Colossus binası

'Öneriler' forumunda Gok-han İmparatorluğu tarafından 4. Şub 2019 tarihinde açılan konu

1. Gok-han İmparatorluğu

Gok-han İmparatorluğu New Member

Merhabalar sayın forum yöneticileri ve bu oyunu keyif alarak oynayan tüm oyuncular...
    Kusura bakmayın bir konu hakkında bilgi alabilirmiyim acaba Son etkinlikte malesef colossus binasının son iki geliştirmesi eksik kaldı acaba bu etkinlik tekrar olacakmı yada bu eksik geliştirmeleri nasıl tamamlayabiliriz Saygılarımla....

2. tecumseh

tecumseh Yönetim Ekibi

son gelen sıralama hediyelerinin içinden yükseltme kiti çıktı ,çoğu oyuncu buradan faydalanarak binasını tamamladı ,ama size gelmediyse veya sıralamaya giremediyseniz üzülmeyin günlük görevlerde etkinlik binaları ,yükseltme kitleri gelmektedir takip etmeniz gerekli iyi oyunlar dileriz

DefneeTR bunu beğendi.
  3. atakan07

atakan07 Member

Günlük görevleri takip edin ve ihtiyacınız olan eksik parçalar verildiğinde mutlaka görevi yapın ki eksiği tamamlama şansınız olsun.İyi oyunlar.

DefneeTR bunu beğendi.
  4. Semcelot

Semcelot Member

Selam, 3. seviye colossus binamı burdaki yorumlara dayanarak yükseltme kiti ile geliştirdim ve sonuç sadece çağ atladı, hala seviye 3. Yarım kalan seviyeleri nasıl tamamlayabilirim?

5. xmen

xmen Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

Eğer etkinlik ilerleyen dönemlerde (yıllarda) tekrarlanırsa, veya günlük görevlerden gelirse ancak o şekilde yükseltebilirsiniz. Diğer türlü sadece 3.seviyede çağ atlar. iyi forumlar dilerim.

Semcelot bunu beğendi.

En üst