• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Devasa Binalar

• Konuyu başlatan Glabella
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
merhaba
yeni üyeyim.
zeus parçası buldum. şu anda tunç çağındayım. diğer parçaları nasıl bulabilirim? bir de bağış ve ödüller kısmını aramama rağmen bulamadım. belki de yeni olduğum için.
bir de by pvp diye bir şey var ya o ne işe yarar? madalya filan veriyor bir işe yarıyor mu bari?
yani mutlaka bir işe yarıyordur da :) teşekkürler.

DeletedUser

Guest
Castel del Monte (Del Monte Kalesi) klavuzda %5 diyor oyunda +5 saldırı ve savunma puanı diyor ikisi çok farklı hangisi doğru.

DeletedUser

Guest
İyi akşamlar. Hocam kılavuzu yayınladığınız için teşekkür ederiz. Şimdi yazdığınız bilgiye göre anladığım yağmalardan değilde kişilere cila ve motive gönderirsek proje bulma şansımız daha fazla. Buradada şöyle bir sorun var ben madalya alabilmek için 3 pvp de birden yarışıyorum ve daha çok eğlenceli oluyor. Komşularıma motive gönderemiyorum aksi taktirde madalya toplayamayacağım ki bu oyununda en güzel tarafı zaten savaşmak. Fikirlerimi sunmak istedim . Bence yağmalardan daha çok proje bulabiliyor olmamız daha iyi olmaz mıydı ?

DeletedUser

Guest
1.Hocam bi konu daha var şimdi klavuzda yazdığınız üzere hangi binayı motive ederseniz o çağa ait proje bulursunuz demişsiniz şimdi bizler zamanla ilerliyoruz ve komşularımızda ona göre belirleniyor. Mesela bir kaç hafta sonra benim komşularım arasında tun devrine ait hiç bina kalmayacak o zaman ben tunç devrine ait BABİL KULESİ'nin projelerini nasıl bulacağım ki ?
2. si Tek tek sıralanmış 1.seviye 2. seviye diye il olarak projeleri bulacağız binayı kuracağuz ve 1. seviyede olacağız . Bu seviyeleri artırmak için tekrar orada yazan ürünlerimi vereceğiz yoksa tekrardan proje arayışına mı çıkacağız ? İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

DeletedUser23602

Guest
Şimdi şöyle birşey var ki ben motivede yapıyorum saldırıda yapıyorum fakat bana hiç gelmiyor proje, sırf gelmesi için kaç kişiye motive cila ve savaş yaptım ama gelen giden yok. Acaba proje çıkma şansları yüzde kaçlarda ? Yoksa sistem henüz oturmadı onun için mi gelmiyor ?

DeletedUser

Guest
2 gündür 80 kişiyi cilalıyorum 1 proje cıktıgı yok 1/160 mı bunun çıkma şansı nedir proje bulma oranları yukseltılsın..

DeletedUser

Guest
İyi akşamlar. Hocam kılavuzu yayınladığınız için teşekkür ederiz. Şimdi yazdığınız bilgiye göre anladığım yağmalardan değilde kişilere cila ve motive gönderirsek proje bulma şansımız daha fazla. Buradada şöyle bir sorun var ben madalya alabilmek için 3 pvp de birden yarışıyorum ve daha çok eğlenceli oluyor. Komşularıma motive gönderemiyorum aksi taktirde madalya toplayamayacağım ki bu oyununda en güzel tarafı zaten savaşmak. Fikirlerimi sunmak istedim . Bence yağmalardan daha çok proje bulabiliyor olmamız daha iyi olmaz mıydı ?

Bu durum şirket insiyatifinde birçok PvP ci bu durumdan müzdarip fakat buradaki amaç lonca kavramını sağlamlaştırmak. Zaten lonca üyelerine (loncadan çıkmadığınız takdirde) saldıramıyor cila/motive yapıyorsunuz.

DeletedUser

Guest
1.Hocam bi konu daha var şimdi klavuzda yazdığınız üzere hangi binayı motive ederseniz o çağa ait proje bulursunuz demişsiniz şimdi bizler zamanla ilerliyoruz ve komşularımızda ona göre belirleniyor. Mesela bir kaç hafta sonra benim komşularım arasında tun devrine ait hiç bina kalmayacak o zaman ben tunç devrine ait BABİL KULESİ'nin projelerini nasıl bulacağım ki ?
2. si Tek tek sıralanmış 1.seviye 2. seviye diye il olarak projeleri bulacağız binayı kuracağuz ve 1. seviyede olacağız . Bu seviyeleri artırmak için tekrar orada yazan ürünlerimi vereceğiz yoksa tekrardan proje arayışına mı çıkacağız ? İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

1- Tunç devrinden ileri gitseler bile illaki bir süsleme vb bina kalır. Kalmazsa bunu loncanız içerisinde çözebilirsiniz zor bir durum olmamalı her lonca üyesinin sizin için bir kaç tunç devri süslemesi yapması :)

2-Aynı bina için projelerin çıkış sırası önemli değildir. 1. kareden de çıkabilir 8. kareden de. Binayı kurarken verdiğiniz ürünler dışında bir daha ürün vermeyeceksiniz. Kılavuza baktığımızda ürünlerin sayılarında herhangi bir artış yok, sadece araştırma puanı sayısı artıyor. Seviye yükseldikçe daha fazla araştırma puanı gerekecek bunun dışında farklı bir gider yok.

DeletedUser

Guest
Şimdi şöyle birşey var ki ben motivede yapıyorum saldırıda yapıyorum fakat bana hiç gelmiyor proje, sırf gelmesi için kaç kişiye motive cila ve savaş yaptım ama gelen giden yok. Acaba proje çıkma şansları yüzde kaçlarda ? Yoksa sistem henüz oturmadı onun için mi gelmiyor ?

2 gündür 80 kişiyi cilalıyorum 1 proje cıktıgı yok 1/160 mı bunun çıkma şansı nedir proje bulma oranları yukseltılsın..

Proje çıkmasının herhangi bir yüzdesi yoktur. Sistem oturmaması gibi bir durum da söz konusu değildir. Bazı oyunculara sadece 1 devasa bina ve 1 proje çıkmıştır. Bazı oyunculara 5 devasa bina ve 6 proje çıkmıştır. Bu durumun elmas,puan,sıralama,madalya vb ile hiç bir ilgisi yoktur.

DeletedUser23602

Guest
Proje çıkmasının herhangi bir yüzdesi yoktur. Sistem oturmaması gibi bir durum da söz konusu değildir. Bazı oyunculara sadece 1 devasa bina ve 1 proje çıkmıştır. Bazı oyunculara 5 devasa bina ve 6 proje çıkmıştır. Bu durumun elmas,puan,sıralama,madalya vb ile hiç bir ilgisi yoktur.

Peki bunun ne ile ilgisi vardır ? Yani neye göre çıkıyor ? Merak ettiğimiz şey; 1 oyuncuya 5 proje çıkarken diğeride fazlasıyla savaş ve motive,cila yaptığı halde o kişiye neden 1 proje geliyor ? Ayrıcalıkları öğrenmek istiyoruz.

DeletedUser

Guest

Bizede 5 proje çıksın o zaman 2 gundur 160 kişi cilalıyorum 1 tane dahi çıkmıyor hadi bırak 5 projeyi 1 tane cıksa onada razıyız ..

DeletedUser

Guest

Peki bunun ne ile ilgisi vardır ? Yani neye göre çıkıyor ? Merak ettiğimiz şey; 1 oyuncuya 5 proje çıkarken diğeride fazlasıyla savaş ve motive,cila yaptığı halde o kişiye neden 1 proje geliyor ? Ayrıcalıkları öğrenmek istiyoruz.

Kim kime ayrıcalık yapmış ki ayrıcalıkları öğrenelim? Ben oyunda yöneticiyim bende de 1 bina 1 proje var sadece kimi yöneticilerimizde 3 tane farklı bina çıktı. Bu sistemin verdiği bir şeydir kimsenin kimseye ayrılaık yaptığı yoktur. TAMAMEN ŞANS

DeletedUser2815

Guest
Binanın kurulımuda bu şekilde.

gq5gz.jpg

DeletedUser

Guest
Herkes kurmaya başlamış 3 gündür her gün 80 kişi cila/motive den 3 günde 240 kişi cilaladım 1 tane çıkmazmı be ?:confused:

DeletedUser23602

Guest
Banada hiç çıkmıyor 3 gündür uğraşıyorum anlayamadım ben bu işi.. Her zaman olduğu gibi para konuşacak sanırım :)

DeletedUser3684

Guest
Banada hiç çıkmıyor 3 gündür uğraşıyorum anlayamadım ben bu işi.. Her zaman olduğu gibi para konuşacak sanırım :)

Merhabalar,

Bir devasa ürünün proje çıkması biraz şans ve biraz emek isteyen bir durumdur.Eğer ki siz hem gidip mahallenizde ki kişileri yağmalar,loncanızda ki herkesi cila veya motive eder,mahalledeniz de bulunan her kişiyi aynı şekil de cila ve motive ederseniz emin olun bir devasa binanın parçalarını toplamanız 1 haftanızı alacaktır.

İyi Oyunlar,

DeletedUser

Guest
Valla ben şöyle söyleyim bu tamamen şans. Çünkü 1 günde en az 16 saat onlineyim bu oyunda 3 pvp kulesinde birden savaşıyorum bütün komşularıma saldırıyorum ve bütün lonca üyelerini motive ediyorum. Şans odur ki daha hiç proje çıkmadı.İşin hem güzel hem kötü tarafı bende tam 4 tane büyük bina çıktı 4*9=36 projeyi nasıl bulacam onu düşünüyorum :)