• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 37 55,2%
  • Başarısız -20

Oylar: 22 32,8%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 20 29,9%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 11 16,4%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 14 20,9%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 26 38,8%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 11 16,4%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 6 9,0%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 22 32,8%

• Toplam oy kullanan
    67

itwasntme

Member
Görev zorluğu uygundu oyunda yeni olmama rağmen 3 günde 34 e gelmiştim ve hatta geriye kalan 22 görev için zaman bekledim bu şekilde sezonluk etkinliklerin yanı sıra ara etkinlikler gelse oyuna renk gelir etkinlik yokken binaya fp basmak haricinde yapılacak iş yok. ( Şahsi düşüncemdir )

RDVAN

New Member
StPatricks.png

Değerli oyuncularımız 2021 Aziz Patrik Günü Etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.
Aziz Patrik etkinliği mükemmel/şahane bir bir etkinlik. Şimdi belirteceğim konu oyunla ilgili bir eksiklik değil: Görevler arasında mutluluk arttırma zor geçiliyor ve zaman aldığından yavaşlatıyor. Tabi bir zorluk olacak ancak eğer söz konusu etkinlik oyunun geneline sürekliliğine dahada geliştirilerek uygulanırsa mükemmelliğin biraz daha üstüne çıkılacağını düşünüyorum. Herkese iyi eğlenceler. İyi oyunlar.