Eserler Tapınağı

'Genel Tartışma' forumunda MaScHeRa tarafından 19. Tem 2016 tarihinde açılan konu

1. MaScHeRa

MaScHeRa Administrator Yönetim Ekibi Community Team

Merhaba;

Yorum ve önerilerinizi bu başlıkta yapabilirsiniz.

İyi Eğlenceler

2. AyToR

AyToR Well-Known Member

nezaman geliyor?

3. BoReAs

BoReAs Banned

21 Temmuz gece yarısından itibaren ozalit kazanmaya başlayabileceksiniz

4. AyToR

AyToR Well-Known Member

betada ozalitler lonca seferlerinden gelmişti, burada da öyle mi olacak?

5. BoReAs

BoReAs Banned

6. MaryMcFLY

MaryMcFLY Well-Known Member

Bu binayı sormuştum. Açıklama güzel olmuş elinize sağlık

7. AyToR

AyToR Well-Known Member

Yanıt için teşekkür ederim okumamıştım.

* diyelim bir bölüm geçtik, hemen etrafa bakıp bu heykelcikler sağdan soldan çıkmış diye mi bakacağız? sanırım sağ taraftaki gösterge renk değiştirince bu heykeller gelmiş oluyor değil mi? bir de savaş yapmadan bölme geçmeden zamanla bu heykellerin gelme olanağı var mıdır?

8. Baran egemen

Baran egemen Member

Lonca seferlerine katılım giderek azalıyordu, sanırım bu biraz daha heyecan ve katılım sağlayacak.
    Bazı arkadaşlar seferlerin asker kaybına sebep olduğu için lonca savaşlarında yetersiz kalmaktan bahsediyordu, ayrıca bina kurulumu gereksinimi olarak demir devri ürünleri seçimi de oldukça makul. Katılımı arttıracağını düşünüyorum.
    Herkese iyi eğlenceler.

9. blueice

blueice New Member

Madem böyle bir yenilik tasarımı var bunun lonca seferi ile aynı anda gelmesi daha mantıklı idi
    her seferinde hemen bitirenler şimdi seyir halinde

maygesem bunu beğendi.
  10. Beridze08

Beridze08 Well-Known Member

merhaba arkadaşlar
    oyuna bugün itibariyle gelen eserler tapınağı devasalının size ne kazandıracağı hakkında ufak bilgiler vermeye çalışacağım.öncelikle bu devasal kesinlikle seferde daha önce sandıklardan kazandığınız hediyeleri etkilememektedir. daha önce ne alıyorsanız yine aynı şekilde almaya devam edeceksiniz. yeni gelen devasal bize ne kazandırıyor diyeceksizin tabiki şöyle açıklayayım: Bu devasal ile her savaşı kazandığınızda devasal seviyenize bağlı olarak %12 gibi bir ihtimalle başlayarak kazandığınız kulenin yanında prntscr.com/bvt654 ekte gösterildiği gibi bir sembol çıkacaktır. bu sembolün içinden de devasalda % ler olarak açıklanmış oranlarda kötü - orta - yada çok iyi ödül kazanabileceksiniz. savaştan sonra çıkan sembolü almazsanız kayboluyor bu nedenle dikkatli olmalısınız. bu sembolden bilgi tapınağı , pazar , onur listesi gibi birçok hediye kazanabilirsiniz bu nedenle temin etmeniz çok iyi olacaktır. devasal demir devri ürünleriyle kurulduğu için herkes rahatlıkla kurabilir.

eksiğim yanlışım var ise düzeltiniz :)

11. panco41

panco41 Member

alalım artık şu ozalit ları cm lerden fp lerden ınsan usandırıyorlarr
    içkiye başladım bu ozalit yuzunden :eek:

HU KAĞAN 1 bunu beğendi.
  12. 007kadir

007kadir Active Member

Çıkabilecek ödüllerin neler olduğunu gösteren bir adres veya konu var mı?. liste halinde (ben bulamadım da)

HU KAĞAN 1 bunu beğendi.
  13. babasının toşunu

babasının toşunu Member

Bu eserler tapınağının son ödülünde 2 eserler ozaliti itimali %65 çok fazla ve gereksiz.
    O kadar uğraşıp sefer bitiriyoruz. aylardır sadece 1-2 elmas 1 kere bilgi aldım.
    gerisi hep ozalit geliyor...
    Bilgi tap. premium kültür ve erzak binlarının ihtimalinin artılması
    hatta mümkünse eserler ozalitinin de ödüllerden kaldırılması gerektiğini düşünüyorum...

HU KAĞAN 1 ve IV. OOD bunu beğendi.
  14. esscape

esscape Member

ben zaten bu yuzden oyunu bırakıcam çok can sıktı artık dalga geçer gibi

AyToR ve HU KAĞAN 1 bunu beğendi.
  15. HU KAĞAN 1

HU KAĞAN 1 Well-Known Member

Fp isteyruk gerisini istemiyruk :))

16. kkartal07

kkartal07 Member

Tapınak toteminin ampulümü patladı elektrik mi kesik anlamadım yanmıyor yanmıyor 8 savaşta arka arkaya 3 kez yanıyor.Hoş verdiği ödüller arkadaşların bahsettiği gibi ozalitten öteye gitmiyor.Sizlerde farklımı bilmiyorum ama anladığım kadarıyla ayda 1 kez ilerleme ve tapınak gibi beklediğimiz ödüller geliyor kalan 3-4 hafta yağmur gibi ozalit ve süsleme.Sonuç olarak sefer savaşlarıda ödül bozukluğu nedeniyle cazibesini kaybetti.Halbu ki tüm loncalar sefer savaşlarına var gücüyle katılım sağlamıştı artık bu da düzenleme yapılmazsa biter

17. CELEBAIR

CELEBAIR New Member

Bir süre sonra sürekli ARABAYA SERVİS tabelası verip duruyor. Haksızlık!

18. esscape

esscape Member

bence cazibesini kaybetti hatta oyun cazibesini kaybetmeye başladı :) bugün 3 kere arka arkaya yosun lambası 2 defada ozalıt verdi :)
    işin doğrusu caps yarışması yapıcaklarına bunları düzeltmeye başlasalar daha iyi olucak yoksa oyunu oynayan kimseyi bulamazlar uzun sureli
    bilseydim bu eserler tapınağını kurmazdım artık boşuna yer kaplıyor

19. Gül Gibi Hayat

Gül Gibi Hayat Well-Known Member

Betada lonca savaşlarına yeni özellikler geldi. Buraya da bir an önce gelmesini dört gözle bekliyorum.

En üst