• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket FoE Futbol Kupası Etkinliği 2020 anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    81

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Içecekler az geldi 1 seviye eksik kaldi 2 dünyada.. C dunyasi haric hicbir dünyada elmas harcamadim a ve e de gümüş b ve d de ise bronzda kaldim oysaki her yerde ayni sekilde oynadim.. Ki betada daha kolaydı.. cirgard da elmas harcayarak altin ligde kaldım.. ama elmassız imkansız altın lig..
Gümüş liginden 3 puanla bronza düsen biri olarak altını çizdiğiniz kelimeye %1000 katılıyorum :D Benden çok daha sonra oyuna katılıp benden hızlı turnuvalarda altın lige cıkan gordü bu gozler...

Ballistic

Well-Known Member
5 köyden 1 tanesinde silver bitirdim gerisi gold ve sadece 1 tanesinde elmas harcadım. Ama yine de başarısız görüyorum etkinlingi %ler çok saçmaydı %15 büyük ödül kazanma sanslı futbolcuların yanları resmen çöptü yan ödüller biraz daha cazip olabilirdi. 2x çok çook nadirdi ve bu hep yan ödüllere kaydı bunun da turnuvada 3 kere gelmesinin sadece göz boyama olduğunu düşünüyorum. Çok pay2win havası yoktu silver bile etkinlik binasını tamamyabiliyordu ama dualarla turnuvaya girmek çok saçma.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Gümüş liginden 3 puanla bronza düsen biri olarak altını çizdiğiniz kelimeye %1000 katılıyorum :D Benden çok daha sonra oyuna katılıp benden hızlı turnuvalarda altın lige cıkan gordü bu gozler...
Valla sende var bi sıkıntı sen bi kurşunmu döktürüyon günahmı çıkartıyon haccamı gidiyon bişeyler yap artık :D :D

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Valla sende var bi sıkıntı sen bi kurşunmu döktürüyon günahmı çıkartıyon haccamı gidiyon bişeyler yap artık :D :D
:):):)... Bende bir problem yok.. Bu oyun beni sevmiyor:D, diger oyunlarda bu kadar sansiz degilim.. ama su aralar hafiften oyunla aramız kapanmaya basladı. Bana seferlerden bir sürü odul geldi :)

00KIYOSHI00

Well-Known Member
:):):)... Bende bir problem yok.. Bu oyun beni sevmiyor:D, diger oyunlarda bu kadar sansiz degilim.. ama su aralar hafiften oyunla aramız kapanmaya basladı. Bana seferlerden bir sürü odul geldi :)
Bazen olur ya bir seyi seversin,ama o senden hic hoslanmaz... oyle bir durumdayim bu oyunla :D:D Örnegin bir an gelir kedi veya kopegi sevmek istersin..seni ısırır ya da tirmalar; bir an gelir hiç olmadık yerde kedi veya kopek kendisini sevdirmek ister.

Son düzenleme:

DeletedUser36241

Guest
Turnuvada oyuncuların getirilerini aynı anda görüp seçim yapmak zordu.Ayrıca oyuncu gücüne göre değilde kurala göre seçmek saçma.Maçlardan ödülleri alamadığım çok oldu bir sütun hiç gelmedi.Çoğu kişi de aynı durum yaşanmış.Umarım sonradan takas ta verirler.

ÇokFena

Well-Known Member
Enerji içeceklerini kurbağa şeklinde kullanmak gerekiyordu. üç adım öteye atlamak gerekiyordu sadece :p bu da oyunun bir parçası;)
Ayrıca karşı tarafta defans yoksa mutlaka defans seçerek 5 veya 6 oyun aldım. bunu da geç farkettik, olsun.Fair play'i kaybetmeyelim:)
Ben çok eğlendim.

gurol9

Member
Özellikle turnuva bölümünde futbolcu profillerinin ve değerlerinin gereksiz olduğu tamamen şansa dayalı bir etkinlik oldu. Futbolcu değerleri varsa eğer bunların şanstan ziyade bir anlamı olmalıydı. Genel olarak kötü hazırlanmış bir etkinlikti.

Rigel Kentaurus

Active Member
Bana göre oyuna gelen etkinliklerin genel amacı elmasın varsa tamamlarsın yoksa zaman harcarsın. Ancak olması gereken ise emek veren herkese aynı nitelikteki ödülleri kazandırabilmek, elmas harcayana ise + olarak nitelendirebileceğiniz şeyler verebilmek. Sizin yaptıklarınız etkinlik başlığı altında zaman harcatıp görev ödüllerini yarım yamalak bıraktırmak ancak elmas harcıyorsan son ödülü tamamlatabilmek. Geliştiri ekibi olarak almanız gereken çok yol var. Bu yollar içerisinde nacizane önerim ise buraya yorum yapan insanların yorumlarını dikkate almanız.

DeletedUser10130

Guest
Ben bu oyunu Amerikan server larında da oynuyorum .. orada çok düşük çağdayım. Şu ana kadar iki etkinlikteki binaların tüm seviyelerini rahatlıkla aldım ve nerdeyse hiç uğraşmadan gümüş ligde tamamladım.. Türkiye de üst puanda ve son çağda olmama 5000 e yakın elmas harcamama rağmen oynadığım 3 dünyada da amatör ligde kaldım. sadece 5000 elmas harcadığım dünyada tüm seviyeleri alabildim. Inno games Türklere daha fazla para harcatmak için Türk server larında kazanma şansını biraz daha düşürüyor diye düşünmüyor değilim..

HeMiR

Member
Öncelikle bazı görevler çok maliyetliydi . Başlangıç seviyesi ve orta seviyedeki oyuncular erzak ve para yönünden sıkıntı çektiği için maliyetli görevleri geçmekte zorlandılar yada geçemediler . Antrenman görevleri genel olarak başarılı ama enerji içeceği yetersiz . Turnuva tam anlamıyla şans ve oyun şansa bağlı olmamalı . Emek veren kazanmalıydı şanslı olan kazanmamalıydı . Turnuvada %85 şansal kaybettiğim maçlar olduğu halde bazı arkadaşlarım %24 şansla en iyi ödülleri kazandılar .

Empress Wu

Member
Futbol oyunu yerine taş,kağıt,makas oyunu turnuvası olsaydı; kazanma yüzdeleri daha az göze batardı. Futbol turnuvası olunca, haliyle antreman sayısıyla doğru orantılı bir kazanma yüzdesi bekledim. Oyuncu kartlarının ödül kazanma yüzdesindeki etkisi çok düşüktü. Hipodrom çok güzel bir bina, beğendiğim tek şey etkinlikteki. Bu arada turnuvayı altın liginde bitirdim ama elmas harcayarak.

ONE PIECE

Member
Dostlar bu oyuna yıllarını veren insanlar var ve bir kaç aydır oynayanlar var tabiki onların görevleri bitirmesi ve binayı kurması normal eğer basit olsaydı her şey oyunun amacı ve çekiciliği kalmazdı evet bazı maç yuzdeleri ve sonuçları kötü olmuş bunun daha sonraları duzelecegini umuyor ve herkese başarılar diliyorum

DeletedUser36259

Guest
Bu sefer başarısız şıkkını işaretlemek zorunda kaldım. Ligi 23. sırada gümüş ligde bitirdim. Ama antrenmanlarda pist çıktığında misal 2000 içecek harcamama rağmen pisti alamadım. Genel olarak ligde başarılı olan, antrenmanda başarısız oluyor. Veya tam tersi. Oyun bunu dengelemiş kanımca. Artık bilmiyorum. Bu hoşuma gitmedi açıkçası.