Forum Elmas

'Yardım ve Sorular' forumunda dzpiyade tarafından 23. Eki 2017 tarihinde açılan konu

1. dzpiyade

dzpiyade New Member

Nasıl kazanılır

2. YourShadow

YourShadow Guest

Bildiğim kadarıyla satın alınır.

3. PeaceMakerTR

PeaceMakerTR Yönetim Ekibi

Elmaslar, oyun içinde nadiren bulunur. Bu yüzden en kolay yolu para ile almaktır. Yeni oyuncu davet ettiğinizde de elmas kazanabilirsiniz. Bunların dışında elmas kazanma yolları aşağıya listelenmiştir.

1. Lonca seferleri yapan bir loncaya üye olarak lonca seferlerine katılabilirsiniz. Burada açılan sandıklardan elmas kazanabilirsiniz.

2. Oyunda sık sık yapılan etkinlik ve görevlerinden elmas kazanabilirsiniz.

3. Bazı binalardan, (Dilek Kuyusu, Gençlik Çeşmesi gibi...) elmas kazanabilirsiniz. Bu binaları yine ilk 2 madde de bulabilirsiniz.

4. Görev ödülü, rastgele ödül olan görevlerden elmas kazanabilirsiniz.

5. "Olaylar" dediğimiz haritanızda çıkan küçük olayların, nadir olanından elmas kazanabilirsiniz. (https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Olaylar)

6. Facebook ve Forum Oyunlarından elmas kazanabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız maddelerin tamamın da elmas kazanma ihtimaliniz vardır. Dünyalar arası elmas havuzu ortak olduğu için ne kadar çok dünyada oynarsanız, o kadar çok toplarsınız. İyi eğlenceler...

4. kung lao

kung lao Well-Known Member

Peacker TSK ederim adminliyini seviyorum tüm sorulari detallica diyorsun benim bi oyuncu olarak senden şikayetim yok

En üst