• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Forge Bowl 2020 Geri Bildirimleriniz

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
index.php

Değerli oyuncularımız Forge Bowl etkinliği geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

DeletedUser31283

Guest
Betada büyük ödül binası saldıran orduya savunma verdi diye hatırlıyorum. Yanlış çeviri mi yaptınız?

Sadece savunma vericekse etkinliği yapmaya gerek yok. Boşa zaman kaybetmeyelim

xmen

Emekli Takım Üyesi
Betada büyük ödül binası saldıran orduya savunma verdi diye hatırlıyorum. Yanlış çeviri mi yaptınız?

Sadece savunma vericekse etkinliği yapmaya gerek yok. Boşa zaman kaybetmeyelim

Uyarı için teşekkür ederiz gerekli güncelleme yapılacak.

DeletedUser35008

Guest
Özel koç diye birşey koydunuz güzel. Bugün colosus tamamlamak için tüm futbol toplarım kullandım. Özel koç ta aldım. 1 tamam ama ne yaptıysam 2 leri tamamlayamadım. Yaklaşık 5000 elmas harcadım inat etti (!) gelmedi. Şimdi ya sizin verdiğiniz özel koç aptalın teki, yada sizde sıkıntı var. Ben bu kadar şanssız olabileceğim inanmıyorum. 9000 top ve 5000 elmasla tamamlanmıyorsa bu işte bir sahtekarlık var diye düşünüyorum.

DeletedUser31283

Guest
Özel koç diye birşey koydunuz güzel. Bugün colosus tamamlamak için tüm futbol toplarım kullandım. Özel koç ta aldım. 1 tamam ama ne yaptıysam 2 leri tamamlayamadım. Yaklaşık 5000 elmas harcadım inat etti (!) gelmedi. Şimdi ya sizin verdiğiniz özel koç aptalın teki, yada sizde sıkıntı var. Ben bu kadar şanssız olabileceğim inanmıyorum. 9000 top ve 5000 elmasla tamamlanmıyorsa bu işte bir sahtekarlık var diye düşünüyorum.
9000 topla bizim loncada sıfırdan 2 tane tamamlayan var.. Biraz şanssız bir gün olmuş sizin için..

DeletedUser35008

Guest
9000 topla bizim loncada sıfırdan 2 tane tamamlayan var.. Biraz şanssız bir gün olmuş sizin için..
9000 top tamam da 2.nciyi tamamlamak için 2 kit kaldı. Bu 2 kite 5000 elmas harcadım gelmedi. Bu şanssızlıklar ifade edilemez.

Anastasias

Member
Etkinliğin görev seviyesine göre süresi çok kısa. Bir de orta seviye ordusunda veya müzakeresinde çok zorlanıyoruz. Basit, orta, zor kavramları bence tartışmalı.

DeletedUser35626

Guest
Tüm etkinliği bir gün önce bitirdigim halde 10. Seviyeyi alamadim.
Etkinliği bitirenlere tamamlanması için eksik kalan seviye hediye olarak verilmeli. Elmas harcanmadan sonuç alamazsak etkinliğe niçin katılalım. Elmasları çok daha gerekli yerlerde kullanırız. Tüm etkinliklere katılmaya çalışıyoruz ama böyle bir durumla karşılaşmadık. Lütfen hediyeyi düşünebilirmisiniz.

Dupontel37

Member
Forge bowl etkinliğinde olimpiyat hazinesi günlük özel ödülde kaç kere çıkıyor. Bilgi verebilirmisiniz.