• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

FoE futbol turnuvası maç sistemi

çevik1

Member
Turnuvada oynanan maçlar neye göre belirleniyor
Rakibe göre taktiksel dizilim yapıyorum güya savunmanın hücuma hucumun orta alana orta alanın savunmaya üstunlügü var rakibin oyuncu gücü ortalama 3 yıldız benim takımın 7 yıldız kazanma oranı %80 fakat kaybediyorum hemde peş peşe demekki taktiksel üstünlük oyuncu gücü ve istatistik işe yaramiyor maçin sonucu rasgele belirleniyor sistem kimi seçerse o kazaniyor boyle saçmalık olmaz yahu

Ballistic

Well-Known Member
%80 demek %100 demek değil. %99da da kaybetme şansın var biraz şansızlık yaşamışsınız okadar. Nasıl günlük ödüllerde %5 - %10 - %15 şans işe büyük ödül kazandırıyor bunu da onun gibi düşünmek lazım. Bu arada ben de aynı dertten muzdaribim ama turnuva şans oyunu yapacak bir şey yok.

Rigel Kentaurus

Active Member
%80 demek %100 demek değil. %99da da kaybetme şansın var biraz şansızlık yaşamışsınız okadar. Nasıl günlük ödüllerde %5 - %10 - %15 şans işe büyük ödül kazandırıyor bunu da onun gibi düşünmek lazım. Bu arada ben de aynı dertten muzdaribim ama turnuva şans oyunu yapacak bir şey yok.

Kaybetme şansı? Dostum 8 kere peşpeşe %85'lik oran yakalayıp hepsini kaybettim. O zaman tek kağıt ile %1 oynarsam kazanabilicek miyim? Aşırı saçma şeyler dönmeye başladı bu oyunda. Misal az önce antrenman ödülü olarak "bilgi tapınağı" gözüküyor. Ödül olarak 1x bilgi tapınağı parçası verdi.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Kaybetme şansı? Dostum 8 kere peşpeşe %85'lik oran yakalayıp hepsini kaybettim. O zaman tek kağıt ile %1 oynarsam kazanabilicek miyim? Aşırı saçma şeyler dönmeye başladı bu oyunda. Misal az önce antrenman ödülü olarak "bilgi tapınağı" gözüküyor. Ödül olarak 1x bilgi tapınağı parçası verdi.
Sksjskskd :D 1x mi :D 1x degildir o 1x olsa duramazsin futbolcunun ayagi filan burkulmustur.. :D

Black.DEVIL

Well-Known Member
Turnuvada oynanan maçlar neye göre belirleniyor
Rakibe göre taktiksel dizilim yapıyorum güya savunmanın hücuma hucumun orta alana orta alanın savunmaya üstunlügü var rakibin oyuncu gücü ortalama 3 yıldız benim takımın 7 yıldız kazanma oranı %80 fakat kaybediyorum hemde peş peşe demekki taktiksel üstünlük oyuncu gücü ve istatistik işe yaramiyor maçin sonucu rasgele belirleniyor sistem kimi seçerse o kazaniyor boyle saçmalık olmaz yahu

Ben %96 şans ile kaybettiğimi biliyom şansızlığı bana anlatmayın :D

Ballistic

Well-Known Member
Muhtemelen 'Gavin Phillips' isimi futbolcuya vermişsiniz topu çünkü o futbolcu bilgi tapınagı,dilek kuyusu ve dilek kuyusu küçültme kiti parçaları veriyor :) Ben de son 10 maçtır falan kaybediyorum ama elden bir şey gelmez. Etkinlik sonunda anket açılıyor orda tepkimi dile getirmeyi tercih ediyorum :)