• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Forum Aktifliği

• Konuyu başlatan DeletedUser31091
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31091

Guest
Foruma ilgiyi arttırmak oyucuların oyun formunu takip etmesi için çeşitli etkinlikler oyunlar oluyor bu beklenen etkiyi yaratmıyor kanaatimce bana kalırsa forumda en aktif ve en paylaşımcı üyeye aylık yada haftalık ödüller verilse daha adil olur misal kutsal çaydanlık aktif ve gayet paylaşımcı faydalı şeyler paylaşıyor ödül aldığı kazandığı yok yarışmaya oda katılsın diyeceksiniz ama bana kalırsa yarışmaya katılan ve kazanan değil yarışmanın amacına en uygun hareket eden ödülü almalı. Forumda aktif kişiler ödüllendirilirse daha çok ilgi olacaktır diye düşünüyorum.
Etkinliklerle ödüller dağıtarak sadece günlük aktivite arttırılır forum takibi istenilen düzeye ulaşmaz.

2014 ün En iyi savaşçısı
2014 ün En düzenli şehiri.
2014 ün En güzel şehiri.
2014 ün En paylaşımcı üye.
2014 ün En yardımsever üye.

Gibi alanlarda yıllık ödüller verilebilir.

Yardım isteyen oyunculara doğru yolu gösteren, savaş resimleriniz konusuna resim ekleyen, şehir görüntüleri konusuna resim ekleyen oyun düşüncelerine yorum yazan. foruma yada oyuna dışardan bakan birinin oyuna ilgisini arttıran resimleriyle paylaşımlarıyla bence bu kişiler ödüllendirilmeli.

Saygılarımla...

DeletedUser30558

Guest
2014'ün fenomeni burda bir zahmet yol açın ödülleri almaya geldim :)

DeletedUser29225

Guest
Kutsal Çaydanlık bence de güzel bir ödülü hak ediyor. Yöneticilerimiz bu konuda duyarsız kalmasınlar lütfen. :)

serdalca08

Well-Known Member
Ah canım oyun size elmas melmas vermiyor mu ? Açık artırma ile pagani huayramı satıp size sponsor olurum.