Devasa Binalar

'Yardım ve Sorular' forumunda Glabella tarafından 6. Ara 2012 tarihinde açılan konu

1. Fery@t

Fery@t Well-Known Member

bina klavuzunda binalar karşısına demir devri ürünü sömürge devri ürünü zirve dönem ürünü verir tarzında açıklamalar var

fakattt
    oyun içindeki bina açıklamalarında içinde bulunulan dönemim ürünlerini verir yazıyor iki ifadeden biri yanlış ya forumdaki açıklama ya oyundaki bina açıklamaları

örneğin

İskenderiye Feneri
    Demir Devri

u bina erzak gelirlerini günde 40 tahsilat için arttırır. Ayrıca 24 saatte bir demir devrine ait ürünlerden verir.

oyun açıklaması ise

24 saatte içinde bulunulan çağa ait rastgele 8 ürün üretir

2. arena7777

arena7777 Well-Known Member

Ben hergün 80 kişi cilalıyorum 3 gündür 1 proje çıkmadı her hafta 1 tane alcaz galıba :SS

3. FairyTales

FairyTales Guest

Merhabalar,

Sanırım bir çeviri hatası bulunmaktadır oyunda.Sorunuzun cevabı sizin bulunduğunuz devir için de ürün vermektedir.Bu askeri bonuslar için de geçerlidir.

İyi Oyunlar,

4. istilacı

istilacı Well-Known Member

devesa binaların projelerin projesi sadece bulunduğumuz çağın projesimi yoksa önceki çağların projesi çıkabiliyormu

5. FairyTales

FairyTales Guest

Merhabalar,

Devasa bina projeleri motive-cila ve bina yağmalamaların dan çıkmaktadır.Örneğin motive veya cila yaptığınız bina Sömürge Çağına aitse o çağa ait devasa binanın projesini elde edersiniz.Aynı durum yağmalama için de geçerlidir.

İyi Oyunlar,

6. istilacı

anladım teşekkürler

7. alperior

alperior Well-Known Member

bende zirve döneme ait bina var ama ben geç döneme geçtim.. bir arkadaşın açtığı kılavuzda sadece bulunduğunuz döneme ait binayı kurabiliyorsunuz, farklı döneme ait bina kuramıyorsunuz gibi birşey yazıyor.. ama yöneticilerin yadıklarında her döneme ait parça gelebilir denilmiş.. yani hangi dönemde olursak olalım istediğimiz çağa ait binayı kurabiliyormuyuz? yoksa diğer dönemlerin parçaları bir işe yaramıyormu?

8. Glabella

Glabella Guest

Kılavuz konusunda yöneticilerin hazırlamış olduklarını referans alınız.
    Devasa binaları hangi çağda olursanız olun kurabilirsiniz. Geç dönemde bile olsanız tunç devri binası kurabilirsiniz.

9. Glabella

Glabella Guest

Binaların özellikleri ve bonusları için hazırlamış olduğum kılavuzu baz alınız. Oyun içerisinde çeviri hataları olabilir.

10. istilacı

ben şu anda tunç devrinden babil kulesinin projesini ele geçirdim bu kule tunç devrinin binası ve ben zirve dönemdeyim babil kulesi günlük ürün üretiyor peki bu bina proje tunç devrinin olduğu için tunç devrinin ürününü mü üretir yoksa bulunduğum çağ olan zirve dönemin ürünlerinden mi üretir

11. Glabella

Glabella Guest

Bina hangi çağa aitse o çağın ürününü üretir. Yani babil kulesini inşa ederseniz tunç devri ürünü elde edersiniz.

12. istilacı

bir şey daha soracağım babil kulesi nüfus bonusu veriyor o bonusları günlük mü veriyor yoksa 1. seviyede 60 2. sevviye de 70 diye mi gidiyor

13. Glabella

Glabella Guest

Kılavuzda tüm bunlar eksiksiz olarak anlatılmıştır. Lütfen İNCELEYİNİZ

14. DeFReeZz

DeFReeZz Guest

İyi akşamlar. Kılavuzu inceledim fakat şöyle bir sorun var diyorsunuzki puzzle da 9 projeyi bulmanız gerekiyor peki hocam bu nedir şimdi ben iskenderiye fenerine yardım ederek 3 tane proje kazandım fakat 2 tanesi üst üste bindi şimdi bu bir hatamıdır ? yoksa 3 ü tamam geri 6 projem mi kaldı ? ortadaki parçaya dikkat x2 yazıyor 2 parçada oraya gitti üst üste ? hata.jpg

15. Fery@t

Fery@t Well-Known Member

http://forum.tr.forgeofempires.com/showthread.php?1867-Yeni-Devasa-Binalarda-plan-çiftlemesi

sen bide buraya bak istersen

16. DeFReeZz

DeFReeZz Guest

:) :) :) eee feryat bu ne demek şimdi :) ben okadar forge puanını boşa mı harcadım 200 tane forge puanı harcadım ben bu 3 proje için ne oldu yani boşamı uğraştım bu nasıl bi hatadır ki ? madem 2 bina birden kuramıyoruz düzeltilsin benim oradaki projemi yana eklensin bu nasıl olacak şimdi.

17. Fery@t

Fery@t Well-Known Member

sen 2 tane üstüste gelene sızlanıyosun ben ne yapayım x3 ve x2 olmuş bu x9 a kadar gidecek sanırım kolleksiyoncu olduk

18. DeFReeZz

DeFReeZz Guest

Bu sorumuza sanırım cevap verilmeyecek ?

19. Glabella

Glabella Guest

20. ravenc

ravenc Guest

Aynı parçaların çıkması durumunda bari parçaları ticarette kullanabilme özelliği gelsin. Parçalar diğer oyuncularla takas yapılabilsin. Ya da belli bir ürün karşılığı da olabilir.

En üst