• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Etkinlik Merkezi Geri Bildirimleri

sleeplesslady

Well-Known Member

Logo.png

Değerli oyuncularımız, Etkinlik Merkezi geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

El Ajedrecista

Active Member
Öncelikle hayırlı olsun. Bina kurulmadan önceki etkinlik kayıtlarını da (örneğin, 2020 Arkeoloji) ileride görebilecek miyiz?

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri etkinlik merkezinin bonusu olan 5 günlük
+%150 lik erzak artış oranını yönetim binamızın artışlar sekmesinde mevcut artışlarımızın üzerine ekli olarak görmemiz gerekmiyormuydu

sleeplesslady

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri etkinlik merkezinin bonusu olan 5 günlük
+%150 lik erzak artış oranını yönetim binamızın artışlar sekmesinde mevcut artışlarımızın üzerine ekli olarak görmemiz gerekmiyormuydu
Değerli Oyuncumuz yaklaşık 20 dk önce aldığımız bir bilgiye göre, tüm FoE oynanan ülkelerde genel bir hata tespit edilmiş olup, bazı oyunculara bonuslar yansımış, bazılarına yansımamış. Teknik birime konu raporlanmış olup, kısa sürede çözümünü beklemekteyiz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Mantık güzel yeni şeyler yeni ek bölümler falan ama ödül kötü be , açıkçası ne yapayım %150 erzak bonusunu FOE ödül ayarlamasından yine kaldı....

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri bonus +% 150 erzak artışı yönetim binası artışlar sekmesi erzak artışına eklenmiştir çabalarınız için teşekkür ederim