• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Forge Of Empires, Onur Heykeli seviye geliştirme talebi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Olymposs

New Member
R_SS_MultiAge_Battlegrounds1e-077709c15.png

Forge Of Empires, Onur Heykeli ve eklentileri çok fazla yer kaplamakta oyuncuların yeni alan açması ve yeni eklentiler eklemesini zorlaştırıyor.

Bu fikri paylaşan ve kampanya katılım gösteren her oyuncuya teşekkür ederiz.
Söz konusu heykelin sekiz levelden sonra geliştirilebilir olması ve eklentilerine çözüm getirilmesi Forge Of Empires yönetiminden rica olunur.

..ZOR..

Member
yorum yapalımda dikkate alsınlar arkadaşlar ..olabilir bir düşünce çokta pratik ve işlevli bir teklif .foe değerlendirirse güzel olur .

BEKTAŞ61

New Member
Aynen katılıyorum. Zafere giden yollarında sürekliliği yok. Bir zaman sonra antikacıya gidiyor.

DuncanIdaho

New Member
Kesinlikle can sıkıcı bir durum. Aynı zamanda zafere giden yolların da onur heykeli gibi seviyesi yükseltilebilmeli.

niniyy

Member
2. Seviye Onur heykelim var ve seviyesi yükseldikçe işime yaradığı için daha fazla seviye gelmesini destekliyorum
95FDF2BA-FDD5-4882-BC24-FB29720C3AE6.jpeg

sleeplesslady

Well-Known Member
6672 adlı eklentiyi görüntüle

Forge Of Empires, Onur Heykeli ve eklentileri çok fazla yer kaplamakta oyuncuların yeni alan açması ve yeni eklentiler eklemesini zorlaştırıyor.

Söz konusu heykelin sekiz levelden sonra geliştirilebilir olması ve eklentilerine çözüm getirilmesi Forge Of Empires yönetiminden rica olunur.
Bu konu daha önce önerilmiş ve raporlanmıştır, henüz geri bildirim almadık maalesef; dönem dönem geri bildirim alamadığımız konuları tekrar raporluyoruz; bu konuyu da yukarıda yazılan zafer yolu ile ilgili öneriyi de dikkate alarak tekrarlayacağız.

Daha önce raporlanan önerilere buradan ulaşabilirsiniz

Bu arada konıu Öneriler bölümüne taşınmıştır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

istanbul-TR

Member

Bende katılıyorum. Gayet yerinde olur

Onur heykeli ve zafere giden yol daha üst seviyelere çıkabilmeli. LSA da bunların parçalarını vermesi bana birşey ifade etmez oldu. Kurmuyorum. depoda bekliyor. Daha önce bende önermiştim.5-6 ay olmuştur yanlış hatırlamıyorsam.

1.Legion

Well-Known Member

hep destek tam destek kesinlik olması gerekir, hem yolun seviyesi arttırılmalı hem heykelin seviyesi arttırılmalı hem zafere giden yolun, gerekirse devasalar gibi ozalit benzeri bir set yapılabilir o set tamamlandığında bir üst seviyeye çıkartılabilir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.