1. Cadılar Bayramı Etkinliği Geliyor

Cadılar Bayramı Etkinliği tekrar oyunda. Detaylar için buraya
    tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
  2. Ekim Etkinlik Takvimi

Bu ay düzenlediğimiz etkinlikleri takip etmek isterseniz buraya
    tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

Devasa Binalar

'Yardım ve Sorular' forumunda Glabella tarafından 6. Ara 2012 tarihinde açılan konu

1. Glabella

Glabella Guest

Eğer mahalle ve loncanızda devasa binası olan biri varsa onun devasa binasına tıkladığınız zaman (10. seviyede değilse) orada yardım eden oyuncuların sıralamasının altında ilerleme puanı harca bölümü çıkar. Bu şekilde yardım edebilirsiniz. Mahallenizde ya da loncanızda olmayan oyunculara yardım edebilmeniz için arkadaş listenize eklemeniz gerekmektedir.

2. iyi akşamlar
    benim şöyle bir sorum olucak
    benim kurduğum devasa binaların parçaları hala görevlerden çıkmakta ve ticaretle parçaları değiştiremiorum da
    bununla alakalı bir çalışma var mı acaba ?

3. ufkun

ufkun Well-Known Member

son güncellemede aachen kadetralınde yapılan değişiklik kazanılmış hakların gasp edılmesıdır. ben o binayı son kademede 18950 para verıyor dıye kurdum. sımdı 12640 verıyor. bu hiç etik değil tekrar değiştirilmelidir. Böyle istediği zaman oyunun şeklini şemalini değiştirmek oyuncuların yararına yapılır zararına değil .

4. martı

martı Guest

5. GLaviE

GLaviE Banned

gelebilir.ozalitler rastgele çıkıyor.Sen birde bendeki deal kalesini görsen en az 4 defa kurarım

6. sasu

sasu Guest

merhaba arkadaşlar merak ettiğim konu şudur.
    kurduğumuz devasa binaları ilerde istemediğimizde ya da yerine başka bir tane kurmak istediğimizde satabildiğimizi tahmin ediyorum.
    1) kurarken vermiş olduğumuz ürünleri satarken bir miktarını geri veriyor mu?
    2) kurup kaldırdığımız bir binayı yeniden kurabiliyor muyuz?
    3) eğer yeniden kurmak istersek baştan yine özalit toplamamız gerekecek mi?
    ilgilenip cevaplarsanız sevinirim

7. Eva

Eva Well-Known Member

Şans oranını tamamen sistem belirliyor eğer devamlı yapıyorsanız ve çıkmıyorsa 2 gün ara verin tavsiye ederim..

8. istilacı

istilacı Well-Known Member

bunu da cevaplayabilir misiniz bende merak ediyorum

9. Eva

Eva Well-Known Member

Merhaba arkadaşım

1-) hayır geri vermiyor
    2-) evet aynı binayı tekrar kurabiliyorsunuz
    3-) evet baştan ozalit toplamanız gerekiyor
    :)

10. ufkun

ufkun Well-Known Member

6 aydır bu oyunu gece gündüz oynuyoruz, devasa bina kuruyoruz, askerilerimiz saldırırken artı yüzde alsın diye puan veriyoruz, millet puan yatırıyor her neyse, çağ geçip güçlü yeni askerler üretiyoruz, fakat arkadaşlar adam oyuna yeni başlamış fakat bu yumurtalardan haydut binası kurmuş ve senin karsına aynı askeri çıkartıyor böyle adalet olur mu ? bu destek sistemine bildirelim. herkese iyi oyunlar...

11. mckeypixy

mckeypixy Well-Known Member

üşenmeyip her yere yapıştırmışsın aynı mesajı. oyuna yeni başlayan adam nasıl senle aynı askeri çıkartıyor karşına bir resim koyda görelim :D

12. Luzferhas

Luzferhas Guest

Benim sorum; aslında bir sorudan

13. Luzferhas

Luzferhas Guest

Benim sorum; aslında bir sorudan

14. Luzferhas

Luzferhas Guest

Sorum şu; Bir b

15. eşref usta

eşref usta Member

ben de o kadar cila motive yapıyom fakat özalit gelmiyor gelse bile alakasız yere geliyor. çağlara göre özalit çıkma oranı tablosu yayınlarsanız sevinirim admin.

16. kizilalev

kizilalev Well-Known Member

yayınladığınız genişleme kılavuzu 1 yıl önceye ait. son hali nerede bulunur?

17. murat922

murat922 Guest

devasa binalar kılavuzuna tıklıyorum şu yazıyor ;

Bilgilendirme Mesajı
    murat922, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
    Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

18. murat922

murat922 Guest

üyeliğim aktif bu arada

19. nevizade

nevizade Banned

20. stonemarten

stonemarten Guest

aynı beya. Bu linkte de klavuz çıkmıyor.

En üst