• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Eski Etkinlik Binaları

• Konuyu başlatan DeletedUser30554
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30554

Guest
Öncelikle herkese merhaba.
Bu konuyu ''Acil getirilmesi gereken özellikler! '' adlı konuda yazmıştım fakat görülmeyebilir diye bununla ilgili konu açma gereği duydum.

Güz değirmeni gibi etkinlik binaları önemini yitirmeye başladı. 6 geliştirme kitiyle son seviyeye getiriyoruz. Antikacı da geliştirmeleri de geliyor. Fakat almaya değecek gibi değil. Son seviyede 3 fp ve yanında da kimsenin ilgilenmediği 1-2 şey. 6 geliştirme kitiyle geliştirdiğimiz binanın karanlık koridordan farkı yok. Öneri olarak da fp 5'e çıkartılabilir. Yanına %5-8 gibi saldırı bonusu da gelebilir. Aynı şey büyük köprü için de geçerli.

Ayrıca gemilerin verdiği fp'ler her türünde en azından 2 arttırılmalı. Yeni bina akıl hastanesi 11fp, 23 saldırı, 20 ürün vs veriyor. Korsan gemisi 8 saldırı, 4 fp. Aralarında çok fazla fark var. Böyle giderse geçmişte o kadar uğraşıp tamamladığımız binaları kaldırmak zorunda kalacağız.

Etkinlik binalarına genel olarak bir revizyon gelmeli diye düşünüyorum.
Sizler de sıkıntılı olan etkinlik binalarını yazarsanız sevinirim.