• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı Buzul çağ ve Okyanus çağ önerim..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
okyanus ve buzul çağda
prometyum ve orichalcum
istenilen ürünler için gemileri kullanıyoruz bu gemilerin bir miktar elmas karşılığı hemen gelmesi daha iyi olabilir..
elmas herşeye kullanılabiliyor ama bir gemiyi hemen getirmeye kullanamıyoruz.
geliştiricilerin bu konuda bir şey yapmaları daha iyi olabilir
bi okyanus çağında ürün bile tam olsa o çağı 3 ay 4 ay'da orichalcum ancak toplayıp çağ atlıya biliyor.
ama yeni gelen çağlarda uzay çağ ve üzeri olarak söylüyorum böyle bir durum yok.
mars cevheri , asteroit buzu , venüs karbonu 24 saatlik beklemeyi 20 30 elmas ile hemen bitiriyoruz çok rahat toplaya biliyoruz elmas ile.
Okyanus çağ ve Buzul çağ içinde aynı durum olursa hiç çoktan çok sıkıcı geçmez bir çağ diye düşünüyorum....
ürünler zaten görev yaparak çok rahat toplana biliyor veya da arkadaşlardan yardım alarakta toplanıyor...
oyunu sıkıcı bir hal almaması için diğer alt çağ oyuncularında üst çağa gelip savaş veyada üst çağ ürünleri tks ederek kendileri için daha zevkli bir oyun olabilir.

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz,
Var olan çağlarla ilgili böyle bir düzenlemeye gidilmesi olası değildir. Bu tip öneriler dikkate alınarak yeni çağlar düzenleniyor, ancak eski çağlarda düzenleme yapmak, o çağları aylarca oynayarak geçmiş olan oyuncular için haksızlık olacaktır, bunu da göz önüne almak lazım. Savaşlara katılmak için en üst çağda olunmasına gerek yoktur, her çağdan oyuncularımız için savaş yapılabilecek lonca kıta savaşları mevcuttur, kaldı ki LSA'da da hangi çağda olduğunuzda önemli değildir, her çağ oyuncusu savaşabilir.

Değerli Oyuncumuz,
Var olan çağlarla ilgili böyle bir düzenlemeye gidilmesi olası değildir. Bu tip öneriler dikkate alınarak yeni çağlar düzenleniyor, ancak eski çağlarda düzenleme yapmak, o çağları aylarca oynayarak geçmiş olan oyuncular için haksızlık olacaktır, bunu da göz önüne almak lazım. Savaşlara katılmak için en üst çağda olunmasına gerek yoktur, her çağdan oyuncularımız için savaş yapılabilecek lonca kıta savaşları mevcuttur, kaldı ki LSA'da da hangi çağda olduğunuzda önemli değildir, her çağ oyuncusu savaşabilir.
doğru her çağda oyuncu savaşa bilir ve aylarca bu çağdan kurtulmak için uğraşan oyuncularda var...
bu oyunda elmas değerli olarak ve herşey yapabilir diye biliyorum bunu
neden bir gemi 24 25 26 saatlik durumunu biraz elmas ile hemen getirile bilir.
diğer oyunculara haksızlık olucak diye yeni şeyler gelmeyeceği anlamına gelmez.
ve diğer dünyalarda 6 tane dünya 1 tanesini zar zor üst çağa taşıdın bir sürü zaman harcıyorsun.
2.sini yapmak insan bir yerden sonra sıkılmaya başlıyor bu durumun önüne geçmek varken neden yapılmasın ki?
bence bunun için küçük bir güncelleme gelebilir.
haksızlık olucağını düşünüyorsanız bence tekrar düşün 6. dünya olmuş ileride 7. 8. veya 10 tane dünya olmayacak diye birşey yok.
bu durum kimseye haksızlık getirmez tam tersine çoğu kişi bu durumdan memnun kalacaktır.

Tulkas

Well-Known Member
Masraflı olur ama teknoloji ağacında istenilen eksik ürünü elmasla alabilirsiniz.

imkansız diye birşey yok eğer diğer arkadaşlarda benim fikrimde olursa bu konuda değişiklik olabilir.
bu gemi konusunda şöyle bir örnekte verebilirim
buzul okyanus çağ geçmişte kaldığı halde ve 4 , 5 tane yeni çağ geldi ve bu ürünleri prometyum ve orichalcum istemeye devam ediliyor.
bu konuda buzul çağ ve okyanus çağ bir güncelleme gelmesi gerekiyor..

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz,
Bu öneriniz var olan çağ sisteminde bir değişikliğini gerektirmektedir ki, bu tip değişim önerileri, geliştiricilerimiz tarafından değerlendirmeye alınmamaktadır. Eğer öneriniz rağbet görürse raporlarız, ancak belirttiğim gibi değerlendirilmeye alınması konusunda pek ümitli değilim.

Tulkas

Well-Known Member
imkansız diye birşey yok eğer diğer arkadaşlarda benim fikrimde olursa bu konuda değişiklik olabilir.
bu gemi konusunda şöyle bir örnekte verebilirim
buzul okyanus çağ geçmişte kaldığı halde ve 4 , 5 tane yeni çağ geldi ve bu ürünleri prometyum ve orichalcum istemeye devam ediliyor.
bu konuda buzul çağ ve okyanus çağ bir güncelleme gelmesi gerekiyor..
İmkansız diye bir şey elbette var ama sanırım sizin haberiniz yok. :) Bahsettiğiniz çağlar geleli uzun yıllar oldu. Binlerce oyuncu o yollar geçti ya da yolları bildiği için o yollara girmemeyi tercih etti, ona göre strateji yaptı. Geçmişe dönük bir iyileştirme olması her bakımdan adaletsizlik oluşturur. Yönetici arkadaşımızın da size ısrarla belirtmeye çalıştığı aslında bu. Yoksa hepimiz ifade etmek istediğiniz şeyi gayet net anlıyoruz.

Kimyager

Active Member
buzula geçtim günde 60-70 prometyum toplamayla çağmı biter hele okyanusu düşünemiyorum artık .d

Durum
Konu yanıtlara kapalı.