• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

FORGE Yİ EN İYİ OYNAYAN KİŞİ KİMDİR SİZCE F.O.E. KULLANICILARI

serdalca08

Well-Known Member
Tabiki oyun adminleridir çünkü ,istediği hesaba elmas forge paketi bina vs yüklemesi yaparlar istemediği hesapları da bloke edip hesap puanları önüne geçebilirler diye farazi düşünüyorum.xD

sleeplesslady

Well-Known Member
Tabiki oyun adminleridir çünkü ,istediği hesaba elmas forge paketi bina vs yüklemesi yaparlar istemediği hesapları da bloke edip hesap puanları önüne geçebilirler diye farazi düşünüyorum.xD
Takımımızın hiç bir elemanı, hiç bir oyuncunun hesabına kendi canının istediği gibi elmas/kaynak/bina vs ekleme yapamaz ya da silemez kaldı ki benim ve mascheranın dışında kimsede bu yetki bulunmamaktadır, ayrıca istediği veya istemediği hesap diye bir şey de olamaz, hiç bir hesabı da kendi canı istiyor diye bloke edemez, her takım üyesinin yaptığı işlem bir üst tarafından kontrol edilir, benim ve mascheranın yaptığı işlemler de Almanya merkez tarafından kontrol edilir.

Dolayısıyla düşüncenizde yanılıyor olduğunuzu düşünüyorum.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Takımımızın hiç bir elemanı, hiç bir oyuncunun hesabına kendi canının istediği gibi elmas/kaynak/bina vs ekleme yapamaz ya da silemez kaldı ki benim ve mascheranın dışında kimsede bu yetki bulunmamaktadır, ayrıca istediği veya istemediği hesap diye bir şey de olamaz, hiç bir hesabı da kendi canı istiyor diye bloke edemez, her takım üyesinin yaptığı işlem bir üst tarafından kontrol edilir, benim ve mascheranın yaptığı işlemler de Almanya merkez tarafından kontrol edilir.

Dolayısıyla düşüncenizde yanılıyor olduğunuzu düşünüyorum.
Öyle ölmez füze atınız birdahakine :D :D

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
hmm senin hesabın güzelmiş :) aldım benim oldu artık. :)
Şaka bir yana Co-Comamız gayet açık bir şekilde ifade etmiş. Üzerine ben şunu da ileteyim; bu yetki Sleepleslady ve ben de var. İkimizin görevlerinden birisi de birbirimizin işlemlerini kontrol etmek. Kısaca bizim işlemlerimiz bile kontrol altında. Dolayısıyla istemsiz ortaya çıkan hatalar haricinde her türlü işlem ve karar bir şekilde kontrol ediliyor, gerektiğinde düzeltiliyor.
Başlığın konusundan çıkmaması için; bana göre en iyi oyuncu oyunu tamamen kurallarına göre oynayan, oyundan zevk alan, buranın sadece eğlence ve zaman geçirmek için bir platform olduğunu unutmayan oyuncudur. Nick bağımsız buna uyan her oyuncu bence en iyisi :)

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Yani ben doğrudan şahit olmadım ama oyuncularda çok laf dönüyor kıymetli adminler. Hele uzun süredir oyunu oynayan oyuncuların size karşı güveni hiç yok. Yeni başlayanlar da bir süre sonra bunların gerçek olma ihtimalini çeşit örneklerle görüp ciddi ciddi düşünüyorlar. Elbette ki sadece elmas,fp,bloke temelleri üzerinden dönmüyor bu muhabbetler. Başka meseleler de var,ölülerin dirilmesi gibi,oyunu bırakanların hesaplarının tekrar başkaları tarafından canlandırılması gibi. Neyse devamını getirmeyeyim,çok konuştum,her zamanki gibi. Oysa sessizliği övmeyi tercih ederim. Kıymetli bir büyücünün dediği gibi,duyabilmek için susmak gerekir. Her ne olursa olsun ben sizleri seviyorum kıymetli adminler :)

serdalca08

Well-Known Member
Şaka bir yana Co-Comamız gayet açık bir şekilde ifade etmiş. Üzerine ben şunu da ileteyim; bu yetki Sleepleslady ve ben de var. İkimizin görevlerinden birisi de birbirimizin işlemlerini kontrol etmek. Kısaca bizim işlemlerimiz bile kontrol altında. Dolayısıyla istemsiz ortaya çıkan hatalar haricinde her türlü işlem ve karar bir şekilde kontrol ediliyor, gerektiğinde düzeltiliyor.
Başlığın konusundan çıkmaması için; bana göre en iyi oyuncu oyunu tamamen kurallarına göre oynayan, oyundan zevk alan, buranın sadece eğlence ve zaman geçirmek için bir platform olduğunu unutmayan oyuncudur. Nick bağımsız buna uyan her oyuncu bence en iyisi :)
Oyundaki sürem 25 yılını doldurunca hesabimi vereyim sana be surda ne kaldı ki xD

Captain Jack

Active Member
Sayin admin ben bir seyi cok merak ediyorum. Müzakerede korku evi sv.1 var ve sürekli dolanip duruyor kimseninde isine yaradigini sanmiyorum. Özetle sorum su madem sv.1 korku evini koydunuz da sisteme neden yükseltme kiti koymuyorsunuz. Acaba sanalda korku evi sv.1 ile tursu kurmak denemesi mi yapiliyor. ? lütfen cevapta bekliyorum

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Sayin admin ben bir seyi cok merak ediyorum. Müzakerede korku evi sv.1 var ve sürekli dolanip duruyor kimseninde isine yaradigini sanmiyorum. Özetle sorum su madem sv.1 korku evini koydunuz da sisteme neden yükseltme kiti koymuyorsunuz. Acaba sanalda korku evi sv.1 ile tursu kurmak denemesi mi yapiliyor. ? lütfen cevapta bekliyorum
Sorunuza ben cevap vereyim müsaadenizle @Anatolischer Adler
Cadılar Bayramı etkinliğimizin sona ermesinden sonra Korku Evi 1. Seviye binası oyuncularımızın talepleri doğrultusunda antikacımıza eklenmiştir. Zira etkinlik sona erdiğinde bazı oyuncularımızın elinde geliştirme kitleri kalmış ve ana bina olmadığından bu kitleri kullanamamışlardır. Geliştirme kitlerinin de antikacımıza eklenmesi ile ilgili talepler doğrultusunda bu istek de oyun merkezimize iletilmiştir.

Antikacıya eklenmesini istediğiniz her bina düzenli aralıklarla oyun merkezimize raporlanmaktadır.

HU KAĞAN 1

Member
En iyi oyuncu;
- Herkese saygılı ve dürüst olandır.
- Oyunu bilerek oynarken; fırsatçılık, fesatlık, menfaatçilik,
yapmadan, edep, ahlâk, erdem içinde devam etmektir.
En iyi oyuncu;
- Oyun içi oyuncularla uyum içinde sistematik kötülük yapmamaktır. (Örnek; Pazar tekliflerindeki sömürü zihniyeti veya Kilit ! tabir edilen ve hiç bir şekilde adil oyun anlayışına yakışmayan çürük tavır içinde negatif davranmak veya bu kötü karakter yapısını başka oyunculara özendirmek rezilliği devam ettirmek gibi)
En iyi oyuncu;
- Dürüstlük içinde her çağın hakkını vererek sindirerek ve sınırsız yardım anlayışı ile başka oyunculara da destek olanlardır.
En iyi oyuncu;
-Bu mükemmel oyunun aslında bir savaştan ibaret oyun olmadığını anlayıp ! Harika bir Kültür Oyunu olduğunu yaşayabilmek ve aktarabilmektir.
En iyi oyuncu;
-Oyunu iyi öğrenip tüm özelliklerini uygulayabilmektir.
En iyi oyuncu;
-Herkesçe sevilebilmektir. Düşman değil dost edinmektir.
En iyi oyuncu;
-Genel mesaj ortamlarında sadece kendileri varmış gibi davranmayanlardır.
En iyi oyuncu;
- Kalteli olduğunu hissettirmek, Oyunun değerini düşürmek değil daima yükseltmek niyetinde olandır...

ORHAN 50

Well-Known Member
En iyi oyuncu benim. Akarım yok kokarım yok. Kimseye bulaşmam bana bulaşmadıkça. Ne olsun daha.