• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı Ek üretim seçeneği hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

M1 Grand

Well-Known Member
Merhabalar,

Şehirde erzak, uzay üssünde ürün ve kültürel yerleşimlerde ürün binalarında sabit üretim saatleri bulunmaktadır. Oyuncular, belirli saat üretim yap tamamla kalıplarına sıkışmış durumda üretimlerini yapmaktadır. Oyuncuların istediği saatlerde üretim yapması oynanışı rahatlatacağı ve monotonluğu ortadan kaldıracağına inanıyorum. Bunlara ek olarak 30-45 dakika, 2 - 6 -10 saat üretim yap gibi seçenekler eklenebilir.

Saygılar.

sleeplesslady

Well-Known Member
Merhabalar,

Şehirde erzak, uzay üssünde ürün ve kültürel yerleşimlerde ürün binalarında sabit üretim saatleri bulunmaktadır. Oyuncular, belirli saat üretim yap tamamla kalıplarına sıkışmış durumda üretimlerini yapmaktadır. Oyuncuların istediği saatlerde üretim yapması oynanışı rahatlatacağı ve monotonluğu ortadan kaldıracağına inanıyorum. Bunlara ek olarak 30-45 dakika, 2 - 6 -10 saat üretim yap gibi seçenekler eklenebilir.

Saygılar.
Değerli Oyuncumuz,
Bu önerinize benzer bir öneri başka ülkelerden iletilşmişti, ancak kabul görmedi; oyunu tasarımının bu şekilde olduğu, değiştirilmeyeceği bildirildi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.