• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 17 31,5%
  • Başarısız -20

Oylar: 31 57,4%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 14 25,9%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 19 35,2%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 3 5,6%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 13 24,1%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 19 35,2%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 8 14,8%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 15 27,8%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaştım +20

Oylar: 10 18,5%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaşamadım -20

Oylar: 27 50,0%

• Toplam oy kullanan
    54

AlphaMax

Active Member
Bu etkinlik kısacası şöyledir : Ben Real Madrid im .Karşı takım kaşımpaşa spor . Ama 5 kere üst üste yenebiliyor Real Madrid i kasımpaşaspor.
Heleki sürenin bitmesine bir hafta kala ödülleri almamamız için sıraların geride kalmamız için yenmek imkansız oluyor. Gücünün ne olduğu önemli değil oyunun yapay zekası lünaparktaki şans makineleri gibi kaybettirmeyi amaçlatıyor

AlphaMax

Active Member
İnsanlar bunu nasıl bir şey olarak düşünüyor hiç bilmiyorum fakat %100 ve üstü dışındaki tüm olasılıklar gerçekleşebilir. %30 la kazanmanın neresi saçma ben hiç anlamadım. Oyun diyor ki bu maçı yaptığında kazanma şansın %30 yani bu maçı kazanabilme şansın var diyor ve kazanıyorsunuz ardından bunu saçma olarak yorumluyorsunuz. Ben bu kısmı maalesef hiç anlamlandıramadım. %1 bile kesinlikle imkansız bir ihtimal değildir. %0.00001 bile imkansız değildir. Sadece gerçekleşme ihtimali için daha fazla denemeye ihtiyaç duyduğu anlamına gelir o kadar. İhtimal işinde kazanıp kaybetmeyi neye göre 'saçma' şeklinde yorumladığınızı merak ettim cidden.
gardaş bak böyle anlatim . gerçek bir oranlı durumda %80 le 4 kere kaybedilmez , matematikte bile yuzde 70 80 lerde kaybetme oranı üst üste olmaz dünyanın en sanssız insanı orana göre binlerde birdir ki herkes 80le 4 5 kere üst üste kaybediyor. yanı bu etkinlik. lünaparklarda olan kaybetmemiz üzerine kurulu oyunlara benziyor. takımı istediğin kadar diz yüzdelik oran sahtedir bu etkinlikte. herkese yüzde 20lik oran var sabit kendi gücündeki kişilere olan .üst kişilerde ancak yüzde 5 tir. Kaynak scripleri bulabilsemde ispatlayabilsem keske

AlphaMax

Active Member
Kaybetmeye tahammülü olmayanlara bunu anlatamazsın kardeş anlamazlar.söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.
reis madem etkinlikte yazan doğru kaybetmeye tahammülümüz yok . yağmur orman projesi geliştirince %300 veriyor ozalit bulmak .her yardımda ozalit bulmak gerekmiyor mu? ama yine %1 ihtimalle ozalit çıkıyor . yani gizli bir length çarpanı var oyundada aynı %80 dese bile onu gizli değer ile çarpıyor . yağmur orman projesi binasında olduğu gibi %1 in %300 ü 3 tür . Bu etkinlikte bunun gibidir işte

pelin the great

Well-Known Member
çok fazla miktarda 4 saatlik 8 saatlik üretim vardı. turnuva kısmı sırf elmas tuzağı. ve hep kaybediyosun istatistikler yalan. onun dışında antreman kısmı başarılı sadece.

Arden

Active Member
Turnuva kısmındaki saçmalık artık umrumda değil, dediğim gibi ben ekstra olarak görüyordum ama keşke hiç olmasa. Ama antrenman kısmındaki durum benim için artık şansızlık olarak tanımlanamaz :) Bir vakitler normal bir düşünce yapısına dönmüştüm, ama sağolsunlar artık beni şans faktörü ile kimse kandıramaz :)

Ismail007-YSLSNCK

Well-Known Member
Benim için hem antrenman, hem de turnuva kısmı ortanın üstünde iyi gitti.. Antrenman kısmından iyi ödüller aldım.. Turnuvada da gümüşte bitirmeyi garantiledim.. Bunda sıkıntı yok.. Ama en çok merak ettiğim bir konu var turnuvada.. VUR-AL gerçek bir karakter mi? Valla acayip merak ediyorum.. :D

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Futbol Kupası 2021 ile ilgili olarak, tüm FoE oynanan ülkelerden geri bildirimler toplanmış ve sonuç bizlere raporlanmıştır.
Tüm sunuculardan gelen geri bildirimlere göre, etkinlik genel olarak beğenilmiş ve oyuncuların büyük bir bölümü elmas kullanmadan, etkinlik binasını son seviyeye getirmişlerdir. Hem ana bina hem de günlük özel ödüller hakkında olumlu geri bildirim alınmıştır. Ana binanın özellikle yeni oyuncular tarafından beğenildiğine değinilmiştir.
Turnuva alanındaki yüzdeler konusunda bizde olduğu gibi diğer ülkelerden de eleştiriler gelmiş olmakla beraber, bu eleştiriler etkinliği oynayan oyuncular arasında incelendiğinde düşük bir yüzdede kalmıştır, ancak bu konuya her ülkeden değinildiği için, tasarımcılar tarafından dikkate alınacağı bildirilmiştir.

AlphaMax

Active Member
Değerli Oyuncularımız,
Futbol Kupası 2021 ile ilgili olarak, tüm FoE oynanan ülkelerden geri bildirimler toplanmış ve sonuç bizlere raporlanmıştır.
Tüm sunuculardan gelen geri bildirimlere göre, etkinlik genel olarak beğenilmiş ve oyuncuların büyük bir bölümü elmas kullanmadan, etkinlik binasını son seviyeye getirmişlerdir. Hem ana bina hem de günlük özel ödüller hakkında olumlu geri bildirim alınmıştır. Ana binanın özellikle yeni oyuncular tarafından beğenildiğine değinilmiştir.
Turnuva alanındaki yüzdeler konusunda bizde olduğu gibi diğer ülkelerden de eleştiriler gelmiş olmakla beraber, bu eleştiriler etkinliği oynayan oyuncular arasında incelendiğinde düşük bir yüzdede kalmıştır, ancak bu konuya her ülkeden değinildiği için, tasarımcılar tarafından dikkate alınacağı bildirilmiştir.
Reis ezber yapan siyasetçiler gibisin . Vermişler eline kağıt Kemal Sunal ' ın , az iş çok laf demesi gibi. Açılan forumda bir tane FOE futbol etkinliğini öven varmı bakın :D Galiba oyunun kurucuları bot oldu kendi kendilerine olumlu yorum yazıp sadece şirket çalışanları üzerinden anket yapılıyor :D

sleeplesslady

Well-Known Member
Reis ezber yapan siyasetçiler gibisin . Vermişler eline kağıt Kemal Sunal ' ın , az iş çok laf demesi gibi. Açılan forumda bir tane FOE futbol etkinliğini öven varmı bakın :D Galiba oyunun kurucuları bot oldu kendi kendilerine olumlu yorum yazıp sadece şirket çalışanları üzerinden anket yapılıyor :D
Değerli Oyunucumuz,
FoE 25 civarında ülkede oynanıyor ve bazı ülkelerde 15-20 dünya var; oyuncu sayısını tahmin edebiirsiniz. Sadece bizim ülkemizden gelen bildirimler değil yani ki bizim geri bildirimlerimize baktığınızda toplam 54 kişi oy kullanmış , bunların hepsi de olumsuz değil, yorum yazan sayımız ise en fazla 20; ama etkinliği oynayan yüzlerce oyuncumuz oldu.

Son düzenleme: