• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim FoE Futbol Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi

Soccer%20Logo.png

Değerli oyuncularımız FoE Futbol Kupası Etkinliği hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

MjoR

Well-Known Member
anladığım kadarıyla mükemmel bir etkinlik bizleri bekliyor. bütün elmaslarımı bu etkinlik için harcayabilirim ama önceki etkinlikte vereceğim büyük miktar elmasla dahi kayda değer bir şey vermiyordu. Umarım bu sefer enerji içecekleri daha ucuz olur ki elmasla fark yaratabilelim

Ballistic

Well-Known Member
#2 etkinliği özetlemiş bence. Enerji içeceğini elmasla satarsın anlarım bileti elmasla satarsın anlarım da futbolcu kartlarını neden elmasla satıyorsun :( etkinlik ödülleri fazlasıyla iyi bu yüzden herkes elindeki elmasları harcayacak. Umarım elmas harcamadan etkinlik binasını max yapabilirim. Bir de betada bu etkinliğe katılan varsa birkaç şey sormak istiyorum.
1- Ligleri turnuva mı belirliyor yoksa antrenmanda attığın goller mi?
2- Oyunculara seviye atlattıkca turnuvadaki zor olan seçenek kolaylaşıyor mu yoksa yine aynı zorlukta rakiplerin mi oluyor?
3- Etkinlik binası eklentileri binalarla birleşince 2x mi oluyor? Mesela 5 tane fp veren etkinlik binası eklentin var bunlar günlük 10fp mi veriyor?
4- Elmas harcamadan max seviye yapabilen var mı?
5- Bilet biriktirmek mantıklı mı?

Bonus: Oyundaki elmas fiyatları aşırı dengesiz direkt kurla çarpılıp oyuncuların önüne koyulmuş gibi iyileştirme yapılması şart çünkü gerçekci olmak gerekirse hiçbir zaman 3-4 tl'lere geri dönülmeyecek. Adminlerden ricam bu konu üstünde yukarıdakileri uyarmaları..

xmen

Emekli Takım Üyesi
#2 etkinliği özetlemiş bence. Enerji içeceğini elmasla satarsın anlarım bileti elmasla satarsın anlarım da futbolcu kartlarını neden elmasla satıyorsun :( etkinlik ödülleri fazlasıyla iyi bu yüzden herkes elindeki elmasları harcayacak. Umarım elmas harcamadan etkinlik binasını max yapabilirim. Bir de betada bu etkinliğe katılan varsa birkaç şey sormak istiyorum.
1- Ligleri turnuva mı belirliyor yoksa antrenmanda attığın goller mi?
2- Oyunculara seviye atlattıkca turnuvadaki zor olan seçenek kolaylaşıyor mu yoksa yine aynı zorlukta rakiplerin mi oluyor?
3- Etkinlik binası eklentileri binalarla birleşince 2x mi oluyor? Mesela 5 tane fp veren etkinlik binası eklentin var bunlar günlük 10fp mi veriyor?
4- Elmas harcamadan max seviye yapabilen var mı?
5- Bilet biriktirmek mantıklı mı?

Bonus: Oyundaki elmas fiyatları aşırı dengesiz direkt kurla çarpılıp oyuncuların önüne koyulmuş gibi iyileştirme yapılması şart çünkü gerçekci olmak gerekirse hiçbir zaman 3-4 tl'lere geri dönülmeyecek. Adminlerden ricam bu konu üstünde yukarıdakileri uyarmaları..

Merhabalar,
1- Liglerde Turnuvada var, hemde antreman modu var, kısaca resimde göstereyim.
Bu gördüğünüz klasikleşen antreman modu.
001.jpg

Bu sene yeni eklenen özellik ise turnuva modu oldu. Bu ilave sizin yararınıza olacak bir mod. Rastgele bir rakiple eşleşip gücünüze göre ödüller kazanbiliyorsunuz.
002.jpg

2- Antreman modunda böyle bir durum yok. Turnuva modunda ise bu şekilde bir durum söz konusu, oyuncularun gücüne göre zor veya kolay rakipler geliyor. Size 3 seçenek sunuyor. Kolay - Zor - Orta ödüllerde tabi buna göre şekilleniyor. Koya seçerseniz kazanma ihtimali fazla ama ödüller zayıf.

3- Bu soruyu tam olarak anlamadım ama, Kömür Expresi benzeri diyebilirim. 3 Parçadan oluşan bir Hipodrom binası var.

4- Elmas harcamadan da yapılabiliyor.

5- Bu oyucunun kendi takdirine kalmış bir durumdur.

Keyifli oyunlar dilerim açıklamaya çalıştım diğer eksik veya yanlış anladıklarım olabilir. İstişare edebiliriz.

Tulkas

Well-Known Member
3. sorunun cevabı, evet. Ortadaki 1x4 binaların bonusu neyse, hem soldaki ana binadan, hem sağdaki ana binadan alıyorsun. x2 oluyor yani. :)

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Oyuncuların ilerlemeleri farklılık gösteriyor mu? Örneğin 50içecek ile seçilen oyuncu sahada bir ilerleme sağlarken 130 içecek ile seçilen oyuncu 3 ilerleme sağlıyor mu? Böyle bir durum varsa oyuncuların ilerlemeleri ile ilgili bilgilere erişebileceğimiz bir yer var mı?

Tulkas

Well-Known Member
Oyuncuların ilerlemeleri farklılık gösteriyor mu? Örneğin 50içecek ile seçilen oyuncu sahada bir ilerleme sağlarken 130 içecek ile seçilen oyuncu 3 ilerleme sağlıyor mu? Böyle bir durum varsa oyuncuların ilerlemeleri ile ilgili bilgilere erişebileceğimiz bir yer var mı?
Evet, ilerleme sayıları söylediğiniz gibi 1-2-3 şeklinde ve 20 adım 1 gol sağlıyor.

DeletedUser36259

Guest
Turnuvaya girdiğimde oyuncu seç diye boş bir yer var. Orayı dolduramıyorum. Tıklanmıyor. Oyuncu falan değiştirip seçemiyorum.

DeletedUser36259

Guest
Bir yöntem buldum. Daha denemedim ama yüksek yüzdelerde kaybetme sebebi oyuncuların pozisyonları. Savunma oyuncusunun karşısına hücum oyuncusu koyarsak, savunma forveti yer. Bir de yıldız değeri de önemli. Ayarlayın işte. Deneyin, ben de deneyip buraya yazarım neticeleri.

DeletedUser36259

Guest
Bir yöntem buldum. Daha denemedim ama yüksek yüzdelerde kaybetme sebebi oyuncuların pozisyonları. Savunma oyuncusunun karşısına hücum oyuncusu koyarsak, savunma forveti yer. Bir de yıldız değeri de önemli. Ayarlayın işte. Deneyin, ben de deneyip buraya yazarım neticeleri.
Oyuncu dizilişlerinde renklerin yerleri galiba önemli. Hücum oyuncusunun karşısına yıldız dengi veya üstü bir savunma oyuncusu koyarsan o oyuncuyu kesiyorsun. Kendi hücum oyuncunu da rakibin savunma oyuncusunun karşusına denk getirmeyeceksin vs.
Buna dikkat ettim ve %52 ve 57lik iki maçı aldım. Oyuncuların yerlerini ayarlamadan maça girsem muhtemel kaybedecektim.