• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

engelleme genişletilsin

• Konuyu başlatan DeletedUser36042
  • Başlangıç tarihi

saotarus

New Member
+1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1

en acil gelmesi gereken güncelleme.

komşular sürekli olarak devasalarda anlaşmalı olduğumuz kişileri eziyorlar ve buna kesinlikle engel olunamıyor. bu durumun ingame olduğunu düşünmüyorum.

saotarus

New Member
kardeş kaç iq ile yazıyorsun bilemedim ama komşular birbirine saldırmasın falan mı dedik? oyun içinde bir lonca da bile devasalarda birileri ezildiği zaman kıyamet kopuyor. yani birisinin sana fp atıp yardım edip edemeyeceğine sen karar verebilirsin. bu oyunu pasifleştirmek değil aksine bazı leş oyuncuların çakallık yapmasını kontrol altına almaktır. devasalarda bir arkadaşın fp de milleti ezince onu listeden atmıyor musun? ne farkı var şimdi ikisinin?

bana kalsa savaşlarda defansta kaybeden ordunun yok olması lazım oyunu esas Farmville yapan şey bunun gibi durumlar. neyse admin lerde önerileri ne kadar dikkate alıyor o da belli zaten.

abree

Member
Geçmişteki önerilere bakarsan ne kadar dikkate aldığını anlarsın. Biraz geç oluyor ama olsun.
Arkadaşlarınla fp anlaşması yapıyorsan da binalarına dikkat edeceksin. Orda gayet açık şekilde yazmışım zaten oyun hepten çiftlik moduna dönecek diye. Fp anlaşmasını yap , hergün hasat yap çık o kadar. Ne anlamı kaldı binalara dikkat etmenin. Bina kilitlemeler bence tuzu biberi oluyor.
Defanstaki ordunun yok olması durumunu ben de destekliyorum çok saçma bir durum evet o konuda haklısın mesela.

-TUGRA-

Member
devasallardan sıra alınması ve atılan fplerin kontrolü konusunda bir güncelleme acilen getirilmeli. Kendi binamı kendim geliştiriyorken uyanık çakalın teki hemen araya bir fp atıp en üst sırayı alıyor. istemediğimiz sıraya fp atanları listeden silebilmemiz lazım. silinen oyunculara fpleri iade edilir böylece bir haksızlık yaşanmaz...