• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Bilgi Tapınaklarının anlamsızlaştırılması..

• Konuyu başlatan DeletedUser34852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34852

Guest
Zamanında oyuna başladığımızda bu oyunun en önemli binası diye pazarlayarak binlerce elmasa sattığınız,en yüksek sayıda elmas istediğiniz bilgi tapınakları,yeni ticari düşüncelerle oluşturduğunuz etkinlik binalarının yanında değersizleşti..artık külfetten başka birşey değil.cm si sorun ki fp alasınız,3 günde bir hasat yapıyoruz ki tamamlansın..Her gün cm yapmayan oyuncu mu ayıklayacağız,sayı kısıtlaması varken yenilerini mi ekleyeceğiz toplu motive kiti zaten yetersiz hiçbir yerde yok onu mu kullanacağız tam gereksiz ayak bağı bir bina oldu..bu binanın itibarının geri kazandırılması için,zamanında korkunç paralar harcamış biri olarak ; bir güncelleme yapılması kanaatindeyim ki , bunu okumayacağınızın ve de birşey yapmayacağınızın farkında olduğum halde yine de yazmak istedim..ya o zamanda saraylar gemiler çeşmeler kirazlar satsaydınız da onları alsaydık ya da kısmi güncellemelerle bu uçurumu bu kadar açmasaydınız da mağdur olmasaydık..
yine dikkate almayacağınız bir iki öneri de sunayım mesela ;
ya tapınaktaki motive olayını kaldırın
ya fp miktarını arttırın
ya mesela %1 lik bir saldırı savunma bonusu ekleyin
ya da boyutunu değiştirin tek kare olsun mesela
ya da ürün de versin ne bileyim

benim aklıma gelenler bunlar siz daha iyi bilirsiniz benim sıkıntım verdiğiniz binalardaki ayarsız farklar.herkes oyuna şimdi başlamıyor,her çıkan binaya da para yatıracak halimiz yok zaten görevleri yaparak verdiğiniz bir binayı almak tamamlamak ne mümkün ya bundan sonrakileri de eskileri düşünerek orantılı bir şekilde ayarlayın ya da eskileri güncelleyin..1 tane saray 6 tapınak,2 ürün binası hadi 1 de mutluluk binası al sarayı krallar gibi yaşa durumu oldu artık :)

DeletedUser31283

Guest
Sonuna kadar katılıyorum yazdıklarınıZa eskiden etkinlikte tapınak günü oldumu kendimizi parçalardık alabilmek için şimdi aynı şeyi toplu moticasyon kiti için yapıyoruz. Çünkü çoğu zaman cmsiz kalıyor binalar. Kişi ekleme sayısı değişse belki bu sorun çözülür ama onada müdahale edilmiyor. 160 cm isteyen bina var ama biz 80 kişi ekleyebiliriz. Eski oyunculara gereken önemi yönetimin vermediğini düşünüyorum.

Tapınak konusunda da tekrar söylüyorum sonuna kadar haklısınız. 1 teras = 6 tapınak varsın 1 fp eksik olsun en azından garanti :)

DeletedUser36430

Guest
Değerli kullanıcılarımız

Forumda yazılan ve tavsiye edilen her konu ,hem bizim tarafımızdan hemde Alman yadaki şirket merkezimiz tarafından ayrıntılı olarak incelenmektedir bundan emin olun ,tavsiye ve önerileriniz oyun gelişimi ve yönü için son derece önemlidir .olumlu yada olumsuz tüm eleştirileriniz için teşekkür eder keyifli oyunlar dileriz .

DeletedUser36440

Guest
Modart a katılıyorum örneğin son etkinlikte 3x3 = 9 kare alanda 3 fp 5 ürün veren değirmen kurduk 3 fp alabilmek için bilgi tapınagından 12 kare alan gerekmekte ve birisi tek motive ile 3 fp verirken digeri 3 motive ile 3 fp veriyor. bu da daha önceki etkinliklerde heyecanla beklenen ve herkesin almak için elmas harcadıgı bilgi tapınagını almayı anlamsızlastırdı. sınırlı sayıda arkadas edinebilme özelliği yüzünden motivelerde sıkıntı olusmakta benim nacizane fikrim herkesin loncasındaki oyuncular otomatikman arkadas sayılsın tavernasına otursun motivesini yapsın ama arkadas sayısı sınırına etki etmesin