Facebook Şifre Oluşturma

'Oyun Kılavuzları' forumunda KanijeTR tarafından 24. Eki 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. KanijeTR

  KanijeTR Forge Of Empires

  Katılım:
  11. Ağu 2016
  Merhaba sevgili Forge of Empires sevdalıları. Bu sefer sizleri Facebook ile oyuna bağlanıldığında hesabınıza mail adresi tanımlamayı ve şifresiz girişlerinizin nasıl bir yol izlenerek şifreli girişlere dönüştürülebileceği hakkında bilgilendireceğim.

  İlk olarak hesabınıza Fecabook ile bağlı iken giriş yapmalısınız. Hesabınız açıkken ayarlar ve profil sekmelerini kullanarak mail adresinizin Facebook kanalı ile temin edildiğine emin olmalısınız.

  ayarlar.JPG

  profil sekmesi.JPG
  Resimdeki gibi anlamsız bir mail adresini gördüyseniz bu adresin size Facebook tarafından atandığını ve hiçbir şekilde şifre değişikliği gibi bilgilerinizi değiştiremeyeceğinizi bilmelisiniz. Bu durumda hemen oyuna giriş yapmak için kullandığınız Facebook hesabınıza giriş yaparak bilgilerinizi gözden geçirmelisiniz.

  facebook ayarlar.JPG


  facebook ayarlar 2.JPG
  Facebook hesabınıza girerek ayarlarınızda bulunan mail adresiniz sizin şifre değişikliğinizin gönderileceği mail adresi olacaktır. O yüzden giriş yapabileceğiniz bir mail adresini Facebook hesabınıza tanımlamalısınız. Aksi takdirde şifrenizi değiştirme işleminizi gerçekleştiremezsiniz. Herşey hazırsa artık şifre değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

  şifffrd.JPG

  Resimdeki sekmeyi kullanarak şifre değiştirme talebinde bulunursanız aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

  oyuncu adınız.JPG
  Bu kısıma Facebook hesabınızda tanımlı olan mail adresinizi girdiğiniz taktirde hata mesajı ile karşılaşacaksınız. O yüzden oyuna Facebook aracılığı ile girdiğinizde profilinizde bulunan ismi kullanmalısınız. Aşağıdaki resim size isminizi tam olarak nerede göreceğiniz hakkında yardımcı olacak.

  isminizi görmek.JPG
  İsminiz "Hükümdarının Şehri" yazan kısmın önünde bulunmaktadır. Onu kopyalayarak E-posta ya da Oyuncu adı yazan kutuduğa yapıştırarak "UYGULA" sekmesini kullanmalısınız. Hemen ardından Facebook hesabınızda tanımlı olan mail adresinize bir mail gelecektir. Mailinize gelen linke tıkladığınızda hesap sıfırlama talebinizi devam ettirebilirsiniz.

  sıfırlama linki.JPG

  Linke tıkladığınızda açılan ekranda şifrenizi belirleyebilirsiniz.


  şifre belirleme.JPG
  Şifre değiştirme işleminiz olumlu sonuçlandığında aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

  şifre değiştirme başarılı.JPG

  Eğer bu ekrana ulaşabildiyseniz şifre değiştirme işleminizi doğru bir şekilde tamamladığınız anlamına gelir ve oyuncu adınız ile birlikte belirlemiş olduğunuz şifreniz ile oyunumuza giriş yapabilirsiniz.

  Unutmayınız !!! Şifre değişikliğini gerçekleştirmek adına kullanmış olduğunuz mail adresi sizin bundan sonraki yazışmalarda kullanılacak olan mail adresi olacaktır. Şifre değişikliğinizde karşılaştığınız bir sorununuz olursa bizler destek sisteminde sizlere yardımcı olmak adına hazır bulunuyor olacağız. Lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçiniz.

  Önemli Not : Karşınıza yeni bir kullanıcı adı belirlemenizi isteyen bir ekran çıkması halinde Facebook ile bağlan seçeneğini kullanınız. Yeni bir kullanıcı adı tanımlamanız yeni bir hesap oluşturmanız anlamına gelecektir, bu oyuna yeniden başlamanıza sebep olacaktır. Facebook ile bağlan seçeneğini kullandığınızda mevcut hesabınıza erişim sağlanacaktır.

  Sizlere yardımcı olmak adına yeni bir klavuzda tekrar görüşmek üzere. Mutlu oyunlar dilerim...
   
  Son düzenleme: 25. Eki 2016
  odisya, BoReAs ve rebro bunu beğendi.

En üst
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.