devasa binalara genel yada lonca içi ayrımı yapmak

G4ND4LF

Active Member
mrb
arkadaslar arsında bır goruse karar verdık yada ulastık dıyım
devasa bınalarda bazı art nıyetlı kısıler sızı arkadas eklıyor ve hıc ummadıgınız anda devasa bınanıza oyle krıtık sayıda bır fp atıyorkı butun bına felc oluyor kımse ne eklemek ıstıyor o kısıye gecmek ıcın nede baskası sıra alıyor, bunu onlemek adına en azından haber verıp baskalarını magdur etmemesı ıcın devasa bınalarının ıcersıne loncaya yada genele dıye bır kutucuk eklense ve kısı karar verdıgı sekılde devam etse ıyı olmazmı?ılave olarak su sekıldede olabılır ben falan bınaya 30 fp atıcam sana uyarmı dıye msj atsın o an bına kılıtı o kısı ıcın acılır fp eklenır ve tekrar kapatılır bızce cok mantıklı hıcbırsey degısmedıgı gıbı bırcok kısıde bu dertden kurtulmus olur..
saygılarımla....
 

Garlangufa

Active Member
Değerli Oyuncumuz;

Öneri ve şikayetleriniz incelenerek oyunu daha iyi ve akıcı yapılması için çalışmalar aralıksız sürmektedir , önerileriniz için teşekkürler.
 

Simyacı17

Well-Known Member
K bakmayın da oyunun amacına ters 1️⃣ öneri ve nasıl bir ciddiyetle buna karar vermişsnz ilginç :) ark yükseltip karlı fp atmak oyunun doğal bir parçası eğlenceli yapan nedenlerden bir tane.
 

Kıııırall

New Member
Bazen gerçekten de sorun olabiliyor.Hak tanınsa mesela 5 kişiyi engelleme gibi.Çünkü başıma musallat olmuş bir oyuncu var ki ben daha devasalın yolunu kesemeden sırayı dolduruyor.Oyun zevkimi gerçekten baltalayan bir olay olmaya başladı.
 

geredevi

Member
Değerli oyuncumuz;
Rahatsız olduğunuz kişi arkadaş listenizde ise listenizden çıkardığınız taktirde binalarınıza İlerleme Puanı atamaz. Komşu listenizde ise komşular periyodik aralıklarla değişmektedir. Lonca listenizde ise lonca yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu 3 ldurumun dışında kalanlar sizin binalarınıza hiçbir şekilde İlerleme Puanı atamazlar.