Eserler Tapınağı

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Merhaba;

Yorum ve önerilerinizi bu başlıkta yapabilirsiniz.

İyi Eğlenceler
 

AyToR

Well-Known Member
sayın aytor sorduğun soruların cevabı bu link de yazılmış sanırm okumadınız.

https://forum.tr.forgeofempires.com/index.php?threads/eserler-tapınağı.7453/
Yanıt için teşekkür ederim okumamıştım.

* diyelim bir bölüm geçtik, hemen etrafa bakıp bu heykelcikler sağdan soldan çıkmış diye mi bakacağız? sanırım sağ taraftaki gösterge renk değiştirince bu heykeller gelmiş oluyor değil mi? bir de savaş yapmadan bölme geçmeden zamanla bu heykellerin gelme olanağı var mıdır?
 

Baran egemen

Guest
Lonca seferlerine katılım giderek azalıyordu, sanırım bu biraz daha heyecan ve katılım sağlayacak.
Bazı arkadaşlar seferlerin asker kaybına sebep olduğu için lonca savaşlarında yetersiz kalmaktan bahsediyordu, ayrıca bina kurulumu gereksinimi olarak demir devri ürünleri seçimi de oldukça makul. Katılımı arttıracağını düşünüyorum.
Herkese iyi eğlenceler.
 

blueice

New Member
Madem böyle bir yenilik tasarımı var bunun lonca seferi ile aynı anda gelmesi daha mantıklı idi
her seferinde hemen bitirenler şimdi seyir halinde
 

Beridze08

Well-Known Member
merhaba arkadaşlar
oyuna bugün itibariyle gelen eserler tapınağı devasalının size ne kazandıracağı hakkında ufak bilgiler vermeye çalışacağım.öncelikle bu devasal kesinlikle seferde daha önce sandıklardan kazandığınız hediyeleri etkilememektedir. daha önce ne alıyorsanız yine aynı şekilde almaya devam edeceksiniz. yeni gelen devasal bize ne kazandırıyor diyeceksizin tabiki şöyle açıklayayım: Bu devasal ile her savaşı kazandığınızda devasal seviyenize bağlı olarak %12 gibi bir ihtimalle başlayarak kazandığınız kulenin yanında prntscr.com/bvt654 ekte gösterildiği gibi bir sembol çıkacaktır. bu sembolün içinden de devasalda % ler olarak açıklanmış oranlarda kötü - orta - yada çok iyi ödül kazanabileceksiniz. savaştan sonra çıkan sembolü almazsanız kayboluyor bu nedenle dikkatli olmalısınız. bu sembolden bilgi tapınağı , pazar , onur listesi gibi birçok hediye kazanabilirsiniz bu nedenle temin etmeniz çok iyi olacaktır. devasal demir devri ürünleriyle kurulduğu için herkes rahatlıkla kurabilir.

eksiğim yanlışım var ise düzeltiniz :)
 
Bu eserler tapınağının son ödülünde 2 eserler ozaliti itimali %65 çok fazla ve gereksiz.
O kadar uğraşıp sefer bitiriyoruz. aylardır sadece 1-2 elmas 1 kere bilgi aldım.
gerisi hep ozalit geliyor...
Bilgi tap. premium kültür ve erzak binlarının ihtimalinin artılması
hatta mümkünse eserler ozalitinin de ödüllerden kaldırılması gerektiğini düşünüyorum...
 

kkartal07

Member
Tapınak toteminin ampulümü patladı elektrik mi kesik anlamadım yanmıyor yanmıyor 8 savaşta arka arkaya 3 kez yanıyor.Hoş verdiği ödüller arkadaşların bahsettiği gibi ozalitten öteye gitmiyor.Sizlerde farklımı bilmiyorum ama anladığım kadarıyla ayda 1 kez ilerleme ve tapınak gibi beklediğimiz ödüller geliyor kalan 3-4 hafta yağmur gibi ozalit ve süsleme.Sonuç olarak sefer savaşlarıda ödül bozukluğu nedeniyle cazibesini kaybetti.Halbu ki tüm loncalar sefer savaşlarına var gücüyle katılım sağlamıştı artık bu da düzenleme yapılmazsa biter
 

esscape

Member
bence cazibesini kaybetti hatta oyun cazibesini kaybetmeye başladı :) bugün 3 kere arka arkaya yosun lambası 2 defada ozalıt verdi :)
işin doğrusu caps yarışması yapıcaklarına bunları düzeltmeye başlasalar daha iyi olucak yoksa oyunu oynayan kimseyi bulamazlar uzun sureli
bilseydim bu eserler tapınağını kurmazdım artık boşuna yer kaplıyor