• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

FOERISTAN

• Konuyu başlatan DeletedUser29807
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29807

Guest
FOERISTAN

Bu baslik altinda oneriler sunacagim ...Yonetim ister bakar ister dikkate alir, isterse konuyu kilitler... cunku oneri burasi .olacak.Yani herkes kendi onerisini kendi loncasi adi altinda yapmalidirki.. Rekabet hem cok olsun hemde oneri kabul gordugunde lonca hazinesine yonetim tarafindan urun, lonca seviyesine puan kazanma vb. gibi heyecan kazandirsin...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29807

Guest
ONERI:Orantili urun takaslarinda pazara orantili urun koyan ve bu takas sonucu puan verilirse pazara urunu orantili koyanlar cogalacaktir..Bu sekilde ilerlemek isteyenler cok rahat urun bulacak..Iki tarafta kazancli cikacaktir...

DeletedUser33891

Guest
Demek istediğinizi anlıyorum ancak, öneri oyun geneli olduğu için siz aslında loncanız için değil, oyun için önerilerde bulunuyorsunuz. Öneriniz için teşekkür ederiz ancak konuyu taşımamız gerekli. Düzen önemli :) Başlığınız çok güzel ancak konuyu çağrıştırmadığından kayanklı değiştirmek zorundayım..

Not: Başlığınızı mesajın en başına kendim yazacağım.

DeletedUser29807

Guest
ONERI: Devasal binalarda kullanicinin istemedigi kisi tarafindan kendi binasina forge puani atilmaktadir,..Bunun onune gecmenin tek yolu..Arkadasi yada loncadasi olmadigi surece devasal binasina destek yapamayacaktir.. bu sekilde kullanicilar kendi aradaslari ve loncadakiler tarfindan daha anlamli ilerleme saglayacaktir,..

DeletedUser29807

Guest
ONERI: Yapilan onerilerin direk isleme alinabilmesi icin yapilan oneriye 50 yada 100 yorum gibi onayliyici mesaj atilma sonucu direk uygulamaya gecilmesi oyuncular tarafindan dahada sevklendirici ve oyunu gelistirme konusunda daha fazla ilginin cogalacagi bir duruma donusur...