• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

devasa binalara günlük şahıs adına otomatik fp gitsin

• Konuyu başlatan DeletedUser32144
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32144

Guest
büyük binalara günlük olarak her gün için en azından şahıs adına sahibi fp kullanmış gibi 2-3 fp gibi bir fp yatırılması gerekmektedir bence böylece fp sıkıntısıda ortadan kalkmış olur.

DeletedUser32044

Guest
güzel düşünce olursa güzel bir güncelleme olur ,oyuncular adına gerçekten destek sağlayacak bir güncelleme olur lakin böyle bir güncelleme oyundaki fp değerini ortadan kaldıracağı için özellikle (çağı yakalamış oyuncular için) kabul edileceğini düşünmüyorum şahsi düşüncem ve aynı zamanda fp 'nin elmas ile de alınıyor olması bu bahsettiğiniz olayın gerçekleşme ihtimalini bir hayli zora sokuyor .

DeletedUser29411

Guest
aslen bende isterim böyle bir şeyin olmasını ama ne yazıkki gerçekler acıdır ...o yüzden MMDemr'in de açıkladığı sebebplerden dolayı yapılması güç görünüyor

DeletedUser32144

Guest
açıklamalarınız ve yorumlarınız için teşekkürlerimi bildiriyorum iyi oyunlar diliyorum

DeletedUser31091

Guest
bence devasa binaların gelişimi ürün + fp olsun.
alkadrası 12. seviyede geliştirmek için atıyorum 100 120 fp yanında kurma masrafının yarısı kadar bir ürünle geliştirilsin. her seviye yükselişinde bu miktarlar %5 yada % 10 artsın. herkes ürüne daha çok önem verir ürün üretimi önem kazanır ticaret canlanır devasalar daha az fp ile geliştirilir fp sıkıntısı azalır ....

DeletedUser31091

Guest
alkadrasa 850 fp verip bir seviye atlatmak neredeyse bir çağı yarılamak demek hatta düşük çağlardan 2-3 tanesini bitirmek demek bu çok mantıksız. her seviye yeni bir teknoloji araştırır gibi olmalı bence teknolojiler kadar yada çok az fazlası kadar olabilir.

DeletedUser30558

Guest
Bu öneri online süresini düşüreceği için gerçekleşmesi çok küçük bir ihtimal.