• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Düzenleme hatası

minol

Member
Merhaba.
Şehir düzenlemesi yapmak istediğimde hata verip oyundan atıyor sürekli. Mobil oyuncuyum. Birkaç gündür bu şekilde, düzeltilmesini umuyorum. Teşekkürler.

Eklentiler

• S00507-015555.jpg
    S00507-015555.jpg
    702,7 KB · Görüntüleme: 11

kayaarkası

Well-Known Member
Telefonunun kendi ayarlarından forge of empires uygulamasının önbelleğini silip oyuna gir. Olmazsa uygulamayı silip tekrar yüklemeyi dene.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bu hata Andorid cihazlarda var maalesef gerekli raporlamaları tamamladık güncelleme bekliyoruz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Ballistic

Well-Known Member
Bu hata Andorid cihazlarda var maalesef gerekli raporlamaları tamamladık güncelleme bekliyoruz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederim.
Iosta da aynı sorun var haberiniz olsun. İlk girişte bir şeyleri hızlı kaldırma çalıştıgından oyundan atıyor tekrar girince sorun düzeliyor.

DeletedUser36259

Guest
Bir de bugün zeplinin seviyesini yukselttim. Sonra baktım mutluluk coşkusu %100e inmiş. Inmemesi lazım. Çünkü ek mutluluğum normalin iki katı. Bir daha inceledim ki ne göreyim boşta nufusum 1500den 12000e fırlamış. Bir yükseltmeye bu kadar olamaz. Oyundan çıktım tekrar girdim düzelmiş. Bu bir bug. Gir çık yapmasam bütün evleri silebilirim de. Son güncellemede çok hatalar var. Acil düzeltmeleri lazım.

DeletedUser36259

Guest
En önemlisi lonca savaşları arenası. Dört gözle bunu düzeltmelerini bekliyorum. :oops::oops: