• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

etkinlik görevleri

sizcede görevler kolaylaştırmalımı

• Toplam oy kullanan
    9
  • Anket kapalı .

Killercasper.

Well-Known Member
etk görevleri çok zor ve haksız ca ben aziz partik gününde hiç çag atlamaıştım demir devrindeydim görevden ordu geldi orduda 8 tane erken dönem askeri vardı 4 haydut vardı forge bowl da iste demir devrindeyken antikacıda ürün sat görevi geldi bu nerdir ya fp de oyunda cimrilik var fp verse oyun eyvallah diyicemde 1 saaat de bir veriyo eyer böyle görevli etk yapıcaksanız hiç yapmayın demir devrindeyken erken dönem görevi vermek dir ya ya cimrilik yapmayın arada bi 50 fp ödül verin yada böyle görevler koymayın koydukca yerin dibine batıyosunuz hadi bu görevler byle olucak diyosunuz kalenin etrafındaki olaylardan etk puanı gelme yüzdesini attırın !!!!

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz,
Belirttiğiniz konu oyun işleyişini değiştirmekle ilgilidir; dolayısıyla bunu bir öneri olarak kabul edemiyoruz; ancak açtığınız konuyu diğer oyunculrımın da fikirlerini beyan edebilmeleri açısından genel tartışma alanına taşıyorum.

FF Afrexia

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz,
Belirttiğiniz konu oyun işleyişini değiştirmekle ilgilidir; dolayısıyla bunu bir öneri olarak kabul edemiyoruz; ancak açtığınız konuyu diğer oyunculrımın da fikirlerini beyan edebilmeleri açısından genel tartışma alanına taşıyorum.

Etkinlik süpriz kutusu' nun açılmasına 2 gün 18 saat kaldı hala neden wiki ya da forumda açıklanmadı :(