C Dünyası Lonca Seferleri Savaş Sorunu

'Yardım ve Sorular' forumunda gamze.ucar tarafından 14. Şub 2019 tarihinde açılan konu

1. gamze.ucar

gamze.ucar Member

Yaklaşık 5 saattir bekliyorum ama düzelmedi. Seferlerde savaşmak üzere askerlerimi seçiyorum, butona basıyorum ama savaş başlayacakmış gibi yapıp, oyun tıkanıp kalıyor. Yeşil renkli yükleme çubuğu, sanki yükleme yapıyormuş gibi doluyor ama maalesef, takılıp kalıyor. Oyundan çıkıp tekrar giriyorum," Savaşa Devam Et" diyorum, yine aynısı oluyor.

Diğer dünyalarda sorun yok bu arada...

"Geri Çekil" diyerek oyunun diğer faaliyetlerine devam edebiliyorum. Fakat bir müddet sonra tekrar savaşmak istediğimde, yine aynı takılmayı yapıyor.

EK: Deneme amaçlı olarak mahalleden birine saldırdım, aynı hatayı veriyor. Başka birine saldırıp, OTOMATİK SAVAŞ yaptım çalışıyor... Manuel savaş çalışmıyor, takılıp kalıyor.

SONUÇ: Birkaç savaşı OTOMATİK olarak yaptım. Kendi kendine çözüldü.

EDİT: Maalesef düzelmedi. Başka sorun yaşayanlar da var sanırım. Orduya HAYDUT koyunca, kilitleniyor.

Son düzenleme: 14. Şub 2019
  2. tecumseh

tecumseh Yönetim Ekibi

Değerli oyuncumuz
    bu konuda şirketin çalışmaları sürmektedir ,eğer HTML5 eklentisini ayarlardan in aktif ederseniz ,ağar da olsa savaş ekranı hata vermiyor bilgilerinize

DefneeTR bunu beğendi.
  3. gorki55

gorki55 Member

bu lonca seferinin ilk zorluk seviyesi neresi ya

En üst