• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 17 31,5%
  • Başarısız -20

Oylar: 31 57,4%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 14 25,9%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 19 35,2%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 3 5,6%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 13 24,1%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 19 35,2%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 8 14,8%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 15 27,8%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaştım +20

Oylar: 10 18,5%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaşamadım -20

Oylar: 27 50,0%

• Toplam oy kullanan
    54

sleeplesslady

Well-Known Member

CUP21%20logo.png

Değerli oyuncularımız, Futbol Kupası 2021 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

1.Legion

Well-Known Member
heyecanla bekliyorum, herkes 2020 futbol etkinliğinin en iyisi olduğunu yazıyordu forumda umarım 2021 çok daha iyisi olur

Aysimaa

Active Member
geri bildirim çok erken açılmış, geri bildirim yerine ; biz bu etkinliği bu şekilde planladık sizin fikirlerinizede önem veriyoruz düşüncelerinizi paylaşırsanız daha iyi bir etkinlik elde edebiliriz denebilirdi, arkeoloji etkinliği gibi olacaksa hiç yapmayın ( beğenenler var diyebilirsiniz olabilir her kötü ürünün bir alıcısı muhakkak olacaktır.) gelelim öneri kısmına, eğer etkinlik 2021 Avrupa şampiyonası süresince geçerli olacaksa , avrupa şampiyonasında yer alan takımların performansına dayalı bir etkinlik olmalı diye düşünüyorum, örnek : kim hangi Ülkeyi tutuyorsa veya favori görüyorsa seçebilsin ve etkinlik sonuna kadar favori olarak gösterdiği takımın her attığı golde gelişi güzel bir ürün her galibiyetine ise yükseltilebilen bir etkinlik binası ; favori takımın şampiyonluğunda ise 250 elmas verilebilir diye düşünüyorum, burada şans faktörü ortadan tamamen kalkıyor ( şans faktörünü ayrıca tartışabiliriz, proglamlanan hiç bir şeyde şans yoktur ) ayrıca dileyende elmas karşılığında 2. bir favori belirleyebilsin etkinlik binası yükseltme kitini yine elmas karşılığı alabilsin. iyi çalışmalar

sleeplesslady

Well-Known Member
geri bildirim çok erken açılmış, geri bildirim yerine ; biz bu etkinliği bu şekilde planladık sizin fikirlerinizede önem veriyoruz düşüncelerinizi paylaşırsanız daha iyi bir etkinlik elde edebiliriz denebilirdi, arkeoloji etkinliği gibi olacaksa hiç yapmayın ( beğenenler var diyebilirsiniz olabilir her kötü ürünün bir alıcısı muhakkak olacaktır.) gelelim öneri kısmına, eğer etkinlik 2021 Avrupa şampiyonası süresince geçerli olacaksa , avrupa şampiyonasında yer alan takımların performansına dayalı bir etkinlik olmalı diye düşünüyorum, örnek : kim hangi Ülkeyi tutuyorsa veya favori görüyorsa seçebilsin ve etkinlik sonuna kadar favori olarak gösterdiği takımın her attığı golde gelişi güzel bir ürün her galibiyetine ise yükseltilebilen bir etkinlik binası ; favori takımın şampiyonluğunda ise 250 elmas verilebilir diye düşünüyorum, burada şans faktörü ortadan tamamen kalkıyor ( şans faktörünü ayrıca tartışabiliriz, proglamlanan hiç bir şeyde şans yoktur ) ayrıca dileyende elmas karşılığında 2. bir favori belirleyebilsin etkinlik binası yükseltme kitini yine elmas karşılığı alabilsin. iyi çalışmalar

Sayın Oyuncumuz,
Futbol etkinliğimizin teması, tasarımı bellidir, geçen seneki etkinlik ile aynıdır; geçen seneye göre bazı düzenlemeler yapılmıştır ve tabii ki ödül olarak yeni bir bina gelmiştir. Etkinliklerimiz sizin belirttiğiniz gibi en baştan tekrar tasarlanmamaktadır.

Arden

Active Member
Etkinlik ile ilgili video. Ekleyebileceğim pek bir şey yok gibi. Olur da merak ettiğiniz başka bir şey olursa gerek oyun içi gerek burdan,cevap vermekten keyif alırım :)

alpharslan

Active Member
Oyun yöneticilerine bir soru sormak istiyorum. Maç yaptıktan sonra verdiği sandık için daha sandık aça tıklamadan neden ödülünü veriyor? Maç bittiği anda madalyamda bir artış görüyorum. Ama ben henüz sandık aç dememiştim. 2 kere yaptı bu durumu.

-ART-

Active Member
etkiliğin daha 10 uncu görevinde 20 tane 8 saatlik üretim neyin kafası anlamadım.? Zaten etkinliklerin hepsinde verilen binaların son seviyesini alabilmek için elmas vermeden zor bir de bu çıktı başımıza??

sleeplesslady

Well-Known Member
Oyun yöneticilerine bir soru sormak istiyorum. Maç yaptıktan sonra verdiği sandık için daha sandık aça tıklamadan neden ödülünü veriyor? Maç bittiği anda madalyamda bir artış görüyorum. Ama ben henüz sandık aç dememiştim. 2 kere yaptı bu durumu.
maçı kazandığınız anda sistem ödülleri hemen algılıyor, yani hediyeleri kazandığınız an maçı kazandığınız andır; sandığın açılması görsel bir bilgilendirmedir. O yüzden ödülünüz madalya ise hemen yükleniyordur.

FF Afrexia

Well-Known Member
Şuan fark ettiğim bir durum ilk 12 görevde 3 defa 5 fp satın al görevi var ve alternatifleri yok bu düşük çağ oyuncuları için sıkıntı yaratabilir

itwasntme

Member
Oyun iyice p2w e doğru kayıyor. Eskiden sadece emek vermek etkinliği tamamlamaya yetiyorken (örn. Forge bowl , aziz patrik etk.) şu anda ya şanslı olmanız gerek ya da şans satın almanız gerek etkinliği verimli geçirmek için. Keza o bile yetmeyebilir kaldı ki 60% kazanma oranım olan bir maçta 3 defa üst üste yenildim 4. seferde kazanabildim oyuncuları avantajlarına göre konumlandırdığım halde. Benimle aynı fikirde olanlar için söylüyorum BU OYUNDA P2W İSTEMİYORUZ.

El Ajedrecista

Active Member
Oyunun açık ara en sevmediğim etkinliği :D Kazanmak tamamen şans faktörüne bağlı ve daha iyi kadro kurmak için mutlaka elmas harcamak gerekiyor. Aziz Patrick gibi strateji yapayım veya arkeoloji gibi patlatıp keyfini çıkarayım gibi bir olay da yok. Bu etkinliğin de illaki alıcısı vardır o yüzden daha fazla laf etmeyeyim :p

Desolator

Well-Known Member
Kayda değer bir bina olmadığı için günlük ödüllerde işe yarayacak bina (kazananlar plazası) alıp etkinliği tamamlamış olmak için tamamlayacağız..

FF Afrexia

Well-Known Member
30 şansla kazanıp 70 şansla maç kaybediyorum hani şans işi tamam da biraz da orana dengeli olsun be

refocus

Well-Known Member
Diğer yorumlarda olduğu gibi, %30'a karşı kazanıp , %70'e kaybedebiliyorsun. O kadar saçma ki..
- Günlük ödülleri zaten son 3 etkinliktir vermiyor sistem. Kim oynadıysa bunun ayarlarıyla düzeltsin.. Geçen sene tek seferde 21Atlı karınca aldığım Arkeoloji etkinliğinde, bu sene 7 tane alabildim.. %30 oranında bir azalma var ödüllerde..
- Bu etkinlik de gerek bina ödülü gerek günlük ödüller bakımında oynanacak bi etkinlik değil. Zaten şans faktörü neyin kriteri olabilir ki? Günlük ödülleri de zaten vermiyorsunuz. Boşu boşuna zaman harcamaya gerek yok

alpharslan

Active Member
Diğer yorumlarda olduğu gibi, %30'a karşı kazanıp , %70'e kaybedebiliyorsun. O kadar saçma ki..
- Günlük ödülleri zaten son 3 etkinliktir vermiyor sistem. Kim oynadıysa bunun ayarlarıyla düzeltsin.. Geçen sene tek seferde 21Atlı karınca aldığım Arkeoloji etkinliğinde, bu sene 7 tane alabildim.. %30 oranında bir azalma var ödüllerde..
- Bu etkinlik de gerek bina ödülü gerek günlük ödüller bakımında oynanacak bi etkinlik değil. Zaten şans faktörü neyin kriteri olabilir ki? Günlük ödülleri de zaten vermiyorsunuz. Boşu boşuna zaman harcamaya gerek yok

İnsanlar bunu nasıl bir şey olarak düşünüyor hiç bilmiyorum fakat %100 ve üstü dışındaki tüm olasılıklar gerçekleşebilir. %30 la kazanmanın neresi saçma ben hiç anlamadım. Oyun diyor ki bu maçı yaptığında kazanma şansın %30 yani bu maçı kazanabilme şansın var diyor ve kazanıyorsunuz ardından bunu saçma olarak yorumluyorsunuz. Ben bu kısmı maalesef hiç anlamlandıramadım. %1 bile kesinlikle imkansız bir ihtimal değildir. %0.00001 bile imkansız değildir. Sadece gerçekleşme ihtimali için daha fazla denemeye ihtiyaç duyduğu anlamına gelir o kadar. İhtimal işinde kazanıp kaybetmeyi neye göre 'saçma' şeklinde yorumladığınızı merak ettim cidden.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
İnsanlar bunu nasıl bir şey olarak düşünüyor hiç bilmiyorum fakat %100 ve üstü dışındaki tüm olasılıklar gerçekleşebilir. %30 la kazanmanın neresi saçma ben hiç anlamadım. Oyun diyor ki bu maçı yaptığında kazanma şansın %30 yani bu maçı kazanabilme şansın var diyor ve kazanıyorsunuz ardından bunu saçma olarak yorumluyorsunuz. Ben bu kısmı maalesef hiç anlamlandıramadım. %1 bile kesinlikle imkansız bir ihtimal değildir. %0.00001 bile imkansız değildir. Sadece gerçekleşme ihtimali için daha fazla denemeye ihtiyaç duyduğu anlamına gelir o kadar. İhtimal işinde kazanıp kaybetmeyi neye göre 'saçma' şeklinde yorumladığınızı merak ettim cidden.
Kaybetmeye tahammülü olmayanlara bunu anlatamazsın kardeş anlamazlar.söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Biliyorum siz adminler herzaman benim söylediklerimi kaileye aldınız sadece benimde değil tüm oyuncuların ama benim normal standart bi oyuncuya göre yönetim ve oyun koordinasyonu açısından bilgim biraz daha fazladır (ego yapmak için sölemiyorum) sadece ne demek istediğimi net açıklamak için söylüyorum bu etkinlik ciddi anlamda çok fazla saçmalıklar barındırıyor.

Örn. Turnuva bölümünde bi şekilde ne yapıp edip gücümü %85 yapıyorum karşıda %15 şans var ve 3 defa arsı ardına rövanş ile saldırıyorum 3ünde de kaybediyorum o halde oranı %85 yapmanın manası yok taktik maktik yok bam bam bam misali girelim.

Ben bu oyunu (tarih 13.11.2015 saat 01:25:14) den beri oynuyorum ve sizleri temin ederim o zamandan beri gelen tüm etkinlikler arasında gram keyif almadan ve isteksiz biçimde oynadığım ki saldım artık yapmıyorum da görevleri tek etkinlik budur diyebilirim.

İyi çalışmalar dilerim.