• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Chat sayfasi

• Konuyu başlatan DeletedUser23503
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23503

Guest

http://i.hizliresim.com/a5z2qR.pngAdsız333333.jpg

arkadaşlar yeter artık chat sayfası o kadar küçük yazılar o kadar küçük'ki okumamakta zorlanıyoruz
oynadığım baska bir oyun clas of clans chat sayfası görüldüğü gibi 1 oyun genel 2-lonca genel olarak yapılabilir 3- ok olan yere tıkladığınızda chat sayfası acılıp kapanıyor
gördüğünüz gibi yazılar büyük gayette güzel
oyun yapıncıları insallah ilgilenir

kolay gelsin.

DeletedUser23503

Guest
Slm
Galiba bir kere daha açtım bu sayfayı
Allah aşkına şu chat sayfasını büyültün gözlerimiz buzuldu artık
neden bu kadar küçük sayfa.

DeletedUser29654

Guest
genel sohbetten bahsediyorsun sanırım onu kendin büyültebiliyorsun zaten yeniden boyutlandır yazısı var orada çhatın orda...

DeletedUser

Guest
Slm
Galiba bir kere daha açtım bu sayfayı
Allah aşkına şu chat sayfasını büyültün gözlerimiz buzuldu artık
neden bu kadar küçük sayfa.

Merhaba KARAYUZ;
Belirtmiş olduğunuz Chat Sayfası sanırım oyundaki sağ üst köşede bulunan, genel sohbet ekranı.
Bu paneli "yeniden boyutlandır" seçeneği ile büyütüp küçültebiliyorsunuz...

İyi oyunlar dilerim..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser23503

Guest
Merhaba KARAYUZ;
Belirtmiş olduğunuz Chat Sayfası sanırım oyundaki sağ üst köşede bulunan, genel sohbet ekranı.
Bu paneli "yeniden boyutlandır" seçeneği ile büyütüp küçültebiliyorsunuz...

İyi oyunlar dilerim..

slm
hocam chat sayfası yazılarını diyorum yeniden boyutlandır dediğin zaman sayfa asagıya ve yukarıya giditor bunu zaten herkes biliyor ))
benim demek istediğim chat sayfasının boyutları neden bu kadar küçük bir chat sayfası var zaten oyuncular bu sayfayı görmek istemedikleri zaman tamamen kapatıyorlar ama oyuncu bütün işleri bittiği chat sayfasında arkadaşları ile konusacagı zaman bu kadar küçük yazılarla karsı karsıya kalıyor bu sayfa oyunun herhalde ekranı 100 düşünürsek % 3 veya 4 büyüklüğünde onu anlatmaya calısıyorum
baska oyunlarda bu sayfa acılıp kapan özelliği ile ( oyuncu isterse acar isterse kapatır ) % 30veya 40 boyutlarında
bunu anlatmaya calısıyorum.

kolay gelsin.

DeletedUser23503

Guest
slm

http://i.hizliresim.com/a5z2qR.png

oynadığım baska bir oyun clas of clans chat sayfası görüldüğü gibi 1 oyun genel 2-lonca genel olarak yapılabilir 3- ok olan yere tıkladığınızda chat sayfası acılıp kapanıyor

kolay gelsin.

DeletedUser33891

Guest
slm

http://i.hizliresim.com/a5z2qR.png

kolay gelsin.

Merhaba, KARAYUZ;

Oynadığınız clash of clans oyunu mobil ortamlarda (telefon tablet vb.) oynanan bir oyun. Bilindiği üzere dokunmatik cihazlarsa simgeler ve tuşlar büyüktür.

Forge of empires oyununda mobil mesajlaşma seçeneği yakında gelecektir. Önerinizi Forge Of Empires takımına Ticket ile iletmenizi rica ederim. İsteğiniz, gerekli mercilere iletileceğine emin olabilirsiniz.

Destek Sayfamıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
sanırım sorunu anladım.
exploerer sayfasına gir ye ayarlardan yakınlığı artır.
%400 e kadar çıkıyor zaten. oradan rahatlıkla mesajlaşabilirsin

DeletedUser23503

Guest
Merhaba, KARAYUZ;

Oynadığınız clash of clans oyunu mobil ortamlarda (telefon tablet vb.) oynanan bir oyun. Bilindiği üzere dokunmatik cihazlarsa simgeler ve tuşlar büyüktür.

Forge of empires oyununda mobil mesajlaşma seçeneği yakında gelecektir. Önerinizi Forge Of Empires takımına Ticket ile iletmenizi rica ederim. İsteğiniz, gerekli mercilere iletileceğine emin olabilirsiniz.

Destek Sayfamıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

slm
hocam dediğiniz doğru ama laptop veya masaüstüne kurulan bluestacks proğramı ile bu oyunları rahatlıkla masaüstü ve laptoplarda büyük bir sekilde oynayabiliyorsunuz zaten size attığım hızlıresim burdan alınmadır
ayrıca bu konuda tabiki ticket attım ticketa cevap veren arkadaş bu isteği forum öneri sayfasına yapmamız seklinde
ticket adminleri topu size atıyor siz ticket sayfasına ))))
bari ilgilenen birinin direk mail adresini verin oraya atayım bu isteği

kolay gelsin.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser23503

Guest
sanırım sorunu anladım.
exploerer sayfasına gir ye ayarlardan yakınlığı artır.
%400 e kadar çıkıyor zaten. oradan rahatlıkla mesajlaşabilirsin

hocam o dediğini zaten biliyorum )))
ikide bir 400 sonrada 100 mü yapalım hiç durmaadan

DeletedUser

Guest
Merhaba KARAYUZ;

Daha önce aynı konuyu açtığınızdan dolayı, iki konu birleştirilmiştir.

İyi Oyunlar Dilerim..