseltmesi çıkacak mı?
Yoksa elmas ile enerji alıp gol atarak mı yükseltmeler tamamlanabilecek? Eğer öyle ise gerçekten kötü bir etkinlik olmuş olacak çünkü parası olan kazanmış olacak.

DeletedUser35577

Guest
Tüm görev ve atacağımız gollerden maksimum 5 idol yükseltmesi kazanbiliyoruz. Günlük özel ödüllerinden İdol yükseltmesi çıkacak mı?
Yoksa elmas ile enerji alıp gol atarak mı yükseltmeler tamamlanabilecek? Eğer öyle ise gerçekten kötü bir etkinlik olmuş olacak çünkü parası olan kazanmış olacak.
Daha önceki etkinliklerde yanlış hatırlamıyorsam bu tarz yükseltmeli binaların yükseltme kartları etkinlik sonlarına doğru günlük ödüllerde çıkıyordu. Benim umudum var ama yanılıyor da olabilirim.

DeletedUser30805

Guest
Oyun yönetimi 4000 civarı elmas ve 1000 civarı içecek kullanıp 1 tane genişleme verilmez mi nasıl bir sistem dir anlam veremiyorum.Bu durumu yaşayan bi daha elmas kullanır mı bu tarz etkinliklerde artık siz düşünün.Yazıklar olsun