1. Cadılar Bayramı Etkinliği Geliyor

Cadılar Bayramı Etkinliği tekrar oyunda. Detaylar için buraya
    tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
  2. Ekim Etkinlik Takvimi

Bu ay düzenlediğimiz etkinlikleri takip etmek isterseniz buraya
    tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

FoE Eylül Hatayı Bul Ödülü Al Etkinliği

'Çeviri ve Teknik Hatalar' forumunda JoSepHTR tarafından 31. Ağu 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. JoSepHTR

JoSepHTR Guest

forum_logo_rebalancing.png

Aylık olarak düzenlenecek olan siz değerli oyuncularımızın yardımı ile hata bulma etkinliğimize hoş geldiniz!
    Aşağıdaki tabloda neler aradığınızı ve bulduğunuz takdirde nasıl ödüllendireceğimizin açıklamasını bulabilirsiniz, tablonun altında yer alan etkinlik kurallarını okumayı lütfen unutmayınız,
    şimdiden yardımlarınız için teşekkür eder iyi eğleneceler dileriz :)

Ekran Resmi 2019-07-31 19.30.48.png

diplo.png Bildirim yapılan hata önceden tesbit edilmiş ya da bildirimi yapılmış ise doğru bile olsa ödül verilmez.
    diplo.png Bazı görevlerde çeviri hatası olmaksızın kasti olarak anlaşılmaz ya da çelişkiye sebep olacak metin vardır, bunların bildirimlerine ödül verilmez.
    diplo.png Birden çok hata içeren bildirimlerde derecesi en yüksek hatanın bir ödülü verilir.
    diplo.png Ödül olarak verilen ürün ve ozalitler oyuncunun bulunduğu çağdan veya alt çağlardan verilir.
    diplo.png Ödül kazandığına dair ilgili forum sayfasında yapılacak bildirime istinaden oyuncu ticket oluşturarak ödülünü talep eder, aksi halde ödül yüklenemez.
    diplo.png İlerleme Puanı ödülü (forge point=fp) oyuncunun envanterine değil ilerleme puanı çubuğuna yüklenir.
    diplo.png Ödüller oyuncunun dilediği dünyadaki hesabına yüklenebilir, bunun için ticket oluştururken dünya tercihi mutlaka belirtilmelidir.​

Foe Takımınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2. Eyl 2019
    muratweb, xmen ve arwentr bunu beğendi.
  2. Yunus bey

Yunus bey New Member

Hatadan Çok binaları inşaat ederken neden vinç yok.
    Ayrıca uydular da lazım
    Günümüz çağından ilerdeyiz ama bazı yönlerden gerideyiz.
    Oyun da gerçek anlam da eksiklik var mesela gece modu arabaların ışıkları
    Olmalı

3. xmen

xmen Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

Merhabalar, bu bir etkinlik konusudur, lütfen önerilerinizi https://forum.tr.forgeofempires.com/index.php?forums/Öneriler.11/ burada belirtiniz. iyi oyunlar dileriz.

4. altantahir

altantahir Member

Viking Yerleşkesinde kulübe yola bağlı fakat bazıları mor bazıları turuncu olarak görünüyor. Düzeltme yapılabilir.

5. esmaa16

esmaa16 Member

arctic_flake.png Görsel Hatalar arctic_flake.png

20190903_013242.jpg

Yerden kazanmak için buda yapılmaz ama yaptim görüyorsunuz koskoca taş shoin binamın üzerinde duruyor.. o_O

6. nossmm

nossmm Active Member

Kraliyet Bahçesi Seti Görsel'inde hata var. Sete ait 3 parçanın da aynı anda bonus verebilmesi için hepsinin birbiri ile teması gerekiyor ama görselde Bahçe Kalıntısı diğer 2 binaya da değmesine rağmen, Kral Heykeli ve Kraliçe Heykeli birbirine temas etmiyor. Yani görseldeki diziliş, tam bonus sağlayan diziliş değil. Bu görsel oyunda da mevcut, Wiki'de de.

Ekli dosyalar:

7. xmen

Değerli oyuncumuz bu bir hata değil, kulübelere dair bir özelliktir :)

altantahir bunu beğendi.
  8. aliozan

aliozan Active Member

şampiyon isimli askerin şövalyelik özelliği aktif değil yada iptal edilmiş durumda.

9. PANE

PANE New Member

10. xmen

Değerli oyuncumuz Şampiyon Birliği Postmodern çağa kadar hafif, postmodern çağdan sonra ağır birliktir; tüm çağlarda "Şövalyelik" ve "görev aşkı" özelliklerini korur. Bu bir hata değildir. Şampiyon Birliği için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Şampiyon

11. xmen

Merhabalar hangi tarayıcı ile kullanıyorsunuz?

12. aliozan

aliozan Active Member

itiraz ediyorum. oyun içinde askerlerin yanında şampiyon varken baktım yanındaki askerlerin hiçbirinde güç artışı olmadı

13. xmen

Merhabalar itirazınız kabul edilmiştir. :)

14. xmen

tecumseh bunu beğendi.
  15. PANE

PANE New Member

chorome

16. muratilhan23

muratilhan23 Well-Known Member

Antikacının üzerindeki süre görünmüyor.

ant.png

17. muratilhan23

Lonca savaş haritasına girdiğimde msj butonu yanıp sönüyor ama gelen herhangi bir msj yok.

msj.png

18. xmen

Merhabalar, destek biriminden gelen duyurularda dahil olmak üzere hepsini okumanız gerekiyor, aksi takdirde okunmayan mesajlar olduğu için uyarı vermeye devam edecektir.

Çok fazla okunmamış mesajınız varsa pratik bir şekilde tümünü okundu sayabilirsiniz.

msj.jpg

Ayrıca Mesaj merkezi hakkında daha geniş bilgiye Wiki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
    https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Mesajlaşma_ve_Sohbet

19. muratilhan23

Okunmayan mesajım olmadığı halde böyle oluyor ana sayfada birşey yokken haritalara girdiğimde buton yanıyor defalarca oldu her seferinde de baktım msj yok bu teknik bir hata.

20. Avcı 40. Euric

Avcı 40. Euric Member

En üst
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.