• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun sistemine aykırı/kapandı devasa bina fp desteği

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Darkest Fear

Well-Known Member
şimdi ben 1 yıl önce beni bir tane arkadaşın devasasına 9 fp destek verdim ama adam 1 fp bile ilerletmemiş ve bu fp orada çürümeye yüz tuttu tam 1 yıl boyunca 1 fp bile destek vermedi ben de bu yüzden bu soruna 3 ay mühret verilsin istiyorum eğer bu adam 3 aydır 1 fp bile destek vermezse destek veren oyunculara fpleri geri iade edilsin!

alpharslan

Active Member
Kötüye kullanıma sebep olabilecek bir durum bence. Örneğin birisi benim binama kilit atsa 3 ay bitirmem onun fp leri geri gidince bitiririm. Hem o kişinin fp leri 3 ay kullanılmaz olur hem de kilit atamamış olur.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Oyuncularımızdan zaman zaman belirli bir süre içerisinde bitmeyen binalardaki FP'lerin iade edilmesi ya da uzun bir süredir oyunda olmayan oyuncularımızın binalarına atılan FP'lerin iadesi, hatta iade edilemiyorsa silinmesi talepleri gelmekte. Ancak bu talepleri yerine getirmek mümkün bulunmuyor. Binalarında FP bulunan oyuncuların binaları üzerinde taktir hakları kendilerine aittir. Bitirebilirler, hiç bitirmeyebilirler, binalarını silebilirler. Bunlar tamamen kişisel tercihlere bağlıdır. Uzun zaman oyunda olmayan oyuncularımızın da şehirleri ya da hesapları silinmediği sürece her an geri dönme ihtimalleri bulunduğundan, hiçbir şekilde binalarına müdahale edilemez. Bu nedenle önerinizi oyun sistemine aykırı olması nedeniyle kapatıyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.