• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Futbol Kupası Etkinliği

sleeplesslady

Well-Known Member
Kazanma şansınızı artırmak için en iyi oyuncu kombinasyonunu ve seviyelerini seçtiğinize de lütfen dikkat edin. Futbolcuların güçlü ve zayıf yönlerini aklınızda bulundurun:

Attack.png
Hücum oyuncuları, orta saha oyuncularına karşı
Mid.png
Orta saha oyuncuları, savunma oyuncularına karşı
Defense.png
Savunma oyuncuları, hücum oyuncularına karşı

etkilidir.

MagicSdx

Member
O oranları oyuncuları değiştirip yükselttiğim birçok maçı kazanamadım. Hep hikaye anlatıyorsunuz. sonuç üretmek yerine. Hatanızı kabul etmek yerine. Benim gibi bazılarını % 20 skalasına sokmamak için kurban ettiniz. Çıkın bunu kabul edin daha inandırıcı olursunuz.

Son düzenleme:

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz,
Size defalarca defalarca defalarca söylediğimiz gibi, destek ekibi olarak oyun tasarımıza müdahale yetkimiz yoktur; etkinlik sonunda tüm geri bildirimler merkeze iletilecektir.

MagicSdx

Member
Destek ekibine lafımız yok teşekkürler. Tasarım ekibinin performansının kesinlikle iyi olduğunu düşünmüyorum. Özellikle bu etkinlikte. Çünkü bu etkinlikte şahsen çok sinir bozucu durumlar ile karşılaştım. Medeni olarak tepki göstermekte benim en doğal hakkım.

MagicSdx

Member
Bak Anket yapmışsınız oyuncuların % 80 ine yakını memnuniyetsiz. Sürekli oyunculara azla mutlu olun demenin peşindesiniz. Herhalde büyük bir sosyal deney yapıyorsunuz.

Bak Anket yapmışsınız oyuncuların % 80 ine yakını memnuniyetsiz. Sürekli oyunculara azla mutlu olun demenin peşindesiniz. Herhalde büyük bir sosyal deney yapıyorsunuz.
Dostum ben açığı buldum %80 oranlı maçı kazanamıyorsun ama 35 40lık maçlar tak diye kazanılıyormuş ilk baştan beri bu sistemi uygulasaydım %5 lik kesimdeydim :(

MagicSdx

Member
Bende o kazanılıyor dediğin maçları kaybettim hep. :):):) Bence seni o kadar kaybettirmişler ki iş işten geçti zaten ondan kazandırıyorlardır.Bunların yaptığı 0-0 ken çalmayacağı penaltıyı dakika 90 da 3-0 yeniksin diye çalmak gibi.

Bende o kazanılıyor dediğin maçları kaybettim hep. :):):) Bence seni o kadar kaybettirmişler ki iş işten geçti zaten ondan kazandırıyorlardır.Bunların yaptığı 0-0 ken çalmayacağı penaltıyı dakika 90 da 3-0 yeniksin diye çalmak gibi.
Olabilir zaten 2 gün kaldı ya atar ya batar %35 40 oranlara giriyorum :))