• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Bahar Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member

Forum Announcement.png

Değerli oyuncularımız Bahar Etkinliği 2021 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

Son düzenleme:

Aspan

New Member
Oyuna yeni başlayan oyuncular için haksızlık bu uygulama neden lige göre hediye miktarı ve çeşitliliği artıyor. İlla bir loncaya girmemiz mi gerekiyor.

itwasntme

Member
Görevlerde şu binayı inşa et bunu yık gibi şeyler çok mantıksız ben şehrime ideal binaları diktiysem ve yerim yoksa 1 görev için neden binamı yıkıp yerine yine sileceğim bir binayı diktiriyorsunuz ki ? Savaş diyin fp satın al harca yatır topla ticaret yap deyin görevler bunlardan ibaret olmalı

BabiBerkay

Well-Known Member
Çok mükemmel bir etkinlik inanılmaz güzel olmuş hayata bakış açımızı değiştiren farklı pencerelerden bakmamızı sağlayana inanılmaz güzel bir etkinlik verilen ödüller ile oyuna kattığı renk inanılmaz böyle şeyleri başarabilen oyunlar dünyada yok forge of empires ekibini yaptığı bu etkinlik için kutluyor şukranları mı dile getiriyorum ( Tabiki hepsi şakaydı sıradan bir etkinlik ne bekliyorsunuz işte klasik etkinliklerden biri )

Ismail007

Member
Bana daha hiç olaylarda fener veren kiraz ağacı çıkmadı. Millet yazıyor, bana 50 fener çıktı, 100 fener çıktı diye. Daha hiç ilerlemedim. Acep ondan mı? :rolleyes:

Jonah

Well-Known Member
Bowl etkinliğinin aynısı, hatta eksiği. Bowl'da direktör seçip yüzdeyi yükseltiyorduk, bunda o da yok. Günlük görevde Olimpiyat hazinesini sıfırdan 10. seviyeye kadar toplayabilmiştim orada. Bu etkinlikte 2000 küsür harcadım bir tane bile günlük ödül çıkmadı.

RaCaMeiSTeR

Member
@St. Joan 'a katılıyorum. Bowl'da olimpiyat hazinesini tamamladım collesus 0dan sona kadar kurdum. Bu etkinlikte ise 2K fener harcadım 1 seviye pagoda bile vermedi. Günlük özel ödül verilmemek için yemin edilmiş sanki. Tam bir hayal kırıklığı bu etkinlik.